Láska nebo jen úlet? 23

29. května 2007 v 19:47 | Roxym |  FF - Láska nebo jen úlet??
23.
Konečně, je půl sedmý a my stojíme už skoro na svejch místech….Strašně se těšim na koncert, ale mám strach se setkání s klukama, pže nevim už teď ani já, co jim mám říkat….to je jedno, se nějak vyřeší J
" Holky?? Pamatujete, jak jsme se minule rvaly dopředu a jak jsme tam nabalovali toho z ochranky??" zeptala se Terča
" Jo …na to se nedá zapomenout.." souhlasila Simča
" Hej už tam skoro sme, tak je to OK." Řekla sem najednou, pže sem vůbec neposlouchala co holky říkaly a koukala na cestu, aby ze mě nebyla placka :-D
" Konečně…." Vypadlo jen z Kačky
Už je 19.10 a kluci nikde…….já už to nevydržim…….
" hele gusta….Georg a……….Tom….ty vole ten je krásnej…..a…." nenechala sem to Terču dokončit a dořekal za ní "…….Bill….." přišel na podium a při tom už zpíval Jung und nicht mehr Jugendfrei….všechno je jako minule, od Billa sem nedokázala odlepit oči. Kluci hráli všech 15 songů a k tomu jako přídavek dali dvě nový……Úbers Ende der Welt a Hilf mir fliegen….obě byli kásný, ale ta druhá…Pomoz mi létat mě dostala…..takový druhý Rette mich. Viděla sem jak se klukům pohybujou oči z jedný fan na druhou a asi někoho hledaj…….když došli až k nám, zastavili se a usmáli. Připoslednim tónu Hilf ir fliegen se na mě Bill zase tak krásně podíval, že si mi začla podlamovat kolena……Pak už se kluci postupně loučili a zmizeli v zákulisí. Měla bejt ještě autogramiáda, lepro nás přišla ochranka někam nás vedla, jak jsme později zjistily, dovedli nás do šatny kluků.
" Tady na kluky máte počkat, sou ještě na autogramiádě." Řekl nám ten jeden v English……
" Ok, děkujume…." Odpověděla sem a oni odešli, s holkama sme tam seděly a ani jedna nic neřekla……..najednou se otevřeli dveře a v nich stál, my sme sebou trhly, ale nemusely sme stál tam jen kluků manažer David… " Jé ahoj holky, sem rád, že vás poznávám, kluci o vás hodně mluví." Řekla a podal nám ruku.
" Jo my vás taky rádi poznáváme." Odpověděla Terča a usmála se. David potom musel ještě něco zařídit a tak jsme čekaly dál……….asi po 15 minutách se otevřely dveře znovu a tentokrát tam stáli už Bill, Tom, Gustav a Georg….mě se v to chvíli rozbušilo srdce a asi sem nebyla sama, při pohledu na holky……..
" Ahoj holky." Začel Bill s Tomem naráz……potom se na sebe koukli a pousmáli.
" Ahoj.." vstala sem a holky taky, šly jsem za klukama a přivítali se.
" Mysleli jsme, že jste nepřišli, protože sme vás nikde neviděli…." Začel Tom
" Jj viděli jsme jak vám pořád cestujou oči…." Odpověděla mu Terča a usmála se na něj.
" Niky??...." zeptal se Bill.
" Copak?,"
" Nemáš tmavší vlasy??"
" Jo mám, ty si pamatuješ ještě jaký sem měla předtím??" divila sem se
" No jasně…jak bych mohl zapomenout, hnědý s blond melírama…….tys snad zapomněla, jaký mám já??" usmál se Bill
" já?? Ne, ale to je něco jiného……"
" není, ty seš jen jedna." Odpověděl Bill a všechno se postupně vracelo k tomu jak to probíhalo tenkrát.
Popovídali sme si s Gustou a Georgem…..i Simča dokonce s Georgem, akorát občas koukla po Billovi……Terča ta už seděla Tomovi na klíně, Kačka s obětí s Gustou a já jak jinak než s Billem…Simča ta si o něčem povídala s Georgem, na něm bylo na první pohled vidět jak je šťastnej…ale na Simče moc ne……..ale to se snad změní. Klukům přišla Simča mrtě v pohodě a ani jí už nic nevyčítali a to sem ráda. Chudák, ani nevim co bych dělala já v její situaci, asi nic, sice bych žárlila, ale zase tohle je jen a jen Billovo rozhodnutí, nikoho jinýho.
"Já se na tebe tak těšila."pošeptala sem Billovi
" Já na tebe taky" usmál se na mě " nechceš se jít projít??" zeptal se a při tom na mě mrknul, přikývla sem a tak sme vyrazili.
"Sluší ti to Niky." Řekl najednou Bill
"Jé, děkuju, tobě taky…jako vždy."
"Jo a máte s holkama hustý trička….heh stejný, aspoň se nám neztratíte…."
"Díky….njn, když sme si je koupily, vlastně koupily jsme si všechno to, co máme teď na sobě, domluvily sme se, že si to sem vezmem, jinak bych v sukni nejela, pže je zima….." řekla sem mu všechno
"Ale to je dobře, pže ta sukně ti sekne."
"No tak ….dík." řekla sem a rozesmála se, pže Billimu pořád vlasntě děkuju.
"Těšim se už k vám na chatu….."
" Jo to já taky, máme pro vás překvápko……máte všechny ty věci, co sem psala ať si přivezete??"zeptala sem se
"Myslíš to zimní?? To máme.A mám pro tebe taky překvápko, ale dám to ho až u vás…."
"Já pro tebe taky… opožděnej dárek k Vánocům."
"Pro mě?? Tos ani nemusela……já sem rád za to, že tě už zase vidim." Vyhrkl Bill
" Jo to já taky, to je ten největší dárek, co sem mohla dostat." Řekla sem potichu. Bill se ke mně naklonil a zase po 3 měsících jsme se políbili. Bylo to krásný, podlamovali se mi kolena, to se mi nikdy s Tomem nestalo. Hlavně to kluci nesmí zjistit, že s někym chodíme, bylo by to divný, že tady se chováme takhle a přitom máme kluky. Ale nad tim teď nebudu přemejšlet, teď chci myslet JEN na Billa. Po dlouhý době sme se od sebe odtrhli, protože bylo něco před 11tou a v jedenáct odjíždíme k nám, veze nás tam kluků řidič, to bude mazec jet autem s Tokio Hotel.
"Jdeme??" zeptal se Bill, přikývla sem, chytla ho za ruku a vyrazili sme za ostatníma.
"No kde ste?" začal se vyptávat Tom
"Tady" odpověděla sem
"Aha, to sem si nevšim." Odsekl mi s úsměvem, kterej sem mu oplatila.
Kluci si sbalili věci, co měli vytažený a my sme vzali foťák a párkrát je při tom vyfotili (většinou si toho ani nevšimli, protože pořád pobíhali tam a zpátky, nebo něco hledali:-D) My sme z nich s holkama nemohly. Konečně bylo 23.15 a my jsme mohli vyrazit.
"Hele kluci fakt se tam všichni vejdeme??" ptala se s obavama Terča
"neboj, a když ne tak někdo pojede na střeše….třeba ty." Odpověděl jí Bill
"Hmm, tak to díky……" řekla ještě Terča a pak už jsme se postupně skládali do auta, teda mikrobusu. Já seděla vedle Billa a z druhý strany sem měla Toma, vedle kterýho seděla Terča a před námi seděl Gusta s Kačkou a Georg se Simčou.
"Ou, to se mi líbí, sedět tady takhle mezi dvěma pěknejma holkama….." byl nadšenej Tom
"Hej, to ti já nestačim??" vyjela na něj na něj s úsměvem Terča
"To víš že stačíš…" řekl Tom a dal jí pusu…dlouhou pusu. No a samozřejmě my s Billem jsme nezůstali pozadu, že?? :-D A jak sem tak pootevřela oko Kačka s Gustou taky ne……akorát Simča s Georgem jo, ale ty si nás ani nevšimli, pže byli zabraný do nějaký debaty, ale nevim o čem……to sem neslyšela. Zbytek cesty sme si povídali o všem možnym, co se za těch pár měsíců stalo a smáli jsme se.
"A co kdybychom si něco zahráli?" navrhl Tom
"OK, ale co??" zeptala sem se
"Flašku??" zaprala se s nadějí Tom a čekal na naše reakce
"OK." Souhlasili sme všichni……ale nic víc sme nestihli, protože řidič klukům řekl něco německy, ty nám to pak řekli v anině.
"Smě tady." Řekl nadšeně Bill
"Jo to je good…ale to už si nestihnem zahrát." Posmutněl Tom
"Neboj, ještě na to máme 8, teda 7 dnů." Chytla sem ho kolem pasu a on mě taky (samo jako kamarádi). Už jsme tam byli, tak sme takhle v ´objetí´ vystoupili.
"A co já….??" Zavolal za námi Bill
"A já.." přidala se Terča, jen sme se ne ně usmáli a zmizeli pro věci. Vyřešili to po svým - chytli se taky…..aspoň jim to nebude líto a nemaj nám co vyčítat:-D Ostatní šli taky pro věci a pak za náma. Já sem odemkla dveře a vešli sme s Tomem dovnitř první.
"Hej to je mazec….pěkný." začal Tom všude chodit a komentovat to. Brzo se k němu přidal i Bill, Gusta a Gee.
Lucca
Tak co?? Líbí se vám to?? Pls pište komentáře….díky moc, ať vim jak na tom s povídkou semJ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 biibi biibi | Web | 29. května 2007 v 19:50 | Reagovat

Na mim blogu je bleskovka tak se tam skakni mrknout..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama