Lvíček, kačer a hermafrodit

29. srpna 2006 v 17:36 | Blázínek
Ale měla bych se představit…. Jmenuju se Lia ale neznášim své jméno…. Každý mi říká Lvíček, Lion a podobně dokonce ani naši mi neříkají jménem… Jenom učitelé…pff ale ti mi to dělají naschvál…nenávidí mě…ale to je vzájemné=) Nejsem zrovna andílek i když tak vypadám….=) Jako nenosím růžové věci to rozhodně ne na to já nejsem…zbožňuji černou, červenou a orange ale můj face a vlasy vypadají dost andělsky… Sem totiž zrzka jelikož sem polovičně Francouzka(táta je Francouz) a poloviční Češka… Žijeme v česku ale příbuzné mám ve Francouzsku, Německu, Slovensku a bůh ví kde ješte=))) Mám hodně přátel protože sem dost trhlá tak se semnou nikdo nenudí=) Miluji sk8, in-line, moji gitaru,zpěv a podobně…prostě já nejsem taková barbie jak většina holek…
Stojím s našima před soudním vykonavatelem poslední vůle a po tváři se mi kutálejí slzy. Jako já nejsem přecitlivělá ale umřel mi strejda… Odkázal nám svůj dům v Německu…Mela sem ho moc rada….on byl mladej a strašně bláznivej….stejně jako já všem řekl co si myslí…Proste co na srdci to na jazyku a nikomu nemazal med kolem pusy…
Když vyjdeme z místnosti všichni mlčíme…
Až doma na mě promluví máma "Lion? S tátou jsme se rozhodli že se přestěhujeme do Německa do strejdova domu… Já se konečně zaměstnám a tátu přeloží…. Budeme tak mít víc peněz a…." přeruším ji "já se nikam stehovat nechci!!!já k těm nemčourům nepojedu!!!" zařvu na ni. "nemáš na výběr!" zařve na mě moje matka zpátky.
Já se snažím zklidnit "a co moje kapela!? A Thai-box? Víš že sem v tom dobrá…" začnu sladce. "já vím! Já to už vybavila…v nedalekém městě Magdeburg můžeš trénovat Thai-box už jsem to domluvila a na té škole na kterou půjdeš si určitě nějakou kapelu najdeš….mají tam prí 3 školní kapely!!! Jedna je prí i slavná dokonce i u nás…možná si o nich slyšela… Tokio Hotel" začne máma. "co?! Tokio Hotel??? Mámo ty jsi mi vybavila nějakou vietnamskou školu?! To mě nikam jinam nechtěli vzít???" vyplašeně zařvu ale máma se rozesměje…Jako vážně nechápu co je jí vtipné! "neboj žádná vietnamská škola! Je německá…jo a po pravdě tě vážne nikam jinam vzít nechtěli po tom co furt provádíš" odpoví mi máma. "pche…a si piš že s tím nepřestanu!" naštvaně řeknu.
"to ne! Další předvolávka do ředitelny!!!" křičí otec a hrne se i s listem do obýváku k nám. Njn nám to už raději posílají poštou protože já se jaksi neobtěžuji to našim říct osobně mno…=) "co jsi zas provedla?!" zeptá se naštvaně máma. "já?nic…" zaculím se. "nalila učitelům do pití projímadlo, ostříhala ředitelce perzského kocoura a zlomila ruku jednomu klukovi z druháku" čte můj táta z předvolávky. Já jen přetočím panenkama. "jak nám to vysvětlíš?" naštvaně se zeptá máma. "normálně! Tak jako vždy…už to přeci znáš i odzadu!!! A ten kluk si za to muže sám!!! Nemel na mne šahat!" zařvu a odpochoduju do svého pokojíku. "začni si balit zítra odcházíme!" zařve na mě máma. "na co? Já nikam nejedu!" zařvu. "jdeš!!nemáš na výběr! A pokud si nezabalíš tak ti pak nakoupím věci já…." Začne máma. A do prdele to raděj ne…takové ty růžové, krajkované a co já vim co ješte bych na sebe neznesla!!!
:::::::::::::::::::::::::::::::::NA DRUHEJ DEN NA CESTE DO LOITSCHE::::::::::::::::::::::::::::::::
"Lion? Pamatuješ si ještě na Andrease?" zeptá se táta. "no jo…na mého povedeného bratránka se zapomenout nedá… "no nepamatuji víš?" ironicky mu odseknu. Naposled jsme se viděli když nám bylo šest…měl nej kámoše takové dvojičky…se podobali jako vejce vejci…ale na jména si už nevzpomenu… Jo a jednomu jsem odstřihla nůžkami takovej ten copík vzadu na krku co si kluci někdy nechají narůst…stejně s nim vypadal jak dement=)))
"no tak ten nově bydlí hned vedle nás" řekne táta. Hehe tak to bude vopruz
"slyšela sem že je to taky pěkní kvítko…" řekne máma
"no tak to si budeme rozumět" zaculím se
"si myslím" zamumle si táta
"ták a sme tady!" vyleze máma z auta.
"fajn tak já si zamlouvám ten pokoj co vždy!" řeknu a vleču svůj kufr do vilky co patřila strejdovi… Už se celkem těším na ty pařby co se tady budou pořádat…a je tady i bazén tak to bude vážne vopruz=)))
:::::::::::::::::::::::::::::::Na druhej den:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
CRRRRRRRRRRRRN CRRRRRRRRRRRRRN zvoní můj šílený budík.Napřáhnu se po něm a hodím ho ješte s nerozlepenýma očima před sebe.
"au!!!" ozve se odtud kam sem to hodila "tak já tě chci mile překvapit snídani do postele a ty mi hodíš budíka do hlavy" štve se táta.
"co snídaně???" rychle rozlepím oči " nemáš horečku? Nebo v tom je jed? Něco prošlého že jsi mi udělal snídaně?" křením se.
"no…myslím že by to ještě mnělo být poživatelné… o hoď sebou ať nezmeškáš první den školy!" řekne táta a vytratí se z mého new pokojíčku.
Ach jo….škola…málem bych zapomnela=/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evča Evča | 29. srpna 2006 v 19:03 | Reagovat

Fakt supa!

2 Marketka11 Marketka11 | 31. srpna 2006 v 9:16 | Reagovat

hůůůstýýýý

3 Tynka......:) Tynka......:) | E-mail | 8. září 2006 v 18:45 | Reagovat

jj moc pěkný!!:)

4 Lia Lia | E-mail | 12. ledna 2007 v 19:12 | Reagovat

Ahojky, koukám, máš docela problémek.... Já se taky jmenuji Lia.. vždycky jsem si myslela, že jsem snad jediná na světě... ale nejsem, ze začátku mi to sralo.. takový narážky jako Liáno atd.. ale jinak se mi docela líbí.. sice když se představuju, tak na mě všici divně koukaj, ale většině se to jméno líbí... ;o)

Ale jak koukám, ten příběh... ;o/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama