Bodyguard-VII.

30. srpna 2006 v 14:10 | Blázínek
Probralo mě až prudké a hlasité zabouchnutí dveří.
Lekla jsem se! Prudce jsem se napřímila a zmateně se podívala na příchozího.
"Sem se tě lekla, tohle mi nedělej!" oddechla jsem si a znovu se opřela do sedačky.
"Promiň, nechtěl jsem tě polekat." Odpověděl a posadil se těsně vedle mě. Sakra, proč musí být tak blízko?Copak vůbec netuší jak moc mě tím provokuje?Nebo to spíš tuší až moc dobře. Kousek jsem se odsunula, ale on mě následoval.
"To se mě bojíš?" řekl tiše a jeho oči prozradily, že přesně ví, jak se cítím, co se mnou dělá jeho blízkost. Sklopila jsem pohled a upřeně pozorovala svoje křečovitě sepjaté ruce.
"Nechápu tvoje chování! Nechápu ani jednoho z vás! Co to má všechno znamenat?" konečně jsem se na něj podívala s otázkou v očích.
Šibalsky mu zajiskřilo v očích a opět se jen usmál. Začínal se chovat nevyzpytatelně a já už vůbec nevěděla, co mám od něj čekat v příštím okamžiku.
"Tak odpovíš mi? Už mě to přestává bavit, ty vaše hry!" začínala jsem být nervózní a naštvaná zároveň.
"Ale my si na nic nehrajeme! Jen děláme co chceme. A zrovna teď chci………."
"Co chceš…?"zeptala jsem se opatrně. Tušila jsem, co asi chce, ale v hlavě jsem měla takový zmatek, že jsem nebyla schopná nijak zareagovat, když zrušil tu nepatrnou vzdálenost mezi námi a přitiskl své rty na ty moje. Ach Bože!!!! Jako by se ve mně všechno zlomilo. Všechny pochybnosti a dohady jsem hodila za hlavu a začala mu polibek opětovat. Jeho jazyk byl tak horký a hladký, až na malý kousek kovu. Silně jsem se k němu přitiskla a vychutnávala ten dotek. Uchopila mě za boky a přetáhl mě na sebe. Obkročmo jsem se mu usadila na klíně a rukama se jej dotýkala snad všude. Chtěla jsem ho hned teď. Okamžitě jsem zamířila k jeho opasku a silně za něj zatáhla. Povolil. Zvedla jsem se na kolenou a snažila se mu je stáhnout. Nadzvedl se a umožnil mi dokončit moji činnost. Konečně byl bez nich a já se na něj mohla podívat v celé jeho kráse. Jenže on taky nelenil a rozepínal mi jeansy. Slezla jsem z něho, rychle si je sundala i se spodním prádlem. Opět jsem na něj vylezla. Uchopila jeho ztopořené mužství do dlaně a navedla jej správným směrem. Začali jsme se pohybovat a já vyhledala opět jeho rty. Jazykem jsem mu vjížděla do úst ve stejném rytmu, jako on zajížděl do mého středu.
"Rychleji, rychleji!!!" vyrážel mezi steny a já podsadila pánev, aby se dostal ještě hlouběji.
Pomalu jsem se blížila k vyvrcholení, zavřela jsem oči a zaklonila hlavu. Ještě párkrát jsem se na něj přirazila a už jsem cítila explozi v mém podbřišku. Bože!, málem jsem omdlela. To byl nejlepší orgasmus, jakej jsem zatím zažila. Bylo to rychlé, a až po chvíli, kdy se náš dech zklidnil, jsem si uvědomila, co jsme to vlastně udělali.
No, tak to jsem si pomohla! Rozhodně se nejednalo o nějaké romantické vzplanutí, nebo snad lásku! To v žádném případě. Jen jsme ukojili aktuální potřebu.asi toho budu litovat, ne asi, asi určitě-stoprocentně, ale teď jsem byla spokojená a uspokojená. Slezla jsem z jeho klína a oblékla se. Učinil to samé a pozoroval mě.
Přísně jsem se na něj podívala a do napjatého ticha v autě pronesla: "Doufám, že tvůj povedenej bratříček za mnou nepřijde se stejným záměrem, to už by jsme si to rovnou mohli střihnout ve třech!"
Šokovaně zamrkal, chvilku se na mě zkoumavě díval a s ďábelským pohledem v jeho překrásných očích řekl: "Takže to máme brát jako nabídku?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NicY NicY | 1. září 2006 v 8:05 | Reagovat

muzu se zeptat, kdo tihle ff pise?

2 NicY NicY | E-mail | Web | 1. září 2006 v 11:10 | Reagovat

*tuhle ff

3 lankova89 lankova89 | 18. dubna 2007 v 17:47 | Reagovat

tj takyy me to zajimalo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama