Hvězda-V.

29. srpna 2006 v 13:52 | Blázínek
,,Stává se ze mě snob. Ne to není možné…ze mě se snob stát nemůže.´´ Nevěřícně se na sebe podívám do zrcadla…,,Nebo ano?´´ Ptám se sama sebe a stále se prohlížím v zrcadle…Když v tom mi zapípá mobil…,,Kdo chce co chce v tuto noční hodinu?´´ říkám si pro sebe a chňapnu na noční stolek pro mobil ,,Prosím?´´ Ptám se když zvednu telefon…,,Ahoj Kes tady Peter.´´ Překvapeně si sednu na postel a řeknu: ,,Ano?´´ Z druhého konce se ozve teda další věta. ,,Kes chtěl bych tě pozvat zítra na večeři …´´ řekne mi a já sebou plácnu na Danu která se v tu chvíli probudí…,,Co je?´´ vyjekne a Peter mi odpoví v domění že sem vyjekla já..,,CO by bylo?´´ ,,Ale nic!´´ Kroutím hlavou a zacpávám pusu Daně… ,,Tak jo…zítra v šest budu tam…´´ řeknu mu,a naposledy se rozloučím a podívám se na Daniny vytřeštěné oči a šibalský úsměv…,,Ale ctitel..Kolik pak mu je?´´ ptá se mě Dana a se zájmem si sedne na kolena…,,43!´´ Odpovím ji bez váhání a zalehnu do postele…,,No tě pic!´´ A plácne sebou vedle mě…,,Hele nechci ti nic říkat.´´ Pokračuje…,,Ale není mu nějak moc?´´ nenechá se odbýt Dana…,,JO fpohodě je to Peter…´´ řeknu a převalím se na druhý bok..,,A to má být jako vyjímka? Nezdá se ti že ti zajíždí nějak pod kalhoty???´´ Dělá si ze mě srandu . ,,Milá Dano…pokud sis nevšimla…tak má doma dvakrát starší škebli než sem já…a k tomu párek škeblat…:o) tudíž Kdyby mi náhodou zajížděl pod mé kalhoty..popřípadě sukni :o) Myslím že by byl doma přikovaný za řetěz v kuchyni. A byl by nucen dělat domácí práce které tak moc miluje. To už je dobrý důvod na mě nesáhnout co myslíš?´´ Dořeknu Daně otočím se na ni obě do 5 minut usneme.
EVA:
,,Joshi zítra je ta závěrečná večeře našeho jednání co se týká spolupráce mezi Billem a Kes…Je to od šesté, vyřiď to Billovi a měl by se asi pečlivě obrnit!´´ Dokončila sem větu kterou sem měla napsanou na papíře, managerovi skupiny TH. ,,A proč by se měl obrnit?´´ ptá se mě Josh. ,,Já jen že Kes nemůže překousnout (což oba dobře víme) spolupráci mezi Tokio Hotel a ní…Asi bude pěkně nakvašená!´´ Dokončím zase a rozloučím se s Joshem asi v 1 ráno.
,,Kes vstávej!´´ budím ji v 6 a tak-tak se vyhnu střetu s polštářem. ,,-Nechej mě!´´ Bleptá něco Kes…,,Nenechám takže poslouchej dnešní program: máme hodně maskerských poviností Pavlu sem kvůli tobě vzbudila v 5 tak makej na nohy!´´ řekla sem ji a stáhla sem z ní peřinu. ,,v 7:00 tě čeká tvá oblíbená snídaně…, v 8:00 máš nástup u Pavly v maskérně aby tě nalíčila na dnešní večeři…v 9:15 si obědnaná k holiči..Peter říkal že potřebuješ něco udělat s vlasy…´´ ,,Už zase?´´ Slyším Kes namítat z koupelny. ,,Jo už zase a nepřerušuj mě….´´ ,,Jo jasně jen že by to chtělo nové hadry..´´ žbleptá zase něco Kes…,,Jo jasně tak mě nepřerušuj…Z holičství nás vyzvedne Frank a zaveze nás na letiště a naše letadlo nás dopraví do Paříže, kde máme sjednanou schůzku s Donnatelou.(pro ty kteří neví: Versace). Že nám ukáže módní kolekci svých večerních šatů pro tebe jako stvořené!! Přece nemůžeme dopustit abys na večeři nebyla vhodně oblečená!!J ´´ Dokončím svůj zdlouhatánský proslov a Kes jen znuděně sedí opřená o sedačku a klepé do rytmu své oblíbené písničky…,,Kes ty mě vůbec neposloucháš!´´ začnu po ní ječet… (Bodejď by ne že jo? :o) ) ,,Ale poslouchám!´´ Odporuje mi…,,Vážně?? Tak co sem teďka řekla?´´ Naléhám na ni… ,,hm…nevím?´´ zakření na mě ty svoje bílé zubiska…a pokusí se vykouzlit psí pohled…,,Hele mě tím neoblbneš!´´ řeknu ji naštvaně..,,Tak mi teda řekni kam pojedeme…´´ zaprosí pohledem…,,Tak jo jedeme za Donnatelou na Champs Elyseé!´´ ( pro ty kteří opět neví je to ulice světových modních návrhářů v Paříži..) :o) ,,No jo vždyť to vím ne??´´ zakřenila se na mě a vyrazila směr jídelna..,,Jednou mě z tebe praští!´´ Zakroutím naposledy hlavou a Daně obědnám jídlo do pokoje…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bobko bobko | Web | 13. září 2006 v 11:34 | Reagovat

peknee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama