Bodyguard-II.

30. srpna 2006 v 13:56 | Blázínek
Kelly?´´
,,Ahoj strejdo, co potřebuješ?´´
,,Musim něco zařídit....dneska tady zůstaneš jen Tony, Jimmy a ty, jo?´´
,,Fajn..´´
,,Určitě to zvládnete? Je sice ten koncert, ale myslím, že to nebude tak hrozný. Opravdu se na to cítíš? Je to přece jenom trošku náročnější, než co jsi byla zatím zvyklá dělat!´´
"Jasně strejdo, my to zvládneme! Nemusíš mít strach." Řekla jsem sebevědomě.
Pohodička...Co je těžký na tom být s nimi na pokoji, v šatně a dát bacha, aby se nic nedělo? Možná jenom ten transport do budovy, ale to se taky zvládne.
,,Jsme tady sami?´´ ozve se za mnou, a já se s leknutím otočím.
,,Jo Benny je pryč a vrátí se až zítra´´ odpovím Billovi, kterej zrovna přišel z koupelny a je...víc než sexy. Kdyby se na mě nelepil Tom ale Bill, nevím jak dlouho bych zvládla chovat se pracovně.
Docela paradox....
Za hodinku přijde Jimmy, že už musíme vyrazit na koncert.
Všechno proběhlo překvapivě dobře. Koncert byl opět úspěšný, jak jinak, že? Dokonce i fans se chovali ukázněněji, než bylo zvykem, takže doufám, že před hotelem to nebude jinak.
Ajaj, tak jsem se trošku sekla...je jich tu nejmíň 200!! A jsou pěkně rozvášněný. Sesypaly se kolem auta a zatarasili nám přístup až ke dveřím. Chtěli jsme s autem dojet až kam se dalo, ale ony byly k neudržení. Nedalo se nic dělat. Museli jsme zastavit asi 50 metrů od zadního vchodu.
,,Kelly, jelikož tu jsme jen 3, tak s Tonym zůstanou Georg a Gustav,já půjdu s Billem a ty s Tomem." Rozdělili jsem si kluky já cítila srdce až v krku. Měla jsem neblahé tušení. Tohle špatně dopadne! Tony otevřel dveře a vystoupili i s Georgem a Gustavem.
Fajn, Géčka jsou vevnitř, teď mi. Pomyslela jsem si a připravovala se na zběsilý úprk.
Jimmy vytáhne Billa a já s Tomem jdeme druhou stranou.
Jen co vylezeme z auta, fans se na kluky sesypou a mě dokonale odříznou od Toma.
Sakra tohle se nesmí stát!! Ale ať se snažím sebevíc, k Tomovi se nedostanu...Chudák je u něj snad 50 holek , který ho natlačili na zeď.
Otočím se a vidím Jimmyho jak táhne Billa do budovy.
Sakra!!!Vtom se ke mně přižene Tony, čapne Toma a mě a táhne nás za sebou! To bylo ale fiasko! Styděla jsem se. Ale v můj prospěch hrály okolnosti. Bylo tam příliš mnoho lidí a příliš málo bodyguardů. Ani dospělej mužskej by Toma neudržel. I Jimmy se mi svěřil, že měl problémy udržet Billa u sebe. Snažili se mě utěšit, že se nic tak strašnýho nestalo. Jenže já jsem měla pocit, že jsem selhala na plné čáře.
Jen co jsem se dostala do pokoje, vztekle kopla do stolu. Já jsem ale husa! Jak jsem si mohla myslet, že já, stupidní holka, mám na to, abych dělala bodyguarda??!! Tohle byl jasnej důkaz, že jsem absolutně neschopná!!
Ne! Jsem vzteky bez sebe. Popadnu vázu a hodím s ní o dveře. Jen o kousek mine postavu, která zrovna otvírá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 astacia astacia | 29. září 2006 v 10:36 | Reagovat

jee prosiiim daal

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama