Leden 2008

Otázka numero uno :)

30. ledna 2008 v 19:27 | rOxYm >< |  Otázka x Odpověď
Takže lidi, tady máme první otázku :) .. ale jestli tady je ještě někdo, kdo newí o co go, může se podívat ►► TADY ◄◄

Jinak k otázce numeru uno .. toto trvá až do neděle, poté vyberu vítěze!!

01
02
03
Otázka - Co si myslíte po tomle prohlédnutí??
Nejlepší odpověď nebo odpovědi vyhrávají :) Tak pište, je to do neděle :)
Roxym

Help

29. ledna 2008 v 19:47 | Kachna |  ADMINS
Lidi já vim že to nepatří moc k TH, ale já mám teď problém, jdu na karneval a nemám kostým..potřebuju kostým jeptišky..A jako půjčovny si nemůžu dovolit jelikož nejsem milionář... A tak jestli by mi nemohl někdo helpnout a půjit mi ho... Mooc prosím...do phy nebo okolí neni problém dojet.. jako směrem příbram.... nebo benešov.. díky moc...za odpovědi....

Nová rubrika !!

29. ledna 2008 v 6:17 | rOxYm >< |  Otázka x Odpověď
Ahoj holky, tak jsem založila novou rubriku, která vlastnš docela pomůže trochu mě a trochu i vám a také by to mohlo trošku oživit tenhle blog.
Tohle je o tom, že vždy 1x nebo 2x za týden položím jednu otázku nebo prostě názor nebo příklad nebo něco takového.
A pak jste na řadě vy. Píšete svůj názor nebo odpověď na to, co jsem napsala a pak, kdo bude mít nejlepší odpověd, která se mi strašně bude líbit, dostane třeba diplom .. :) Může jich být i více lidí :)
Nejdířv bych ale chtěla vědět váš nazor, jestli to je dobrý nápad nebo ne. Ptž kdyby většina z vás by to nechtěla a nebo by sem nikdo nic nepsal, tak to automaticky smažu :)

Díky, Roxym

Nejčastější příběh 1,

29. ledna 2008 v 6:10 | rOxYm >< |  Nejčastější povídky (parodie)
V téhle rubrice budou spíš parodie na příběhy. Nejčastější témata v příbězích atd. Nebude to dílek, vždycky v jednom jedo časté a trošku trapné téma. Takže tady máme první parodii v téhle rubrice stejně jako moje první v mém životě .. přeju dobrou zábavu a chtěla bych vědět váš názor, jestli to dobrý nápad, takhle rubrika, nebo ne. Díky :)
Nejčastější příběh 1
Ahoooooojííík, jmenuju se Květoslava, ale nikdo mi neřekne jinak než Kweitý. Moje největší zlatíško je Boženka, ale všichni jí říkáme Bouzshe. Mně i Boužsheně je 12 a obě jsme moc hezké. Já jsem blonďatá a Bouzshe je hnědovláska. Obě lafujeme Tokio Hotel. Já miluju Billíííííček a Bouzshe Tomíííšek. Lafuju ještě tlošku Gustíka a Bouzshe zas tlosku Georgíka. Ale Tomíík a Billík jsou nejlepčí!! A teď k příběhu.
Sedím právě s Bouzshe v parku a papáme něco. A kecáme o Billíčkovi a Tomíškovi. Teda, jen já kecám, ona jen naslochala. Jak jinak. Najednou mi zapípá mobílek. Matka! Zvednu telefon. "Halóóóó??" zvolám. "Ahoj Květuško, půjdeme domů ano??" Naštvu se. "Já nejsem Květoslava, já jsem Kweitý a proč bych měla jít domů?! Zeptám se. "Stalo se něco, co ti změní život Kvštuško, pojď domů. A řekni Boženě, ať jde ona k sobě domů!" řekne matka. "Maminko, za prvé, Božka se jmenuje Bouzshe a já jsem Kweitý. Jo, tak jo, jdu domů, páá!" rozloučím se a pak řeknu Bouzshe, že má taky hapat domů. Rozloučili jsme se pusinkou na obě tváře. Pak jsme si zatančili jště valčíček na rozloučenou. Pak jsme se navzájem plivli a pak odešli. Jsme nejvíc nerozlučné kámošky.
Doma otec a matka seděli a čekali na mě. "Seeem doma!" řeknu. "Posaď se!" řekne otec. Matka začne: "Budem se stěhovat!" Začnu bulet a bulet a škotat a všechno, ptž Vouzshe nebude moje nej kamííís. Začala jsem křičet, že nechci. Otec se ale smutně usmál: "Květuško, my nemáme na výběr. Teda, máme, ale stejně. Dostal jsem lepší práci v Německu, v Magdeburku a budeme mít dům vedle nějakých Kaulitzů, kteří mají skupinu!" řekl a já začala tančit valčík. Chachachachacha!! A Bouzshe se mnou nepojede a nepojede. A já budu mít všechni čtyři pro sebe ptž jsem hezkáááááá. Hihi. Matka všechno ale pokazila: "Vím, že se ti po Božence bude moc a moc stýskat a tak sem navrhla jejím rodičům, že by mohla jet s náma do Německa a byslet s náma .." Začala jsem opět bulet a škytat. To znamená, že s námi pojede i Bouzshe?? Takže nebudu mít všechny čtyři pro sebe? Ale já sem ošklivá. Bouzshe je moje neej kamííís a všude se píše, že je to cooool mít neej kamííís. Měla sem už sbaleno a všichni taky. Doufala jsem, že Bouzshe eště ne abychom jí mohli ujet. Hihi. Bohužel to ale stihla. A pak jsme vyrazili.
Dorazili jsme a dům byl kráááásnej. Sto pater, supermoderní budova, mám v pokoji 49641 počítačů, 44 postelí a můj pokoj byl obrovitý. Bouzshe dostala pokoj v podkroví. Hahaha!! Ona ale byla na mě naštvaná. Po cvičce sem řekla: "Budeme nej kááámošky jooo??" a ona začala pokyvovat. Dobrý!!
Pak sem si vzala nejlepší topík, který ukazuje kozy a záda. No, ne že bych nějakou tu hruť měla, ale stejně je to víc sexy mít poodhalenou hruť. Pak sem se namalovala jak šlapka, aby to bylo trendy. Ubohá Bouzshe měla na sobě pytel od brambor, ptž jsem jí schovala kufr a dělala jako, že nic newim. Haha.
A pak sme šli ven se podívat na sousedy. A měli jsme štěstí ptž tam by li bšichni 4 a právě opékali holuba. Bilíííííšek vypadá úplně víc coool než ve všech časopisech, Tommííík taky, Gustíí taky a Georgííík taky. Musím se nějak zbavit Bouzshe. Kluci se na nás podívali a zeptali se nás, estli nejsme noví sousedi. Já umím plynulle německy ptž jinak bych sem se s nima moc nedorozumněla a Bouzshe by mi je čmajzla. Ta naštěstí německy neumí. Ona vlastně neumí mluvit vůbec, haha. Má nějakou vadu. Taky že neměla žádné kamííís a já se jí ujala. Přiznávám, ani já neměla žadnou jinouk kamííís, ale to je fuk.
Billíííík se do mě hnedka zabouchl a pak jsem ho zavedla do svého pokoje a dala mu své poprvé. Bylo ho nááádhernýý a bezbolestný. Ok, sice mám teď prostěradlo od krve, ale v povídkách píšo, že je to uncool se přiznávat ,že to bolelo. A tak tvrdím, že to nebolelo.
Tommík se zabouchl do Bouzshe i když nechápu proč. Ona ho zavedla do pokrovního pokoje tam mu dala své poprvé. A pak se jí Tom zeptal estli to bolelo. Zavrtěla hlavou. Chtělo se jí křičet, je hrozně moc, ale že měla vadu, tak nemohla nic říct.
Po devíti měsících se mě a Bouzshe narodili dvojčátka. Můj byl dredatej a černovlasej. Jí se narodil zas černovlasej a dredatej. Bilííka a Tomíííka miluju. S Bíllíkem mám totiž černovlasýho a s Tomikem dredatýho. Bouzshe má jen s Tomíkem. Jasný, když se podívám na její děti, vím že jsu to Tomíkovi všechny. Haha!! Billík by mě nikdy nezranil. Mocinky ho miluju a nikdy nepřestanu ..
Konec
Roxym x)

Nejoblibenější songy TH

29. ledna 2008 v 6:00 | rOxYm >< |  About TH
Green Day "Boulevard Of Broken Dreams"
Rammstein "Keine Lust"
Doors Down "Let Me Go"
Placebo "Every Me Every You"
Pink "Who Knew"
Metallica "The Memory Remains"
Oasis "The Masterplan"
Coldplay "Fix You"
Snoop Dogg Feat Pharrel "Drop It Like It's Hot"
Foo Fighters "Best Of You"
Avril Lavigne "Sk8er Boi"
System Of A Down "Aerials"
Fergie "Fergalicious"
Puddle Of Mudd "She Hates Me"
Aerosmith "I Don't Want To Miss A Thing"
http://tokio-hotel-de-4ever.blog.cz/

NRJ-vyhlášení

27. ledna 2008 v 10:59 | Kachna |  Zajímavosti
klik sem.. takže tady se koukněte na to vyhlášení..nejvíc komický.. a koukněte na kluky jak de vidět jak byli na dovolený... a fotečky...
BEST BAND INTERNATIONAL!!!!
vážně libový... sou klásně opálený...

Jak změnit sukničkáře 88

26. ledna 2008 v 16:59 | rOxYm >< |  FF - Jak změnit sukničkáře
Jak změnit sukničkáře 88
MAKY
"Tobě to ale sluší Lauro!" řeknu uznale. Laura se začervená, ale snaží se tvářit, jako kdybych jen řekla něco o počasí. "Nepřeháníš? Nevypadám v tom trošku tlustě??" zeptá se Laura a dál se prohlíží v zrcadle. Trošku se uchechtnu. Laura nikdy neřešila svojí postavu. A ani k tomu neměla důvod. Měla hezkou, sportovní postavu. Neměla sice nějak velkou hruť, ale to jen prospělo k její sportovní postavě. "Neblázni Lauro, vypadáš úžasně! Jane vybrala dobře oblečení!" řeknu a mrknu na ní. "Vím, že samochvála smrdí, ale nemůžu si pomoct! To oblečení ti strašně sluší! Koukej Lauro, to zelené triko akorád jen zvýraznilo tvé oči a v těch tříčtvrťákách vypadáš sportovně a zároveň sexy." řekla naše přebornice Jane. "A s kým vlastně jdeš Lauro? Nikdo z vás mi to ještě neřekl!" řeknu a naoko se urazím. "Myslela jsem si, že tě to hned napadne! S kým se Laura poslední dobou cukruje a cukruje??" smála se Jane. Ihned jsem věděla, o kom je řeč. Hans! "Až tě Hans uvidí, tak tě určitě nestihne ani pozdravit, protože omdlí údivem, jak ti to sekne!" řekla jsem. Laura po mě už chtěla hodin hřebenem, ale pak najednou začal budík bláznivě zvonit. Najednou Laura začala šíleně panikařit. "Nikam nejdu!" vykřikla a začala běhat sem a tam. "Jsem šíleně nervózní! Já to nezvládnu! Řekněte mu, že mi je špatně! Jo, to bude ono!" začala mumlat a běžela sem a tam a tam a sem. Já a Jane jsme nevěděli, jestli se máme smát nebo být naštvaní. "Všimla jsem si, že Beátě se taky líbí. Jestli nevyužiješ šance, tak ti jí vezme Beáta!" řeknu jen tak. Laura se prutce zastaví a podívá se na mě. "Co si to řekla?? Beáta?? Beáta?? Jí se líbí Tom!!" řekne rozčileně. Jo, líbí se jí Tom, já vím! Nahlas ale řeknu: "Jí se líbí každej! Jestli nepohleš zadkem, tak ho ztratíš!" varuju jí. Laura na nic nečeká, chňapne sportovní kabelku od Pumy a jde. Naposledy se na nás ještě otočí a zeptá se: "Nevypadám jako čarodějnice??" "LAURO!!! Už to nebudu říkat 600 krát!!" zaječela Jane. Laura rychle zvedne ruce: "Ok, ok, vzdávám se!" Začnu se smát. "Lauro, vypadáš naprosto skvěle! Ale už běž, kluci neumějí dlouho čekat!! Držím palce!" řeknu jí a mrknu na ní. Laura se na nás ještě jednou usměje a pak se nadechne a se vztyčenou hlavou odchází pryč.
"Doufám, že dojde k puse!" řeknu. "Taky doufám! A jestli ne, tak je Hans typickej natvrdlej puberťák!" řekne energicky Jane. "Pořád sníš o Justinovi Timberlakeovi?" zeptám se jí zvědavě. Horlivě přikývne. "Ten a žádny jiný!" prohlásí sebevědomě. "Uvidíme!" zamumlám ...
TOM
"Jdu spát!" řeknu najednou. Všichni na mě vyvalí bulvy. "Spát?" papouškuje Paul udiveným hlasem. "Vždyť je teprv sedm hodin Tome!!" řekne Lukas. "Není ti špatně?" zeptá se starostlivě Bill a šáhne mi na čelo. "Jsem v pohodě, nic mi není!!" řeknu podrážděně. "Tak proč jdeš spát s sedm hodin??" zeptá se mě David. "Dneska jsi celej divnej Tome! Nechceš večeři, pak sees osprchoval rovnou dvakrát a teď chceš jít spát! V sedm hodin spát!!" řekne Bill. "On se nesprchoval dvarkát! On se sprchoval čtyřikrát!! Úplně mi obsadl koupelnu!!" řekl Paul. "Sprchoval jsem se třikrát!" opravím ho. "Třikrát nebo čtyřikrát, uznej, že to není zcela normální!!" řekne David. Pokrčím rameny. Jdu do pokoje, kterej mám společnej s Billem a zařvu za sebou dveře. Místo toho, abych si šel lehnuot, tak půjdu ke skříni. Ke skříni si vybrat oblečení. Musím vypadat neodolatelně. Najednou se otevřou dveře a tam stojí Bill. Cítil jsem se neobyčejně trapně, protože mě vlastní bratr nachytal u skříni, jak si vybírám oblečení. Nejdřív tam Bill stál mlčky 15 minut, pak vkrčil dovnitř a zavřel za sebou dveře. "Nejak se chystáš?" zeptá se. "Jo, asi jo! Ale ne teď!" řeknu popravdě. "Ach tak!" přikývne Bill. Pak jsme tam mlčeli. Po chíli Bill řekne: "Volala mi dneska Kerstin." a čekal, co řeknu. Kerstin .. už mě bomarduje od rána do večera smskami, na kterou jsem neodpověděl ani jednou. Pořád se mě ptala, jestli jí miluju a jestli se mi po ní stýská. Moje odpověď by zněla NE, ale nechci jí zranit. Ale lhát se mi nechce. A tak jsem jí neopisoval. Netušil jsem ,že zavolá i Billovi. Co jí proboha řekl?? "A co chtěla?" zeptám se ho. "Ptala se mě, jestli jí zahýbáš a proč jí neodpovídáš na smsky." odpoví mi Bill a začne si hrát s náramkem. "A cos jí odpověděl?" zeptám se ho. Bill chvíli přemýšlel a pak řekl: "No, tak jsem jí řekl, že prostě si pořád necháváš mobil v karavanu, když jdeš ven a že ti nejspíš došel kredit. A jestli jí zahýbáš .. mno, řekl jsem, že nevím!" odpoví mi Bill. "Bille, ty se na mě zlobíš!!" vydechnu. Vždycky to poznám. Protože když se na mě třeba zlobí, chová se trochu odtažitě a nemluví tak hodně jako normálně. "Jo, dá se říct!" zamumlá. "A co jsem tentokrát provedl pane?" zeptám se. "Vůbec mi nic neříkáš!" stěžuje si. "S čím?" zeptám se. "Třeba ty a Maky. Pak, že ti pořád volá Kerstin a tak! Mám pocit, že mi už vůbec nedůvěřuješ!" řekne naštvaně. "Víš jak se chováš?" zeptám se ho. "Nevím!" řekne. "Jako žárlivá manželka!" začnu se smát. Bill se ale nesmál. "Já to myslím vážně Tome. Od té chvíle, kdy si potkal Maky, tak se nechováš jako dřív! Vždycky si mi říkal, jaký si měl den, jaká je tvoje nová holka a tak! Ale od tý chvíle, kdy Maky přišla k nám do třídy se chováš divněji!" vysvětluje. "Fakt?" vypadne ze mě jen. "Jo!" zamumlá. "Bille, sorry! Ale chápeš, ona mě tak plete, že sám ani nevím, jak se cítím a co mám dělat!" řeknu mu smutně. "Ano a tak by si mi měl říct a poradit se semnou. Teď mi třeba ani neřekneš, že se někam chystáš! A taky, jaký to bylo odpoledne." řekne Bill naštvaně. No jo, typickej Bill. Miluje, když může lidem dávat rady. A taky strašně rád naslouchává. Asi ho musí štvát, že jeho vlastní bratr už mu neříká, co a jak. "Tak si sedni, ti to řeknu do puntíku!" slibju. Bill zatleská jako malé dítě, hupsne si a nedočkavě se na mě podívá. Musel jsem se zasmát ..
MAKY
"Pyžamo???" zeptá se mě nevěříce Jane. "Jo!" přikývnu. "Ty chceš, abych ti poradila, jaké pyžamo si máš vzít na spaní?" ptá se mě nevěříce dál. "Jo!" kývám dál. "A jestli tvoje nebudou ok, mám ti pujčit svoje nebo Laury?" vytřeští oči Jane. "Přesně!" řeknu a čekám, co řekne. "Proč chceš vypadat hezky při spaní?" zeptá se mě podezíravě Jane. "No, prej, že když máš na sobě hezké pyžamo, tak se ti zdají hezčí sny!" zalžu. Jane mi to nohužel nesežrala. "Čekám na vysvětlení!" řekne a dá si ruce na bok. Pokrčím rameny a řeknu: "Heleď, když mi nechceš pomoct, tak ne no. Poradím si sama!" a jdu do pokoje. Jane běží za mnou. "Tak dobře! Poradím ti! A nebudu chtít vysvětlení!" řekne Jane. Jen se usměju. Jane miluje, když může lidem radit, jaký oblečení si vzít. Řekla, že v budoucnu by chtěla být módní návrhářka. Docela by se to k ní i hodilo. "To jsem ráda! Tak jo, nejdřív vyndáme moje, tvoje a i Laury pyžama!" začnu ...
TOM
"A pak chtěla, abysme se dneska večer potkali. Nakonec domluvená schůzka je na pláži v jednu hodinu ráno!" dokončím své vyprávění. Billovi se rozzáří oči. "Ježiš, to je tak romantickýýýýýý!" zajásá. "Fakt? Nemyslím si, že když tě druhá osoba přitahuje tím, že se vzteká, je romantické! A že tě tak přitahuje tím, jak se hádá, že jí pak vlepíš pusu!" řeknu a musel jsem se zasmát, protože to opravdu znělo divně. "Ale no tak! Vždyť to je ta nejromantičtější lovestory, který jsem kdy slyšel! Málem jsem začal slzet dojetím!" řekne Bill a usmíval se jako sluníčko. "Ani ne!" řeknu. "Týýýjo a teď rande na pláži po půlnoci! To je tak krásný!" rozplívá se Bill. "Bille!" uklidňuju ho a pokračuju: "Poradíš mi tedy, co si mám vzít na pláž??" Bill se chvíli zamyslí a řekne: "V čem normálně spíš!" řekne po chvíli. "Normální?? Akorád zmrznu! Nebudeme vevnitř, ale venku na pláži!" připomenu mu. "A taky jsem dostal malý, nevinný nápad!" usměju se ...
Roxym x)

Muzika-basket-laska, co si jenom vybrat? 65. DÍL

26. ledna 2008 v 14:57 | rOxYm >< |  FF-muzika-basket-láska,co si jenom vybrat?
65. DÍL
Po škole sme šly s holkama k nám, kde sme si uvařily kafe a daly si k němu ten dort.
"Hele Jess, kdy se dáte s bráchou konečně dohromady?" zeptám se jí.
"Nó." Usrkne si kafe. "Čekám co on. Já za ním nepůjdu a neřeknu mu o to."
"Tak já ho popoženu. Stejně už bez sebe neuděláte pomalu taky krok. Musíte akorát ten váš vztah trochu zoficiálnit." Usměju se.
"Sayl awayyy…" začne mi zvonit mobil.
"Kdo to je?" zeptá se Kat.
Ani jí neodpovím a nedočkavě si přiložím mobil k uchu. "Tome?!"
"Aha." Usměje se Kat a přesunou se i s Jess do kuchyně.
"Ahoj zlato." Ozve se jeho hlas. "jak se máš?"
"Celkem fajn a co ty?"
"Bez tebe nic moc." Řekne. "ty Sam, neslyšíš něco?" zeptá se.
"Já? Ne co?"
"Vážně nic?"
"No tady ne, tam u tebe že by něco?"
"Happy birthday to you, happy birthday to you, happy birthday milá Sam, happy birthday to you!!!"ozve se z mobilu.
"Jéé díky moc kluci!"
"Ahój Sam! Všechno nej!"slyším volat Billa a kluky.
"Díky moc. Ani nevíte jakou ste mi udělali radost."
"Prej ste jí udělali radost." Tlumočí Tom. "No ale zpátky k nám. Všechno nejlepší k narozeninám Sam. Ani nevíš jak rád bych tě teď přitiskl k sobě a popřál ti tady. A nebo kdekoliv jinde na světě,jenom kdyby sme byli spolu."
"To bych si taky přála. Chybíš mi."
"Ty mně taky. Musím říct, že to vůbec neutíká, příšerně se to tu vleče."
"Tady taky. Věčně není co dělat. Zvykla sem si na to,že sme byli většinu času spolu a teď sedím doma a učím se věřil bys tomu?!"
"Učíš? No to asi fakt nemáš co dělat." Zasměje se.
"A kde ste dneska?" zeptám se ho.
"Dneska? Zrovna jedeme do Milána. Máme vlastní super bus, ten musíš vidět."
"Snad někdy. Hele a co dárek? Dostanu nějaký?"
"No když si počkáš, tak určitě. Přece když máš těch 17."
"Tak to se začnu těšit ještě víc než před tím."
"Budu muset končit Sam." Řekne. "Zastavujeme zrovna na nějakém parkovišti a budeme zřejmě vysedat."
"Jo jasně,tak to běž. A ozvi se zas, ať vím, že si v pořádku."
"Neboj. Dávej na sebe pozor. Miluju tě."
"A já tebe."
"Ahoj."
"Čau, a pozdravuj kluky!"
"Budu, čauec."
"Pá." Řeknu nakonec, a oba náš telefonát skončíme.
"Tak co je nového?" zeptají se holky.
"Kluci sou zrovna v Miláně a zazpívali mi k narozkám."pochlubím se.
"Teda,tak vidiš,že tam na tebe myslí. A ne jenom Tom,dokonce i ostatní."řekne Jess.
"Bylo fajn zase je slyšet."
"Ale prosim tě,dyť si s Tomem voláš skoro každý den."zasměje se Jess.
"No jo,ale stejnak."
:::O 3 DNY POZDĚJ:::
"Co si pustit telku?" navrhne Kat, když se jen tak povalujeme u nich doma.
"Jo, klidně." Řeknu a usadíme se u televize.
"Jess má dneska rande s Krisem?" zeptá se mě.
"Jo,jo..jdou si spolu asi někam sednou a promluvit si o tom jejich vztahu." Usměju se.
"Aha, no bylo na čase." Řekne Kat a projíždí kanály v TV.
"HELE KLUCI!" vykřikneme obě naráz,když Kat narazí na nějaký hudební program,kde zrovna dávají rozhovor s klukama.
"Myslíš,že je to živě?" zeptá se Kat.
"Jo ne?Hen je přece napsané 'Live'."ukážu jí na pravý roh obrazovky,kde svítí nápis 'Live'.
"Ty brďo!My je vidíme v přímém přenosu!"raduje se.
"Bože tomu to sluší."řeknu.
"Jo,je k sežrání."
"Já myslím Toma."
"Á ty si mysli koho chceš,já teď roztávám nad mým Billísem."
"O čem se tak asi baví?" zeptám se. Program je totiž vysílaný na nějaké italské stanici,takže se to překládá do italštiny a tu bohužel ani jedna z nás neovládá. Tak tam jen tak sedíme a můžeme na nich oči nechat. Tomův úsměv je vážně nenahraditelný a ještě když povyplázne jazyk. Aspoň že ho vidím takhle a vím co právě dělá.
"Hej co je!?"rozčílí se Katy,protože najednou se program přeruší a pustí se nějaké upoutávky nebo co.
"Že by reklama?"
"Možná."
"Ty Kat,něco mě napadlo." Řeknu a skočím si pro mobil.
"Zavoláš jim?"
"Jo,přesně." Usměju se a vytočím Tomovo číslo. Čekám chvilku, než to Tom zvedne.
"Ahoj miláčku. Moc rád bych s tebou mluvil ale zrovna máme přímý přenos. Hodili tam akorát reklamu,tak mám asi minutu." Vyhrkne ze sebe.
"No,tak tě ráda slyším Tome." Zasměju se. "A musím říct, že ti to dneska ohromně sluší."
"Cože?"
"No jak slyšíš. Si přímo k sežrání."
"Ale jak to..?..Ty, ty mě vidíš?"
"No nečekej,že stojím někde poblíž tebe, i když bych ráda, ale s Katy sme tak brouzdaly po kanálech v telce a narazily sme na vás."
"Vážně? No teda. Škoda, že já nemůžu vidět tam k vám."
"No jo, ale za to já mám parádní výhled na vás všechny, akorát vám houby rozumíme,překládá se to totiž do italštiny."
"Sam budu muset jít!"
"Jo, jo běž. Pak se když tak ozvi."
"Ozvu,neboj."
"A zamávej mi!"
"Jasně." Uslyším, jak se uchechtl.
"Pá."
"Čau zlato." Řekne a položí to.
"Takže reklama?" zeptá se Kat.
"Jo, za chvilku je tam máme." A opravdu, vysílání se zase vrátí na pořad s klukama.
"O čem se asi tak baví?" zajímá se Kat.
"Určitě u jejich turné, o čem jiném by to asi bylo."
"Pravda. O písničkách, o koncertech a tak. Myslíš, že se třeba zeptají na přítelkyně?"
"Jako na nás jo? Tak to nevím. Ale řeknu ti, že bych nechtěla mít kolem domu novináře. Stejně je to divné, že sme ještě nebyly nikde vyfocené. Vždyť přece, já a Tom, bude to skoro rok co sme spolu. Jasně, pár fotek se v novinách možná objevilo ale stejně." Uvažuju.
"Ty Sam. Neuraž se, ale…
"Co?"
"Co když tě třeba novináři neberou jako Tomovu holku, no spíš přítelkyni. Vždyť víš. On byl přece na vztahy na jednu noc."
"Myslíš, že mě spíš berou jako takovou jeho hračku jo?"
"No třeba, i když já přece vím, že to tak není."
"Já vím, že to víš. A já vím tak to co oni neví. Ať si myslí, co chtějí. Já žádná sexuální hračka Toma Kaulitze fakt nejsem." Zasměju se. "A tebe berou jako co?"
"Hmm…tak to nevím. Víš, my se s Billem zas tak moc neukazujeme a někdy si připadám,spíš jako jeho ségra než holka."
"Cože?" vykulím na ni oči.
"No fakt! Bill je strašně takový…jak bych to správně nazvala…."
"Moc hodný a málo činný?"usměju se.
"Asi tak." Přikývne Kat a začneme se obě smát. "Chudák, nesmějme se mu." Řekne a podívá se na něho. Zrovna něco říká moderátorovi toho pořadu. A jako vždy při tom používá svých gest, takže rozmachuje rukama.
"Hele Tom mává do kamery." Kývne Kat hlavou.
"Třeba je to na mě. Řekla sem mu,ať mi zamává." Řeknu, a taky mu zamávám, i když vím,že mě nemůže vidět.
"Vidělas to?!"
"A co?" zeptám se Kat.
"Tam v tom, v těch, v tom překladu. Viděla sem tam napsané Sam a Katy."
"Kecáš?"
"Ne fakt,nekecám! Oni nás pozdravovali?!"
"A nebo se o nás baví, co my víme."
"Cože? Bavit se o nás a bez nás?"
"A jen je nech, to sem zvědavá, co z nich tak vylezlo. Eště že jim nerozumíme."
"No já pak Billovi zavolám a radši se ho zeptám. To bude nejlepší." Řekne Kat.
fixa

TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši IV

26. ledna 2008 v 14:56 | rOxYm >< |  FF - TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši
…Katie?" řekl ten neznámý xD…
"Jé, Bille?! Ehm… to je v pohodě" řekla jsem… Ty… takhle mi zničit mý oblíbený tričko! nádavala jsem- ale jen v duchu… "Já.. fakt promin, spěchal jsem a nedával pozor" řekl a pomohl mi na nohy… "Aha, no jak jsem řekla- neomlouvej se…" odpověděla jsem mu. "Já… ani jsme se pořádně nepředstavili co? Včera to bylo nějak rychlý" usmál se Bill… Páni ten má tak krásný úsměv! Co to melu- vůl je to xD "Jo, to máš pravdu… Tak já jsem Katie" řekla jsem… "Bill.. No rád bych si s tebou ještě povídal ale fakt spěchám…" řekl. "Jo dobře, tak… ahoj" rozloučila jsem se a vydala se domů.. Sakra, teď to triko je fakt zničený! Ale… Bill není tak špatný jak jsem si o něm vždycky myslela!!! pomyslela jsem si… Ne Ne Ne!!! Je to Bill Kaulitz- zpěvák ze skupiny Tokio Hotel a já tu bráchovu skupinu nikdy nesnášela, takže klid Katie.. .xD
Celý den potom jsem pořád přemýšlela nad tou srážkou s Billem xD Prostě mi to nedalo no.. Jako sama sebe jsem ani nepoznávala… Sakra! Ku**a! Co to se mnou je? Vždyť tu jejich muziku neposlouchám a ten ježura jeden.. Grrr.. nesnáším ho!!! snažila jsem si ho zprotivit! Ale nějak to nešlo no… Pak jsem nakonec usoudila že když je všechny možná líp poznám tak bude vše fajn.. A zároveň tím udělám radost i Georgovi.. Ha! Jak jsem to geniálně vymyslela xD řekla jsem si…
A tak jsem si sedla chvíli ke kompu a poslechla jsme si pár jejich písniček.. Sice jsem je už slyšela ale nikdy jsem jim nevěnovala moc pozornost… Hey, proč jsem si to nikdy pořádně neposlechla? divila jsem se sama sobě, když jsem poslouchala píseň 1000 Meere… Pak jsem si ale vzpomněla na mé kámoše z Berlína a bylo vše jasný… Okolo mě totiž byli tací kteří je neměli zrovna v lásce no a já se k nim přidala no… A to i přesto že v té skupině je můj brácha.. Ty jo, já jsem taková …xD ! pomyslela jsem si…
Večer jsem už potom byla zalezlá v pokoji… Chvíli jsem byla na kompu nebo četla, poslouchala atd… "Katie!!! Večeře!" volal na me zezdola táta… Ani jsem neváhala a sešla dolů.. "Jé, to krásně voní tati! Copak to je?" zeptala jsem se zvědavě… "Tvé oblíbené jídlo.. takže špageti" usmál se a nabral mi pořádný talíř… "Díky.." odpověděla jsem a zasedli jsme ke stolu… "Je to báječný" pochválila jsem tátovi jeho super výtvor… "A kde je Georg?" optala jsem se jen tak.. "No zase ve zkušebně.. Dneska se domlouvali že budou večer zkoušet…" "Aha, tak to je fajn že zkouší" "Ale copak? Ty nejsi naštvaná?" podivil se táta.. "Ne, mě to nevadí… Prostě jsem si uvědomila že bych měla Georga podporovat, když je to můj brácha a baví ho to" odpověděla jsem a usmála se.. "To máš pravdu… Vidím že máš zdravý rozum" (njn nic lepšího mě nenapadlo xD)
Po večeři jsem zase zalezla do pokoje.. Po chvilce někdo zaklepal do pokoje.. "Můžu" zeptal se…

TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši III

26. ledna 2008 v 14:53 | rOxYm >< |  FF - TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši
…Ale ještě si to s ním stejně někdy vyřídím xD…
V duchu jsem umírala smíchy když jsem viděla jak se Bill- ten ježura snaží odnést do domu můj kufr… Zatímco ostatní si vedou dobře. Ostatní? No Georg a Gustav jo, ale Tom? Ten ne, ten je na tohle asi dost líný…
"Sakra Tome, tak mi pomoz ne?" rozčiloval se Bill.. "No jo pořád" vzdychnul Tom a šel pomoct svému neschopnému bratříčkovi…
Když jsme asi po hodině konečně došli do domu uvítal mě s otevřenou náručí táta…
"Katie, dceruško" usmíval se.. "Tak jak ses za celou tu dobu měla?" "No skvěle, ale stýskalo se mi a…" "Tati" přerušil mě Georg "my jdeme s klukama do studia jo? Ještě musíme něco dodělat, tak se zatím mějte"
"Vidíš?" řekla jsem naštvaně hned po tom co se za nimi zavřeli dveře… "Ani nemá čas se se mnou pořádně přivítat. Já přijedu a on hned zmizí…" "Ale on to tak nemyslí.. Strašně se na tebe těšil…" řekl mile táta.. "Těšil jo? Hahaha.. tomu tak budu věřit…" odpověděla jsem.. "Je to tak.. pořád o tobě poslední dobou mluvil… Nesmíš zapomenout že má teď kapelu a tak mu nezbývá tolik času…" "Já vím, ale dříve to bylo lepší, nevím jestli to byl dobrý nápad mě sem posílat" řekla jsem uraženě a šla do svého pokoje…
Lehla jsem si na svou postel a zavřela oči… Byla jsem totálně vyčerpaná z cesty tak i z toho co se stalo po mém příjezdu - a tak jsem usnula…
Když jsem se probudila na budíku bylo 19:27… Vstala jsem a viděla že kufry už jsou v pokoji… Trochu jsem se zkulturnila xD a začala pomalu vybalovat…
V tom někdo zaklepal na dveře a vstoupil.. "Co ty tady děláš? Nemáš být náhodou ve studiu?" řekla jsem naštvaně a dál si hleděla svého.."Katie, myslel jsem že když už jsi starší budeš mě víc chápat… Já hudbu miluju a kluci jsou fakt v pohodě…" řekl Georg a sedl si na postel.. "Hm…" "Hele já jsem fakt rád že jsi přijela ani nevíš jak moc… A na tebe si čas udělám vždycky" usmál se. "Vždycky jo? Tak to chci vidět… Jsi pořád pryč- tohle mi říkal táta…" ted jsem se fakt naštvala.. "Ale ted je to lepší… Je léto a tak nás čekají jen nějaký fesťáky ale jinak bude klid, uvidíš.." "Tak fajn, hlavně si to tady chci užít" usmála jsem se a pak jsme se s Georgem začali smát- ani nevím čemu.. No jo, sourozenci Hangenovi- postrach Loitsche xD…
Večer, když už jsem ležela v posteli jsem si četla new časáky které jsem si koupila… Hned jsem se začetla do BRAVA.. Jen tak jsem listovala a zahlédla článek s názvem:
"TOKIO HOTEL- BILLE JSI ZADANÝ???"
Prvně jsem se zatvářila fakt děsně ale pak mi to nedalo a tak jsem se začetla… Když jsem to dočetla musela jsem se fakt smát… Ten Bill je trochu naivní… Věří na pravou lásku… Bože bože! smála jsem se…
Pak jsem si ještě prohlédla plakáty a "Zase" řekla jsem.. "To je samý TOKIO HOTEL" smála jsem se.. Tak jsem se podívala jak tam vypadají.. No jo, bráchovi to tady sekne… usmála jsem se a prohlídla si ostatní… No, nevypadají zase tak strašně jak jsem si myslela! podivila jsem se sama sobě.. Vlastně jsem si je ani dnes pořádně neprohlídla…. No nic, radši už půjdu spát! řekla jsem si a zhasla…
Druhý den bylo opravdu nádherné počasí a tak jsem se rozhodla že se půjdu projít kolem téhle nádherné vesničky- což jsem taky ještě ráno hned udělala… Vzala jsem si lehké oblečení, RedBull do ruky xD a vydala se….
Je to tu fakt nádherný! řekla jsem si v duchu když jsem šla přes svůj oblíbený parčík… Dívala jsem se kolem sebe když najednou někdo kolem mě proběhl a vrazil do mě tak že jsem spadla a ještě k tomu se polila.. "Jé promiň. Strašně se omlouvám a… Katie?" řekl ten neznámý xD
No tenhle díl asi nic moc no xD… DirtyAngel

Der Engel 4:

26. ledna 2008 v 14:52 | rOxYm >< |  FF - Der Engel
Der Engel 4:
"Tak co jak si to zvládla?"zeptá se mě Emily když skončí hodina. Za sebou už obě mám dvě hodiny a v obou jsme psaly velký test. "Ale jo nějak jsem to zvládla ale,"povzdechnu si "žádná sláva to nebude a co ty?" "Mám pocit že to mám v pohodě, teda jestli mě taháky nezklamaly."usměje se. "Podívejme se kdopak nám to tamhle jde?" ukáže Emily směrem za mě, já se otočím a koho nevidí. Teda spíš koho vidím, toho debila co mi včera nadával v jídelně, rychle se otočím a chci odejít, ale Emily mě zastaví a furt se na něj dívá. "Co je to tady chceš čekat až přijde a zase mě bude urážet?" "Ne nechci, ale"konečně odlepila oči od toho nádhery a podívala se mi do očí "něco mě napadlo počkej tu na mě."řekla a šla za nim a mě tam nechala stát v rozpacích co bude dělat. Došla za ním a něco mu začala říkat, bohužel jsem je neslyšela, protože byly přes celou chodbu, jen jsem je mlčky pozorovala. Vypadalo to jako že ho Emily k něčemu přemlouvá a pak se tak divně na mě podíval. Ještě chvíli si něco říkaly a pak Emily přišla se spokojeným výrazem za mnou. " Co si mu říkala?"zeptám se zvědavě "Ale jen jsem ho přemlouvala aby tě nechal na pokoji že se tím trápíš a tak." Mávla rukou a mířila do třídy "Aha tak díky." "Není zač to je maličkost." Usmála se.
Když jsme vycházely ze školy tak se mě Emily zeptala "Hele máš zítra ve tři čas?"na chvíli jsem se zamyslela "Jo myslím že jo proč?" "No mám si jít kupovat nový kalhoty, a tak jestli by si nechtěla jít semnou?" "Jasně proč ne." Odpovím ji "Díky jsi hodná, tak ve tři tě budu čekat v obchodním centru u hlavního vchodu." "Dobře budu se těšit."řeknu a pak se každá (jako každý den) rozcházíme svojí cestou.
Je sobota tři hodiny a pět minut a já nervózně přešlapuji u vchodu, vždyť už tu ,měla bejt. Já totiž nesnáším když je někdo nedochvilnej.
"Čau, co to děláš?." Ozval se za mnou MUŽSKÝ hlas! Co to je? Hm to není na mě já se otáčet nebudu. A dál jsem vyťukávala sms na mobilu pro Emily kde se fláká. Najednou mi někdo zaťuká na rameno a já v domnění že to je Emily se otočím už se slovy "No čau kde…"ale v tom se zarazím přede mnou nestojí Emily ale ten debil co mě uráží, jo pro info ten debil se jmenuje David. Chvíli nejsem schopná nic říct, a pak ze mě vypadne jen "Huh hm co chceš?" "No ptal jsem se co tu děláš." Já jen zdvihnu obočí. Vůbec nechápu o co mu de ještě včera mě urážel a dneska se mě na něco ptá bez urážek? "Hm co asi to co všichni tady budu nakupovat, čekám na Emily." "Aha a nechceš si to čekání zpříjemnit u kafe?" Nechápu o co mu de. To jak že kdybych řekla že moc ráda tak se mi vysměje do obličeje a řekne že sem hnusná naivka a že to byla jen sranda? "Ani ne za chvíli by tu měla být, ale děkuju."odpovím slušně "Jo aha, tak jo já už pudu ahoj." "Čau." Tak tohle jsem nepochopila.
"Zoe!" slyším za sebou "Ahoj." Obejmu svojí kámožku na přivítanou "Promiň že jsem se zpozdila on mi ujel autobus." "To je v pohodě nic se skoro nestalo, skoro." "Proč stalo se něco, něco máš?" provinile se ptala Emily "Ne, ne ty v tom vůbec nejsi. Já když jsem na tebe čekala tak za mnou přišel David a…" začala jsem jí vyprávět co mi řek než přišla.

Po dvou hodinách:
Tak jsme prošli asi tak, no si tak celý obchodní centrum. Emily si furt nemůže vybrat a já si už koupila tričko a sukni a ona není schopná si nic vybrat (máma mi dala nějaký peníze abych na Emily nemusela jen koukat nic si nemoct koupit).
Když jsem byla v kabince a zkoušela si další tričko, který se mi fakt líbilo, tak najednou ke mně vpadnul nějakej kluk a zacpal ni pusu. Samozřejmě jsem se bránila, ale byl silnější, pak jsem uslyšela strašném řev a dupání, jako když někdo někoho honí. Když řvoucí skupinka přeběhla, tak ten kluk mi sundal ruku z pusy. "Co si o sobě myslíš okamžitě vypadni." Začala jsem na něho, protože co mi má co cizí kluk chodit do kabinky. "Pšššt ještě chvíli, prosím."
Úzkostlivě se usmál. Ok řekla jsem si pro sebe a vzdychla si. Tak jsme tam asi tak dalších pět minut stály a dívaly se na sebe. Celkem komický. Ten kluk vždycky po chvíli vystrčil hlavu, ale pak ji zase rychle vrátil a přimáčkl se na stěnu. Tak po další minutě co to takhle pokračovalo a on se zase přimáčkla na stěnu jsem to už nevydržela. "Hele co to má jako být? To si hrajete na schovávanou? A kdy ráčíš vypadnou ráda bych se převlékla z5 do svého trička." Chvíli na mě koukal a pak se usmál "Jo hraju na schovávanou, a převlíknout se klidně můžeš mě to nevadí."ušklíbnul se "Ale mě vadí když si tady, to sis taky nemoch vybrat jinou schovku?" "Ne tuhle jsem už měl rezervovanou, ale ty si mi jí zabrala." Já jen zvedla obočí a zakroutila hlavou "Jinak já jsem Tom." Podával mi ruku. Já se na ní chvíli dívala a pak řekla "Zoe."neochotně jsem mu podala ruku.
Po dalších pěti minutách zaklepala na dveře kabinky Emily a ptala se kdy už budu a jestli se může podívat. Když Emily zaklepala tak bylo úplně vidět jak se Tom lekl. Jen jsem se pousmála a řekla jí že sem za chvíli venku. Už mě to fakt nebavilo tam stát a čekat až se milostivém pán uráčí vylézt ven, tak jsem se k němu otočila zády a sundala si tričko. Ten jen hvízdnu, ale nic neřekl. Tak jsem si oblékla zase svoje a otočila se na něj. "Tak díky za doprovod sbohem."a vyšla jsem z kabinky. Emily tam netrpělivě přešlapovala. "No konečně." Řekla když mě viděla "Co si tam tak dlouho dělala?" "Ale nemohla jsem se rozhodnou jestli si ho mám vzít nebo ne." Řekla jsem a zamyšleně jsem hleděla na tričko. "Jo vem si ho je pěkný." "Ok."
Tak když jsme konečně nakoupily všechno, tak jsme celý vyřízený šly domů. Jo mino chodem když jsme procházely obchody tak jsme dvakrát narazily a stádo řvoucích holek s Tomem v čele. Musela jsem se tomu smát.

(sry že mi to tak dlouho trvalo, ale nemám moc čas. Díky a snad se vám to líbí)
/Anca/

Twincest a Itálie..

26. ledna 2008 v 11:33 | Kachna |  Nazařazený
Tk to dle mi příde už vrchol..podívejte se co z nich udělal Italský časopis.... Tak buď je maj rádi a nebo z nich dělaj tohle... příde mi to vážně už sprostý...a jako fakt moc.. co na to řikáte vy..?Th vyhráli ve Swedish

26. ledna 2008 v 11:31 | Kachna |  Zajímavosti
kluci mají na kontě další vítězství a to ve Švédsku na Rockbjörnen Awards a to Nejlepší mezinárodní kapela!!! Klukům moc gratulujeme!!!!
.
Kluci se bohužel nemohli zůčastnit předávání, tak nahráli děkování na video, na které se můžete podívat. Bill má sestříhané vlásky a vypadá trošku jako v roce 2006 v létě, prostě krásně a celé videjko je moc super, protože jsou na něm naší Tokiáci:))))
.
A tady je dopis s omluvou pro Švédské fanoušky.....!!!
Omlouváme se, že jsme nemohli být u předávání cen, ale jsme uprostřed zkoušení na naše evropské turné. Mockrát děkujeme za Vaši podporu! Tahle cena je pro Vás - naše švédské fanoušky. Uvidíme se na show ve Stockholmu! Bill, Gustav, Georg, Tom
a tady máte videjko a koukněte se že Bill má kratší vlasy....Odkázek na videjko...=)
Kdy: 24.1.2008
Místo: Švédsko
Kategorie: Nejlepší mezinárodní kapela

Moje začátky .. x)

24. ledna 2008 v 5:49 | rOxYm >< |  ADMINS
Tohle je spíš o mě a o mých začátcích s ff, TH a milacci4tokiacci.blog.cz :)
Sice newim, jestli to někoho vůbec zajímá, ale že už newim co jsem přidat, řekla jsem si, že to můžu zkusit :)
Tokio Hotel jsem poprvé viděla v časáku. Už newim v jakém. Pamatuju si, že to bylo v zimě, neboť jsme měli lyžák. A mně právě spadli dveře na záda, takže jsem jeden den místo lyžování zůstala v chatě a četla si časopisy kámošek.
"Tokio Hotel!" čtu nahlas název. Zajímavý. Podívám se na fotku. Docela zajímavá. Ale pak jsem jen obratila další list časopisu. Říkala jsem si tenkrát, že to zas bude nějaká megarychlá skupina, na kterou za měsíc všichni zapomenou.
O měcís později jsem se jen podívala na www.t-music.cz, ptž kámoška řekla, že tam je jedna docela gut písnička. Všimnu si jedné novinky, která měla úplně víc bodů než všichni. Ještě si pamatuju kolik. 28%, kdyžto ostatní vždy jen 5% atd. Říkala jsem si: "Sakra, ta skupina musí být nějaká dobrá!" Podívala jsem se na jméno. Tokio Hotel - durch den monsum. Zajímavé. Už dávno jsem zapomněla ta ne časopis. Pustím si videoklip a říkám si, že to začíná zajímavě. A pak jsem si řekla, že to jsou asi tři američani (Tom, Gustav, Georg) a jeden Japonec (Bill) :D. Fakt jsem si to myslela a vůbec jsem neměla pochyby o tom, že Bill je holka. Až do té chvíle, než začal zpívat. Strašně se mi líbil ten song, ale .. víte, Bill mě ještě trochu dětský hlas, takže jsem si to trošku spletla. Nevěděla jsem teda, jestli to je kluk nebo holka. Začla jsem se hádat s bráchou, který tvrdil, že to je chlap s ženským hlasem a nebo ženská s trochu mužským hlasem. Nakonec jsem dala do vyhledávače Tokio Hotel a tam zjistila, že Bill je KLUK :D
Postupem času jsem si začala sbírat fotky TH a pak do Billa úplně .. teda ještě ne úplně, ale docela paf. Ale ještě jsem normálně žila, dýchala atd. Pak si Bill zmnil účes (na to Rette Mich) a já měla v kalhotkách. Ale jako fakt. Začala jsem chovat jako magor, jako naprostej magor. Pokoji polepený TH, jeden s Billem s účesem z Rette Mich, který jsem pusinkovala každej večer :D Ve škole jsem pořád úplně žvástala o TH až z toho měli kluci nervy do kýblíku ale zas pár holek přimněla (ne úmyslně, řídila jsem se - čím míň faninek, čím více šancí pro mě :D ) aby taky žrali TH. Prostě úplně ve škole jsem myslela jen na Billa, myslela jsem na něj ráno, dopoledne, odpoledne, večer, noc atd. Když teď na to vzpomínám, musím se smát. Dokonce jsem si představovala, jaký to bude až jednou se vezmeme atd. Jsem pak spala dopisy, které sjem nidky neposlala :D PMYslela jsem na to, co asi dělá, co asi jí atd. Celé hodiny jsem dokázala být na netu abych našla všechny informace o něm.
Mám docela velkou fantazii a mojí vášní je vymíšlet si příběhy. Už dřív jsem prá psala. Každou noc jsem si představovala lovestory mezi mnou a Billem a pak zjistím, že by to mohl být příběh. To jsem ještě neznala webovky s ff. Začala jsem psát a pak sem vždy nutila kámošky, aby to četly. I ty, které neměly TH rádi. Ale že jsem to byla já (jak dnes tvrdí), museli to překousnout.
Jednoho dne jsem omylem klikla na jeden odkaz s jménem milacci-tokiacci.blog.cz a když teď přemýšlím, kdybych do toho omylem neklikla, co bych teď asi dělala. Zkoušela jsem číst ostatních ff a vůbec se mi to nelíbilo i když to bylo krásně napsané - já jsem totiž strašně žárlila :D:D:D:D Že třeba Billíček se zabouchne do Zuzanky a podobně :D A pak jsem poslala svojí ff, která spíš sloužila předtím jako potěšení. A strašně mě těšilo, když někdo mojí ff četl, ale abych řekla pravdu, já se za ní teď hrozně stydím. Tak proto sem nepíšu název díla x) Holkám, které čeli mojí první ff jsem nadávala, že nežárlí. Že kdybych byla já jako oni, tak bych se zblíznila závistí :D
Pak už newim jak se to stalo. Najednou mi to začalo méně vadit a postupně jsem začalaa i někdy havní grdince držet palce. :D Teď se jen zasměju když si vzpomenu na to, jak jsem žárlila na hrdinky v jiných ff :D
Postupem času moje fanatická láska k Billovi slábla. Newim čím to bylo. Jestli věkem nebo tím, že sem měním já nebo on (měl pak přece ty melíry). Moje láska k němu postupně slábla a slábla až zmizela. I když přiznávám, že když uvidím pár fotek z období Rette mich, tak to - slint slint :D:D Pak se mi začal docela líbit Tom, přijde mi roztomilý. A taky je strašně dobrej charakter na povídky :D

Hele, vim, nudný, dlouhý, zdlouhavý, nezajímavý .. a stejně mě už bolí zadek :D Mizím, nechám to tedy na pokoji .. ale budu vděčná když napíšete koment co si myslíte o mém článku nebo jaké byli vaše začátky s FF :) Děkuji

Roxym

Jak změnit sukničkáře 87

24. ledna 2008 v 5:19 | rOxYm >< |  FF - Jak změnit sukničkáře
Jak změnit sukničkáře 87
MAKY
Cesta domů proběhla v tichosti. Když nepočítám Tomův mobil. Zvonil mu tak asi 7x. Vždycky se podíval na display, pak se lehce zamračil a opět si to strčil do kapsy. Takhle to probíhalo asi 7 krát. Pak se neudržel a vypl mobil úplně. Byla jsem hrozně zvědavá, čí hovor nechce přijmout. Byla jsem stranězvědavá. Tak zvědavá, že jsem kašlala na to, co si o mě pak pomyslí a zeptala se ho, kdo to jako byl. Tom jen mávne rukou. "Ále, nikdo zajimavý! Možná ji ani neznáš!" odpoví. "Ji?" zeptám se a pak se kousnu do jazyka. Ježiš, co tu blbnu. Vždyť vůbec na něj nemám nárok. Okay, něco se stalo na pláži, pak předtím na autobusové zastávce. Ale jako, neměla bych si to brát vážně. Může mi být někde u háje, jestli mu volá kluk, nebo osoba něžnější pohlavní. Tom přikývne. "Ji." Ale nevím, co se to semnou děje. Možná to znáte. Najednou dostanete zlost, chcete hned vědět jméno té "krávy" a pak jí zmlátit. Říká se tomu žárlivost nebo také závist. Obě dvě vlastnosti jsou bohužel moje kámoši. Až moc dobří. V duchu jsem potichu napočítala do deseti. A pak jsem začla. "To je hezký, když si na tebe někdy vzpomene někdo opačného pohlaví že? Já ten pocit znám. Třeba včera mi Daniel, asi ho neznáš, napsal sms na dobrou noc a fakt netušíš, jak to zahřeje u srdce." Švitořím vesele. "Kdo je ten Daniel?" zeptá se Tom. Všimnu si, že dal ruce do kapes. Mávnu rukou a doufala jsem, že to vypadalo ležérně. "Jeden kluk!" řeknu. A když si všimnu, jak se tváří, rychle špitnu: "Kámoš!" Uvnitř se mi objeví vlna uspokojení. Daniel je jen můj bratránek, ale to jsem nemusela Tomovi vyslepičit. Chci vědět, jak náš Tomík zareaguje! "Ach tak, kámoš!" brmlá si a na slovo kámoš dá pěknej důraz. "Ano, kámoš!" přikývnu. "Musí pro tebe hodně znamenat co?" podívá se na mě Tom a ušklíbne se. "Coože?" nechápu. "No, prožili jsme spolu docela hodně věcí a když já jsem pro tebe jen spolužák, co pro tebe asi musí znamenat slovo kamarád?" Už už chci něco říct, ale Tom mi skočí do řeči. "Ne, ne! To je dobrý Maky! Nemusíš mi říkat, co jsi ty s ním všechno zažila. Protože mě to vůbec nezajímá!" řekl chladněji. Hele, mě se to docela dotklo. Docela hodně. Taky jsem pak mlčela a nic neříkala. Co taky?
A tak jsme šli mlčky domů. I v autobuse jsme byli zticha. Dobře, sedli jsme si sice vedle sebe, ale myslím, že mu bylo blbě, kdyby si až moc hrál na uraženého. Nevím ani, co mu zas přelítlo přes nos. Ach ano, mořná žárlil, to pak člověka strašně potěší. Ale on asi nežárlil. Vždyť ho vůbec nezajímalo, kdo je to Daniel. Ach jo.
Zazvoní mi můj Samsungáč. Podívám se na display. Jane. "Haló? Děje se něco?" zeptám se hnedka na začátek. "Ahoj Maky!" ozve se hlas Jane na druhém drátě. Pokraačuje: "Nechtěla bys koupit nám třem KFC nebo mekáč? Když už jsi ve městě! Peníze ti vrátíme potom" řekne. "Už Vás to nebavilo si hrát na kuchřky a poté na uklizečky?" usměju se. "Moc ne no!" přizná se se smíchem Jane. "OK, koupím madam. Zatím!" rozloučím se. "Tak jo, čao! A pospěš si jo? Laurinka má pak ještě rande a ona bez jídla je vždy nervózní." Dodá rychle Jane. "Vím no! A v kolik jí to začíná?" zeptám se. "Za 40 minut, je pěkně nervózní!" zasměje se Jane. "Heleď, tak jo, brzo tam budu! Zatím!" rozloučím se a ukončím rozhovor. KFC koupím u zastávky blízko karavanu. Tak to bude lepší. Tom se na mě podívá a s ironií v hlase se zeptá: "Jane? A nebo to byl ten tvůj Daniel?" To jsem už vážně nevydržela. Dám si ruce v bok a zeptám se ho naštvaně: "Tak jako hele! Sice vůbec nevím, co ti zas přelítlo přes nos, ale docela mě to štve. Chováš se jako malé dětsko!" Tom jen vzdihne pravé obočí, ale stále mlčí. "Hm, teď se chováš jako malé, mentální dětsko." To Tom už asi nevydržel, neboť zrudl zlostí a podle jeho výrazu na obličeji se dalo poznat, že chce přednést dlouhou přednážku. Jen potichu zakleju.
TOM
Jak? Jakto, že mě vždy tahle holka dokáže vždy tak naštvat? Proč? Proč mi to sakra dělá? Proč se vždy tak vykolejím? Proč? Ptáte se, co se stalo?? Žárlím. Na nějakého Daniela. Vůbec mě to nezajímá, kdo to je, jakou roli hraje v její životě. Vůbec. Pak jsem byl podrážděný. A ona to nespíš poznala, neboť mi právě řekla, že se chovám jako malé, mentální dětsko. To ale trochu přehnala ne? Já taky kvůli ní žárlím a užírám se vzteky a ona mi ještě nadává, že se chovám jako malé dětsko. Pche! Maky vypadala, že za pár minut nejpíš vybuchne, ale pak se usmála a položila mi ruku na rameno. A já se cítil, jako kdyby zkrz mé tělo projel blesk. To neměla dělat. Teď se cítím navztekaně a přitom vzrušeně zároveň. Hele, to opravdu není normální. Ona se mě dotkle a už mám v treknách. To je ale fakt blbost. Co se to semnou sakra děje? Co? Co? "Tome!" oslovila mě klidnějším hlasem, ale já za to klidnej vůbec nebyl. Nevěděl jsem, co mám dělat. Cítil jsem se bezmocný. A za všechno může ona. "Co ti je?" zeptá se mě a zkoumá mě. "Nic, xo by mělo?" lžu. "Tak nic jo? Sleduj!" řekne a sundá si svojí ruku z mé ramene. Začal jsem litovat, že jsem nenašel lepší odpověď. Maky se najednou ke mně otočila zády, zkřížila si ruce a začala se tvářit nabroušeně. Neříkaj jsem nic, protože jsem byl moc překvapený. O co jí jde? Pak se otočí, pokusí se o úsměv se řekne: "Viděls, jak sem se tvářila že? A potom, když začnu tvrdit, že mi nic není, myslíš, že to zní důvěruhodně?" Prohrál jsem. "Ne!" odpovím. "Tak vidíš!" usměje se Maky a uculí se na mě. Byl jsem tak zmatený, že jsem tam jen tak stál a koukal na ní. Zanedlouho jsme museli vystoupit z busu. "Heleď, tak dneska asi Billa společně moc nevynadáme!" řekla. "Jakto?" zeptám se. "Musím koupit večeři a pak běžet domů. Laura má totiž rande!" řekne a uculí se. Takže na chvíli vypadala jako malé, roztomilé, nevinné dítě. Ale jenom na chvíli. "Tak rande!" pokusím se o úsměv. "Jo!" přikývne. "Tak jo, tak já teda půjdu dřív no!" řeknu a pak sem si uvědomil, že jsem strašnej debil. Měl jsem říct, že bych rád šel s ní koupit tu večeři. Ale co, už je pozdě. "Tak jo!" přikývne. "Zatím!" rozloučím se a otočím se na druhou stranu. "Jo a Tome .." zavolá ještě Maky. A já jsem se cohval opět jako debil, protože jsem se otočil až moc rychle, až to vypadalo směšně. "Ještě bych tě chtěla dneska vidět!" řekne a začala nohou dělat na zem neviditelné kroužky. "Jo, to by bylo fakt skvělý!" řekl jsem. Uznám, strašlivě směšné. "Víš, když jsme už řekli asi tak poloviční pravdu! Chtěla bych to už dneska dokončit!" řekne. Přikývnu. "Co třeba dneska v noci na pláži?" navrhnu neboť jsem dostal dost dobrej nápad. "Na pláži?" zeptá se mě Maky. "Ano. Kdyžtak vezmu s sebou sirky. Dříví tam trochu bude ne, když je poblíž les!" řeknu. Marky se usmála. "Tak jo, dneska v noci na pláži! V kolik?" zeptá se ještě. "Co třeba přesně v jednu hodinu?" navrhnu. "Tak jo! Dneska v noci!" kývne a otočí se. Pak se na mě ještě podívá a řekne: "Jo a mimochodem, Daniel je v poho. Můj bratranec!" Ale než jsem si to vše posklídal dohromady, už byla dávno pryč ....
PS: Strašlivě moc děkuju všem za komenty x)
Roxym

Nejlepší vánoční nadílka 5 – GLOS!! :D

24. ledna 2008 v 4:15 | rOxYm >< |  Glosy
Nejlepší vánoční nadílka 5 - GLOS!! :D
Čau čau koťátka, už dlouho jsme nenapsali nějakej díl, ale znáte to, škola, čas, škola a zas ten čas. Ale jednou se ten čas najít musí a to právě teď :) Doufám, že se Vám to bude líbit a budete psát komenty x) Děkuju
Zelenka (zelená) a Fialovka (Fialová)
PS: Jsem teď Fialovka ptž růžová na new designu není vidět x)
...nemuzu najit svetlo (začíná to jako vždy . nádherně a úchvatně a jako vždy víme, o čem je řeč) (to byla ironie ne?) (ne, sakrasmus) ,kdyz v tom o neco zakopnu (hele, bacha, action!! Napínák!!) (zadržujeme napětím dech a se strachem čekáme, jak se to bude vyvíjet dál),a jak sem padala (a padala a padala) (proč sakra kazíš ten napínavý okamžik?? Teď to už není vůbec action!!) tak sem se snazila (být co nejcool a)neceho chytit a chytla sem se packy (packy .. hmmm .. jako .. pacy pacy pacičky??) (neznám tě) ,ktera zapina takovy velky vodni
trysk (jednoduše vodotrysk) ,ktery pak proudi ze (z a ne ze) (kolikrát ti mám říkat, aby si neopravovala gramatické chyby? Nemá to cenu!!) prostredka bazenu kolmo vzhuru a vytvari takovy maly vodotrysk (jasně, sama je taková debilka, ale nemusí z nás taky dělat blbečky alá ona).Ja sem tu packu otocila o 180° (jenom? Kdyby nějak víc, mohla by to být prdel .. teda .. spíš pro nás .. :D) a tim sem spustila ten nejsilnejsi proud (výborně děti, děláte to správně. Vyvalit oči, zadržet dech a čekat, co se stane dál. Je to zcela napínavý příběh, to musíme uznat ... zíív),co de.V tu samou chvili slysim vykrik Sabci (ale, ale .. Santa se vrací na scénu).Hrozne se leknu (neboť jsem viděla svůj odraz v zrcadle),vyskocim a
pelasim k ni podivat co se stalo (jsme strašně napjaté, to se ti povedlo, napsat tuhle scénu. Myslíme si, že je t opravdu napínavé a vtipné. Hahaha. To jsme se nasmáli) (ani jako ne ... tady se někdo snažil být cool co? Moc jako ne?) .Ale co to nevidim.Sabcu ten vodotrysk pekne vznasi nad vodou a ona jen bezmocne mlati rukama kolem sebe a snazi se dostat
pryc (johohoh) (ha-ha-ha, to je ale vtipné .. heleď, Jelenice, ha-ha-ha, to se ti povedlo, úplně se tu dusím smíchy .. ha-ha) (když se teda "směješ", proč se tváříš jako na popravě?) (Ptž to byla ironie ty magore) .Ja ale chytnu zachvat smichu (ho-ho-ho, tady je někdo tak úžnasně vtipnej) a to se zacnu valet po dlazbe.Sabce rozumim (ona Jelenice vůbec něčemu chápe??)
pres ten hlasitej zvuk jen malo ale presto vim co mi chce rict"Jen se nesmej vis
jak sem se lekla!Spis mi pomoz dostat se odtud!"pak si uvedomim ze to musi bejt
hrozny na jejim miste a tak se zvednu a bezim to vypnout.tu packu poznam po
hmatu, protoze je jedina otocena dolu (jak dlouho jí to ale trvalo, než napsalo svojí první logickou větu??) .Tak ji zas zvednu a na to slysim
splouschnuti jak asi Sabi dopadla do vody.ted uz opatrne hledam zapinac na
svetlo (ona je ale šíleně logická! Nejprve musí ve tmě hledat hmatem tu páku a pak teprve rozsvítí . je tohle vůbec normální??) (jako ani ne? Vlastně v jejím případě ano) (tak mám pocit, že skoro všechny "ffkové" holky Toma a Billa jsou takové blbky ..).smatram po stene.A,uz to mam,rozsvitim a zapnu bublinky a svetla.Na to se
vratim k bazenu a zeptam se Sabci proc lezla do toho bazenu kdyz tady byla
tma.Ona mi jen odpovi"Jen tak desne sem se tesila se vykoupat v bazene po takovy
dlouhy dobe od leta.Tak sem tam proste vlezla. (to říkám ne? Že to jsou mentálně postižené dívky)"Diva se na me s udivenym vyrazem,tak se tam jen tak koupame a blbnem az do 11ti (proč se v téhle ff nic neděje?? Samý věci mezi Santem a Jelenicí. Já chci ořádný action, sakra) (Nejsi sama).Mame hlad a tak se dem podivat do lednicky,co mae (slovník, svloník, rychle rychle) (hmmm, mae .. nenacházím. Nemáme moc zastaralý slovník? Třeba vyšel zas nový) (Asi jo, tenhle už je z roku 2007, takže co se týče nových slov v ff, jsme pozadu) dobryho.Jsou tu rizky,salat,palacinky,ovoce,zelenina,jogurty,smazak,atd.(Jen jedna jednoduchá otázka. Proč jako tu musela vyjménovávat vše, co mají v ledničce? Doufám, že si nemyslí, že nás to nějak zajímá) (bohužel s tím nějak žije) Ale na to sme nemeli
chut ani kupodivu na palacinky (oni mají hlad a nemají kupodivu ani chuť napalačinky .. jako cože?) .Tak sem se podivala do mrazaku a tam 4 pizzy."Co pizza?"houknu na sabcu,ktera chudak ani do mrazaku preze me nevidi (že Santa už je tak slepej? To jsem ještě nevěděla) ."Jasan"rozzari se.Vytahnu sunko-syrovou pizzu.Ta je nejlepsi,houbovou
nesnasime (Si Jelenice asi dost veřá, když si myslí, že nám to hrozně zajímá, jakou pizzu asi nesnáší co?) .podam ji sabce a ta ji da do trouby."Vhtelo (????) by to neco k
piti"reknu"Hmm"odpovi mi.Tak dojdu do spajzu a tam 4koly,2 fanty,2 sprite,6vod
perlivych,neperlivyh a jemne neperlivych (proč mě to tak uspává? Upřímně, už se těším, až dokončíme tuhle ff) (Jo, taky ..)."na co mas chut?"nikdo
neodpovida"SABI!"zakricim."no co je?"rekne vylekane."Na co mas chut..jako myslim
na piti?" "A co tam je?""Tak se pojd podivat" "dobre" odpovi mi (Víš proč píše okolo všeho takové nesmysli??) (Netuším) (abychom si mysleli, že má šíleně velkej smysl pro detaily).Prijde a hned jak uvidi vyber ukaze na kolu."Samo,to se dalo cekat,mas stejny chute."kdyz uz jime tu krasne vonavou pizu tak se zeptam"Sabi co si delala dyz sem na tebe
volala s tim pitim?"usmeje se"premyslela sem.."zacne"nad tomem" (romantika se nám tu dostavila, huráááá) doreknu za ni a spi (cože? Dořeknu za ní a spi??).Pak uz zajdem na kute ale docela se bojime spat zvlast tak se nastehuju k ni
do pokoje (asi Jelenici omrzeli plakáty Billa a tak chce Toma) .A jeste sme si povidali o dvojcatkach.Miluju ho (zíííív) (špatně Zelenko! Naopak! Musí ti srdce poskočit dojetím) (ani ve snu) (všimla sis, jak u nich ten čas rychle ubíhá??) (Docela jo - vstanou, bazén, pak mají pizzu a jsou spát) -to bylo me posledni slovo v mysli nez sem usla.
Rano se probudim a podivam se na mobil: 7 hodin a hele sms.Otevru ji. Je od (Billa) (Je úplně vidět, jak musí být ve třidě oblíbená a jak hodně asi má kámošů. Tolik kámošů si na ní vzpomnělo a napsalo jí smsku.) (ironie) (ne, sakraskus) billa a pise"ahoj Joly nevzbudil sem te?Kdyby jo tak moooc promin.Jen sem sem ti chtel neco rict ale je to na dlouho.tak jestli to chces slyset tak rano v 7 vstan (dokonce i z Billa udělali magora. Napíše jí smsku v 7, omluví se jí, jestli jí vzbudil a pak jí řekne. Že jestli to chce slyšt, tak ať jde v 7 na ICQ. Jako .. kapišto?) a pojd na ICQ,jo?a at tam neni Sabca (óóóóó. Romantika ve dvou) (proč mi je najednou blbě??)." Vylezu z postele cela natesena co mi bill rekne (oufám, že si nedělá naděje, že jí řekne, že jí miluj e)a zamirim do koupelny (aby na randíčko na ICQ hezky voněla) (:D:D) .Vlezu si do sprchy a zpivam si Rette Mich a pritom delam ruzny grimasy,az se sama sobe musim smat (protože vypadala ještě víc mentálně než normálně) (a je asi pěkně blbá co? ON jí Bill napíše 7 na ICQ, přečetla si smsku, když bylo 7 hod a ona si půjde do koupelny??) (chudák Bill. JE to smutné, když víme, jaký osud ho bude čekat) .Vylezu ze sprchy upravim se (aby na randíčko vypadala svůdně) (ale že je to rande na ICQ? To jí asi vypadlo z hlavy) ,zabalim se do rucniku a vyjdu se do myho pokoje prevlict.Natahnu na sebe
svoje oblibeny cerny tangace se snoopikem a k tomu jen cervene tilko s cernym
napisem ROCK (yeah baby, máme tu další rockerku) (co nevidět a začne se řezat ne??) .Sejdu jen v tomhle dolu do kuchyne dat si neco na zub.Tam jeste lezi krabice a talire od vcerejsi pizzy.Krabicy vyhodim (ale když to je tak nepodstatný! Proč to sem musí cpát??) a talire hodim do mycky.ale so to nevidim,u mycky lezi muj batoh,kde mam asi pyzamo a i ten
plakat.nevim,kde se to tu vzalo,ale vezmu si ho na zada.Potom jdu smerem spajz a
sahnu pro moje oblibene musli.Nasypu si je do misky a se zvedavosti se uz vrham
ke kompu.batoh hodim vedle postele.Zapnu pocitac a najednou mi zabruci mobil az
se leknu a vysypu na sebe musli."Jakej debil (asi tím myslela sebe).."reknu si,sesbiram musli ze sebe a vratim je do misky (prase) .Pak se mrknu na mobil a tam sms od billa.Tak to hned musimzmenit nazor ze je to debil,to neni debil ale milacek pise. (Ne, ne, z toho se ta blbá Jelenice nevykecá! Ihned kecnu Billdovi, že si o něm Jelenice myslí, že to je debil, haha) Zactu se:"Ahoj Joly tak teda co?Muzes jit?"odepisu mu"Jo uz zapinam komp.Zachvili tam budu."Vratim se ke kompu a zapinam icq.Prvni napisu ja."Tak co,vypravej?Uz horim
zvedavosti"napisu B"tak se nejdriv ujisti kde je sabca a co dela"odepise J"dobre
pockej chvili" (heeeeh?? Je ti vůbec jasné, kdo co píše??) (jako že ani ne??) Jdu se potichu potivhu podivat do jejiho pokoje,jeste chrape,to me tesi. (ale Tomíka jistě ne, jestli se dozví, že jeho osud v téhle ff bude žít pod jednou střechou s chrápajícím Santou). Zasednu zpet a pisu J"Sabi jeste chrape,tak to konecne to vyklop."napisu mu
B"No...tak je to o... (action!!)"

Brigáda 8

24. ledna 2008 v 3:17 | rOxYm >< |  FF - Brigáda
----------Brigáda 8.díl-----------
Lidičky prosím pište komentíky ať vim jestli mám pokračovat nebo ne, dík Danny

Kuwa jenže v tom si nevšimnu toho, že sem se ocitla zase u toho bazénu do kterého spadli ti Amíci a…..
na kluzkých kachličkách nevyberu zatáčku a zahučím skoro na stejný místo, jako předtím ti američani, když se konečne vynořim, tak si všimnu, že japončíci to taky nevybrali, takže taky provozujeme malou poolparty a hotelový hosti stojí okolo a smějou se (ehm... trochu trapas no).
Docela hodně zčervenám pač je to fakt trapný, ale za chvilku se začnu smát. V tom se přihrne banda nějakých důchodců a začnou si to včechno dokumentovat na foťáky snad ještě z první světové =D . To chytnu výtlem znova, ale všimnu si že se mezi těma turistama propletl šéfik a dost nasraně se na mě díva.....

O chvilku později už sedím v šéfově kanclu a čekám jestli mě dá jenom výpověď bo jestli mě k tomu všemu ještě nakopne doprdele "Panebože cos to udělala, když neumíš japonsky tak drž hubu, víš jakej mám teď průser?? kuwa proč jsi to musela říct zrovna ženě premiéra Japonska??!!" řve na mě šéfik ale já mám pořád klidnou hlavu " Noo.. ehm ja sem jim chtěla říct, že neumim japonsky... a ehm... co sem to vlastně řekla??" řeknu a šéf se sesune do křesla " radši to ani nechtěj vědět..... řekla jsi jim : drž hubu a radši mě puč svýho žlutýho mužíka ať mu můžu pořádně vykouřit aspoň zažije taky něco lepšího než vyrábění japonskýho tamagoči made in china" dopoví řiditel a já vyprsknu smíchem a šéfik se pořádně naštve
" Tobě to příjde směšný?!!!! " žakřičí na mě a já ztichnu ale stejně z toho mám pořád dost, najednou někdo zaklepe na dveře tak jde šéf otevřít a nakáže mě ať zůstanu tady

------Po čtvrt hodině-------
Tak doprdele kde ten šéf vězí, mohl to zkrátit a říct, že mám výpověď hned ne?? Mega se nudim tak si sednu do šéfikova křesla a dělám že si telefonuju a Madonnou a při tom se točim na jeho užaa pohodlném kancelářském křesle

-----Po půl hodině--------
Ale už mě fak sere jako, on si někde plká a já tady musim trčet a čekat než mě nakopne do prdele...

----Po 45 minutách------
No konečně!!! řeknu si pro sebe když se otevřou dveře a tam vejde vysmátej šéfik a běží kě mě a začne mě umačkávat " ehm... tohle k tomu vyhazovu patří taky??" zeptám se když konečně šéfa donutim aby mě pustil
" Holka, ty seš génius!! zrovna za mnou byl Ruskej prezident, a říkal že se ještě v životě tolik nenasmál... a víš co????!! vyznamená náš hotel a bude ho propagovat svým kamarádům a dokonce tady chce udělat oslavu svých narozenin.... to je totáloně užasný.." vychrlí na mě šéf a já to nějak nepobírám " ehm.. ok takaže mám nebo nemám padáka?" zeptám se " jasně že ne!!" odpoví hned šéf a já toho využiju a vezmu si týden dovolenou :) No co každej potřebuje chvilku vypnout a navíc za dva dny tady poblíž mají kluci ten tajnej koncert =) ani nevíte jak se na ty šílence mega těšim.

Celý dny se válim doma a nebo chodim s mou nej kámoškou Nessie ven
Spokojeně ulehnu do postele a už jenom přemýšlim jakej bude zítřejší koncert kluků....
Ráno mě zvobí budík... jenže když se podívám na hodiny tak zjistim že je teprve 07:00 ... zasranej budík, křáp jeden, už se zase polámal. No nic seru na to a vyhodim budík z okna a lehnu si zpátky do postele. Z venku už jenom slyšim svou sousedku " Pupíčku můj!! (Pupíček je jméno jejího pudla kterej nosí lepčí oblečení než já a srst má nabarvenou na růžovo a navíc to kouše, podvraťák blbej!!) jakej zlej člověk to na tebe hodil,chudáčku můj, musíme honem na veterinu, pak doktor ti to bolístko pofouká" řekne ta čarodejnice a valí s Pupíčkem na psí pohotovost... Já chytim jenom výtlem, to mě ten den hezky začíná teda... a zase usnu....
Celej den se nestane nic zvláštního, kolem páté odpoledne se jdu vysprchovat pač koncert kluků začíná v osm a já sem rychlá jak šnek takže nejmíň hoďku strávím v koupelně a pak namalovat, nakonec oblečení a trochu zpravit vlasy. Docela se na to vykašlu a jdu v obyčejných ryflích, teniskách a bílém tílku s lebkou, vlasy jenom vyžejlím a make-up je taky jako vždycky. Miliuju rockový koncerty a tam je nejlepší chodiit nalehko a pohodlně oblíknutá.
Když dojedu na místo, tak u clubu, kde mají kluci vystoupení už postává snad všech 200 výherkyň. Vlastně je tu o hodně víc lidí, ale všichni se snaží koupit lístek a dokonce sou tady i takový šílenci co chtějí lístek koupit i za 10 000 Kč !!!
Já na ně uplně kašlu, ani za všechny prachy světa bych ten lístek nedala, hrozně moc se na kluky těšim =)
Asi o půl osmé začne ochranka všechny pouštěť dovnitř. U hlavních dveři kde se kontrolují lístky stojí i Saki (kdo neví, kluků hlavní bodyguard) a pozná mě tak se pozdavíme a usmějem na sebe. Heh sem ten lístek klidně mohla za těch 10 000 prodat pač Saki mě ani lístek nekontroloval a hned mě pustil dovnitř x))

Doslova za chvilku sme byli všechny vevnitř. Pak začal koncert a já sem se jenom dívala jak se kluci nenápadka rozhlíží, schovala sem se schválně víc zezadu a vidim jak byl Bill skoto na konci druhé písničky už nervozní, vždycky to na něm poznám když je nervozní nebo nesvůj i když se to snaží zakrýt (kohopak asi hledáte klucii??=D )
nakonec sem se rozhodla že "vylezu z úkrytu" a protlačila sem se víc ´mezi faninky... to už si mě Bill a kluci všimly a každej mi věnoval úsměv (nenápadky jedny) x)
Až koncert zkončil, tak sem nenápadně čekala jak se všechny holky vyhrnou ven aby čekali jestli jejich rockoví miláčkové nepůjdou ven. Kluci hráli fakt dobře musim uznat.
Když uvidim nejbližšího bodyguarda, tak jdu hned za nim a ukážu mu V.I.P lístek (to slovo miluju lidi :-D sem nikdy V.I.P nebyla mno)
Chlap o ochranky se usměje a už mě táhne někam do zákulisí. Procházíme nějakýma uzkýma uličkama až dostanu strach aby mě tady někde nehodil do křa a nevojel (ehm.. moment tady žádný křoví přece není x)) mno detail tak se aspoň nemusim bát) Konečne se klikatými chodbičkami ocitnem před šatnou kluků, tady mě ten chlap opustí a já zaklepu na dveře. Slušná výchova mě zatím vydržela ( =D ) takže bejdu až po zaznění "dále"
S klukama se pozdravíme a pokecáme a nakonec jedeme na jejich hotel na slíbenou pařbu.
Nevim proč ale sem nějaká nervozní... když dojdem na jejich pokoj musim teda říct že si kluci dali záležet. všude je jídlo a hlavně mega chlastu!! wwooow to bude ale večer =P
" hele kluci, když tohle spolu vypijem tak jak se pak sakra dostanu dom?" začnu se smát a tom mě hned aktvně odpoví " proč dom? můžeš spinkat s Tomíškem" řekne Tom a pustí pořádně nahlas hudbu a už nám nalívá první kolo a Bill se přidá do debaty " Jak jako že bude spat s tebou?? se mnou bude spat, ty chrápeš a když vedle tebe spí nějaká osoba tak ju začneš ohrabávat na bakaných místech" začne zase Bill svůj traumatickej zážike z dětství když se s Tomem musel dělit o jednu postel protože pod Tomíškem rupla x))
Já se jenom směju, néé kluci ja si kdyžtak leknu na sedačku a je to" směju se ale to se na mě oba kaulitzi vražedně podívají " No tak néé no" a směju se zase
poměrně za chvilku toho máme v sobě fakt hodně a už se u nás pořádně rozjela veselá nálada.Přidala se k nám ještě Gustavova a Georgova holka Annie (gustího holka) a Katka (georgova holka). Nevim proč ale smáli sme se každé blbosti. Pak sme bylezli na balkon a vzali piva který nám nechutnali a z balkonu je vylívali po lidech kteří procházeli kolem. Samo že sme z toho měli prbní vánoce a byli sme pořád vytlemení. Jenže pak Tom dostal jeden z jeho inteligentních nápadů a vzal šampáňo a mega nás tím pošplíchal.... no a takhle zhruba začala naša šampusová bitka =D . Co člověk nevymyslí když se totálně ožere :-D

Pokráčko brzy.... Danny www.tokiohotelback2czech.blog.cz

TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši II

24. ledna 2008 v 3:16 | rOxYm >< |  FF - TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši
….Ani to dlouho netrvalo a já usnula…
"Vážení cestující, připravte se, za okamžik budeme vystupovat na letišti v Magdeburgu" slyšela jsem a tak jsme otevřela oči… Když letadlo přistálo vydala jsem se na nedalekou autobusovou zastávku abych se mohla dopravit do Loitsche…
Vše naštěstí proběhlo v pořádku a za chvíli se autobus objevil… Nastoupila jsem zaplatila lístek a rozhlížela jsem se kam si sednu… Jediný volný místo bylo vedle nějaké holčiny která ale byla otočená k oknu… "Můžu?" zeptala jsem se a čekala na odpověď…
"Katie" vytřeštila na mě oči "ta dívka" "Michele, je to vůbec možný?" koukala jsem jak blázen.. "Co ty tady? Nemáš být náhodou v Berlíně?" "To jo, ale máma na rok odjela a tak se vracím" dodala jsem s úsměvem. "No to je super! Musíme se někdy sejít a všechno probrat!" "No to je jasný! Strašně se mi po vás všech stýskalo" řekla jsem.. Povídali jsme si celou cestu ale pak už jsem musela jít "No nic, tak už vystupuju… Tak se někdy ozvi a sejdeme se. Ahoj" řekla jsem ještě a pak vystoupila z autobusu… Byla jsem strašně ráda že jsem potkala svou nejlepší kámošku… Michele vždycky stála u mě a byly jsme nerozlučná dvojka xD
Tady se vůbec nic nezměnilo! Pomyslela jsem si, když jsem se kolem sebe rozhlédla… Slunce pěkně pražilo- taky aby ne když bylo léto xD a foukal lehký vánek.. No nic, asi bych měla někomu zavolat aby mi pomohl odnést ty kufry! usmála jsem a vytočila tátovo číslo… "Prosím" ozvalo se.. "Ahoj tati, tak jsem tady- asi 10 metrů od domu ale potřebovala bych pomoct odnést kufry" řekla jsem… Na druhé straně se ozval smích. "Jasně že jo Katie, počkej pošlu tam za tebou kluky" "Jaký kluky?!" zeptala jsem se nechápavě… "No Georga a kluky z kapely" odpověděl mi.
Cože? No to si snad ze mě děláš pr** xD ne? klela jsem v duchu…"Aha, no jasně, počkám" řekla jsem rozpačitě a hodila ironický usměv- no ještě že mě táta nevidí…
"Katie, tuším jak se ted tváříš! Hele vím že ted to s Georgem není nějak jednoduchý ale uvidíš sama..Popovídáme si o tom potom jo? Kluci už jdou" řekl káravě.. "Ale tati.." chtěla jsem ještě něco namítnout ale táta už zavěsil.. No super! řekla jsme si a čekala…
"Katie" zakřičel někdo za mnou po chvilce a já se tryskem otočila.. "Bráško" řekla jsem s radostí a skočila mu do náruče.. Do náruče? Co to zase dělám, vždyt jsem na něj naštvaná.. "Děje se něco" zeptal se když jsem ho mírně odstrčila.. Konečně jsem se rozhlídla kolem a viděla další tři nechápavé obličeje… "Ehm.. nic, to je v pohodě… Ráda tě vidím" řekla jsem a znovu ho objala.. No jo, je to přece brácha, na něj se zlobit nedá… Ale ještě si to s ním stejně někdy vyřídím xD

TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši I

24. ledna 2008 v 3:14 | rOxYm >< |  FF - TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši
TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši I
Ahoj má přezdívka je "DirtyAngel" a i já jsem se vrhla do psaní ff… Strašně mě tyhle příběhy baví číst a tak jsem se rozhodla že taky nějakou napíšu.. Doufám že to však není zbytečně xD Však piště do komentářů jak se vám to líbí a zda mám pokračovat xD
"Panebože!!" zakleju, když v 5 hodin ráno zvoní budík… "Katie" zavolá na mě z kuchyně máma. "Pospěš si! Ještě ani nemáš pořádně sbaleno a na letišti musíš být za hodinku"
"No už jdu" zabručím a pomalu lezu z mýho pelíšku…
No jo, už je to tady… Rodiče se před 4 lety rozvedli s já se s mámou přestěhovala s Loitsche- kde jsme žili- do rušného města- do Berlína! Fakt příšerný, musela jsem změnit školu, opustit kamarády a tak- no znáte to.. Ale nejhorší bylo, že jsem už ty 4 roky neviděla mýho bráchu Georga a tátu… A právě dneska za nima letím. Máma jede pracovně na rok do Ameriky a já nesmím zůstat sama…I když jsem jí přesvědčovala že to zvládnu…
"Ale mami, jsem dost velká, já to zvládnu. Nic se mi nestane.. Budu ti každý týden volat" prosila jsem.. ."Ne! Ne! Ne! V žádným případě. V 16 tě nenechám takovou dlouhou dobu sama doma! A nezapomeň že uvidíš tátu a Georga!" dávala mi kázání… "Já vím, straně ráda je uvidím, ale nechce se mi pořád stěhovat.. Mamí… budu ti volat každý třetí den" prosila jsem dál… "Jak už jsem řekla… Pojedeš do Loitsche a už žádný řeči!" "Každý den" "Katie" podívala se mi máma hluboko do očí! "Nechej toho! Víš že mě nepřemluvíš… Máš tam přece plno kamarádek a s bratrem jste měli vždy dobré vztahy…"
Já jsem jen na ní hodila opovržlivý obličej a otočila se: "Ty už na mě dávno zapomněly a Georg? Copak jsi zapomněla? Díky tý jejich skupině na mě nebude mít žádný čas. Stejně tak jako když tady měli před půl rokem koncert. Místo toho aby se za námi přišel podívat si jen zahrál na tu svou kytaru a pak zase odjel- tomu říkáš dobré vztahy? Já se na něj teším- to jo, ale tímhle mě naštval…" Máma jen vzdychla a odešla z pokoje…
Takže jsem se šla umýt , obléct a dobalit ostatní věci…"Kolik toho proboha máš" divila se máma když jsem před ní na chodbě postavila tři plné kufry.. "No co, jedu tam na rok…" usmála jsem se a objala mámu… "Katie, moc se mi po tobě bude stýskat. Ale budeme si volat. Hlavně je tam všechny pozdrav a že je mám ráda.…" řekla a oči se jí leskly. "Mami, nech toho! Uteče to a zase se uvidíme" řekla jsem. "No jo, já vím" usmála se trošku máma. "No nic, tak já už půjdu, taxík přijel" odpověděla jsem… "Dobře, a nezapomeň! Hlavně nebuď na Georga naštvaná kvůli jejich skupině. Uvidíš, ještě ti kluci padnou do oka a budete kamarádi!" řekla máma. No to tak, bože nikdy v životě! A už vůbec ne s tím ježourem jedním- to jsem ale samozřejmě neřekla.. "No uvidíme" vypadlo ze mě.
Pak už jsem nastoupila do auta a naposled zamávala… Během chvilky jsem byla na letišti… Nastoupila jsem do letadla a zapla svou mp3… Ani to netrvalo dlouho a já usnula…

Chcete oblečení jako Georg...???

20. ledna 2008 v 19:54 | Kachna |  Georg Listing
Tričko - Vans
Cena - 720 KčTričko - Vans
Cena - 712 Kč

Tričko - Volcom
Cena - 22.95 $

Tričko - Affliction
Cena - $42.00padTričko - Sisters of mercy
Cena - $18.99