Únor 2008

Jak změnit sukničkáře 99

29. února 2008 v 18:00 | rOxYm >< |  FF - Jak změnit sukničkáře
Jak změnit sukničkáře 99
MAKY
"Kampak půjdeme?" zeptá se mě Tom, když zaplatí večeři. Bez zaváhání řeknu: "Na pláž!"
"Na pláž? V noci?" zeptá se nejistě. "Se jen tak procházet! Třeba .. sbírat mušle?" navrhnu nesměle. "Jak chceš! S tebou se člověk nudit stejně nebude!" zakření se.
Nechali jsme si žabky u jedné palmy poblíž restaurace a šli jsme bosí po pláži. "Až mi budou bolet nohy, kdyžtak mi uděláš koníčka jasný?" mrknu na Toma.
Chvilku jsme šli po písku, poté se trochu dotýkali vody a za chvíli už jsme měli vodu do kolen. Jo jo, prej sbírat mušle. "By to byla docela slušná sranda tě strčit teď do vody co?" zazubím se a trochu do něj strčím. Jen lehce. Fakt jen lehce, protože asi nikdo nechtěl spadnout, teď v noci, v oblečení, do studeného moře. To fakt ne.
"Ale bylo by to lepší, kdyby si spadla ty!" zakření se Tom zpátky a oplatí mi strkání. A tak jsme se tam pak postrkovali jako malé děti a pochechtávali se.
Já jsem se ale nechechtala moc dlouho. Bohužel. "Ti dám do mě strkat!" směju se s strčím do něj. Ustál to. Zakření se a řekne: "Hlavně že ty nezůstáváš pozadu!" a strčí do mě. A nebylo to takový to lehký strknutí. To fakt ne.
Jistě, možná to nebylo schválně, možná to bylo omylem. Ale i kdyby to nebylo schválně nebo bylo, to je stejně jedno. Protože už bylo moc pozdě.
Jednoduše jsem to neustála, ztratila lidskou rovnováhu a spadla celá v oblečení do vody.
To byl první šok. Že jsem spadla do vody. V oblečení. Druhý šok přišel celkem rychle. Věděla jsem, že je voda studená, ale ne, že je TAK studená. Takže to je druhý šok.
"Ježííííš!" zvolá vylekaně Tom. "Už je docela pozdě volat tady Ježiše co?" zkusím se zazubit, ale moc to nešlo. Třásla jsem se a drnkotaly se mi zuby. Brrrrr. "Marky, já nechtěl!" řekne Tom a udělá smutný obličej. Místo toho, abych se nad ním slitovala, jsem se rozesmála. Přišlo mi to nehorázně vtipný. "Se tady snažím udělat psí oči a ty se mi tady směješ?" začne se smát i Tom. "Když to jinak nejde!" pokrčím rameny. "Hele, Marky, kdybych věděl, jak to sobě oplatit, tak .. i když mě něco napadlo!" usměje se Tom. "Jo?" zvolám zvědavě. Tom neodpověděl, jen se šibalsky usmíval. A pak přišel třetí šok. Jasný, třetí!
Tom jednoduše skočil do vody. A pak bylo ticho. Jasný, ticho. Dostala jsem strach, že se utopil, což byla blbost. Nebo že třeba zmrzl. Nakonec přišel čtvrtý šok. Najednou mě něco chňaplo kolem břicha a já poznala, že je to Tom. Opravdu jsem pevně doufala, že žádný pátý šok už nepříjde, protože moje nervy to asi neunesou.
"Tomeee!!! Tys mě vylekal!!" řeknu naoko uraženě. "Se tady snažím sám sebe potrestat a ty si zase stěžuješ!!" zavrtí hlavou Tom, ale věděla jsem, že si dělá srandu. Protože úsměv nemohl skrýt.
"A teď jsme oba mokrý!" řeknu. "To je překvapení! A já myslel, že budem suchý!" řekne ironicky Tom. "Nech toho!" řeknu a strčím ho. Už ne lehce, protože to už nemělo cenu. Tom byl bohužel silný a tak to nějak ustál. Tss!
Pak jsme tam, v oblečení, v noci, blbli. Někdy si říkám, jestli bych neměla patřit do blázince. Věděla jsem, že až vylezem zpátky na pevninu, dostaneme pěkně vynadáno od učitelky. Ale co naplat, už se stalo. Tak proč si to pořádně neužít??
Po chvíli se najednou ozvala z restaurace hlasitá hudba. Měla jsem pocit, že jde o O-Zone, o skupinu, která byla jen chvilku slavná. "Pojď, jdem tancovat!" mrknu na Toma. "Cože? Ve vodě?" zeptá se nevěříce Tom. "Prosim tě, stejně jsme už zmoklý!" řeknu a chytím ho za ruce a snažila se tancovat Kolo kolo mlýnský. Tom bohužel nevěděl, o jaký taneček se to jedná, takže jsme se nějak zamotali a opět spadli do vody. Vsadila jsem se, že další den budu nemocná.
"Já už nemůžu!" zavrtěl hlavou Tom. "Nápodobně!" přikývnu a snažím se dostat zpátky na pevninu. "Čím dýl jsem s tebou, čím víc se cítím jako blázen!" ušklíbne se Tom.
Pak jsme seděli na písku a bylo nám docela fuk, že budem vypadat jako trapáci, když budem celý od písku."Až bude ploužák, tak si zatancujem jo?" řeknu a snažím se udělat smutný obličej. "Co se ti to stalo s obličejem?" zeptá se najednou Tom. Radši jsem se přestala snažit o udělání smutného výrazu a řekla s normálním výrazem: "Nic!" a pokračuju: "Tak až bude nějakej ploužák, půjdem jo?" a usměju se tak, jak to nejlíp šlo. "Že to jsi ty!" zakření a povalí mě celou svojí vahou. No doufám, že Tom nechce dělat to, co mám na mysli. Protože jsem byla celá morká, stejně jako on. A oba jsme byli od písku. Teda, fakt nic moc.
"Tome, doufám, že nechceš dělat to, co si myslím!" řeknu varovným hlasem. Tom mě začně líbat na tvář. "Já ale nevím, co máš na mysli, borůvko!" řekne a pokračuje níž. "Hele, tohle vůbec není romantický!" zvolám. Ale fakt to vůbec nebylo romantický. Hlavně, když tam začli hrát Rammstein. Ne, to fakt ne!! "Ale já to nikdy nezkusil, když jsem byl mokrý a od písku. Chci vyzkoušet všechno!" vysvětlí a zajede pod triko. Ajaj. "Tome, vida, že najednou víš, co mám na mysli!" řeknu a snažím se zachovat chladnou mysl. "Uhm, najednou jo!" odpoví a usměje se. "Tome, ne, fakt, přestaň! Co kdyby nás někdo viděl?" zkusím ho postrašit. Bohužel to měl opačný efekt. "To je právě víc vzrušující!" odpoví klidně. A já byla v koncích. Musím ho nějak zastavit. Ještě dřív, než bude všechno až moc pozdě.
Záchrana přišla opravdu rychle. Ještě rychleji, než jsem řekla Dobromila. Začal hrát ploužááák!!!
Mám pocit, že to byla Natalia Oreiro? Me muero de amor? Asi jo, pamatuju si, že to byl velký hit. Byl. Jak to všechno odchází rychle, co?
"Tomeee!!" zvolám. "Ano?" slyším. "Je ploužák!!" řeknu radostně a vstanu. "Ne, TEĎ ne!!" řekne zoufale Tom. Ach jistě, chápu jeho potřeby. Ale on by měl chápat moje. "Slíbil si mi to, můj drahý!" zazubím a pak ho tahám zpět do moře. Ať se zchladí. "To si děláš srandu ne?" zvolá. Zavrtím hlavou. "Lituji!"
Obejmu ho a položím si hlavu na jeho rameno. Tom jen odevzdaně vzdychne a obejme mě. Za chvilku jsme se začali pohybovat do rytmu. Jasný, život nemůže být hezčí. Byla jsem opravdu šťastná.
No jo, kdybych jen věděla, že to moje štěstí nebude mít dlouhé trvání. Kdybych jen věděla ...
PS: Vzkaz pro ty, co fakt píšou ukrutně dlouhé komenty: Ale vůbec mi to nevadí, že píšete tak dlouhé xD Ba naopak, tak hrozně mě to baví si číst ty vaše dlouhé komenty. A díky ;)
Roxym xD

Něco od Anti

29. února 2008 v 10:24 | rOxYm >< |  ANTI
Opět něco od anti ...
Tokio Hotel - najděte 4 rozdíly

Milujem je! Ale provokace je nejlepší! 2

29. února 2008 v 8:42 | rOxYm >< |  FF - Milujem je! Ale provokace je nejlepší!!
Tom:Jsme zamklí na záchodku s Han a já jí pokouším.No tak to se teda velice líbí.,,han můžu se tě na něco zeptata??ů,,No a na co kocourku?,",,No jestli by jsi chtěla…"vlepí mi pusu na tvář a potom mě začne líbat.Je to tak romantický a mně se to tak líbí.No já z toho teda jako nemůžu.,,Han počkej nech si něco na večer a já jí sjedu rukou ke kundičce.,,Tome ne ty si to nechej na jindy.Co klkdyby nás tu někdo nachytal.",,Nj Han ,ale já už to asik nevydržím.",,Nj to jsi celej ty.Tak se to o tobě teda jen neříká ,ale ty mi to tady i dokazuješ.",,No a jako co ti dokazuju??",,No že chceš hnedky sex.",,
No já nevim jestli ho chcu hned ,ale vím ,že ty ho asik budeš chtít bzry taky"a mrknu na ní.Přilepi se na mě a vrazí mi na tvář další obrovskou pusu.Ty vole už mi zase stojí a já ho ani nemůžu ovládat.Je to takovej trapas.,,Tome hele tvůj kamarád stojí zase v pozoru.Neboj já jsem si toho nikdy nevšimla.",,Jo vím"řeknu tiše.No a je to tady všimla si toho.Sjede mi rukou dolů na kámoše a já se asik už neudržím.No musím za chvíli zvoni a já chci bej na tý hodině máme matiku a tu nesmím
propásnout pěkně v tom plavu a to je konec roku za chvíli.,Ne Han tam ne tu ruku dej jinam ke kámošovi ne!!"rozkážu jí.Ale ona je neodbytná a pořad mi po něm krouží.Najednou někdo vrazí na WC.,,Je tu někdo?,"ozve se Geeho hlas a potom se k němu přidá Terez.Za chvíli slyšíme jak se začnou líbta vzdychají nj zajímalo by mě co tam dělají.

Han:twe ja arda provokuji kluky ale aš tak kurva co tam delaji ti dva asegra a dopiče musim ven ale prve nejak musim Toma vzrušit a to ani nevi co mam proneho přichystani njn ja neodbytna jak cip zajiždim mu na kamoše a pak ho posadim na hajzl sednu mu na klin a libam na rty vidim a citim jak je vzrušeny vytahnu pouta a cvak a ma ruku na tyčce od hajzlu,,Hannnnnnnn,, zaječi a vtom se otevřou dveře a vnich georg s terkou,, tak ja musim a Tome nezlob,, odpovim letim ven ješte slišim jak Tom řve na ty dva chudaci oni nic netuši njn ,,kurva dostante mne od tut,, ječi na ty dva ,,a jak asi když kliče ma ona.,, zaječi georg na Toma a ja mizim do třidy vemu batoch a padim domu no co aspon uteču než mne Tomajz zabije si se nevim jak se odtamtud dostane ale toje malej detail ,,kam jdeš,, zaječi na mne segra,, domu kam asi,, zařvu a jdu, Han dej mi ty kliče od pout jo a Tom ti vskazuje že se mu ne vschovaš,, zaječi namne!jen mavnu rukou a padim domu,,ne nedam at si tam zustane,,ješte zařvu a už opravdu idu nemam nato nervy!! i když co kdybych mu šla odemknou ne ani nahodu jen si tam bud:-D

Tom:Ty jo ty dva je slyšet jak něco.Něco si šuškají a Gee jí tam snad prstí nebo co jak ona vzdychá.No ani bych se nedivil ,kdyby si to tady spolu rozdali.Já se koukám na Han a ta mě líbá a vzrušuje.Posadíme se a ona mě přidělá poutama k tyči.Potvora jedna.,,Han pusť mě já tu nechci zůstat.",Nene Tome zůstaneš tu"a už vidím jak mizí.,,Gee Terezie pomožte mi já tu nechci zůstat
.",,Nj Tome a jak když nemáme klíčky.Han si je vzala sebou.",,terez takto máš je?,"ptám se jí.,,nene nechce mi je dát a zmizla domů",,Ach jo co já bdu dělat",,Jdu pro uču ona bude mít průser.",Jotek běž."Terez šla za učitelkou a já jsem zvědavej co bude dál.No snad mě odtud dostanou.Když příde učitelka tak Terez jde do šatny.,,Tome mám vysvobozená podívej co jsem našla",,Jo to jsou oni to jsou ty klíčky.",,Já tě roztentuju"Já jsem tak šťastnej.Konečně já bych tu dlouho nevydržel.Jo a uča si to s Han vyřídí.Já se na to tak těším.Co jí řekne.Nebo jí zase napíše dělá nekalé věci.Nj ona se z toho umí vždycky vykroutit.

Georg:tyvole ten vypada rozruřeny ten Tom ani se mu nedivim co mu Han udelala terka se smeje a mne cukaj koutky no počkej terko tebe to taky čeka jen se neboj jdem do třidy akoukame Tom si mne pořad zapestia hleda Han,,kde je,, zaječi ,,ehm Tome ja tito zapomnela řict ale Han šla domu,,řekne terka a Tom sebere tašku vali za nou,, kam jdeš,, zaječime,, za Han apočitejte stim ža tase dneška nedožije joa viřidte učitelce že se mi udelalo špatne!!,, ,,jasny,,odpovime a vidime jak Tom miři do šatny a domu za Han!! ehm myslim že dneska bude vražda,,ehm georgu ty nema šdneska v umyslu semnou hrat si že en,, ,,ne enboj nemam ja takovi nejsem,, zalžu no počkej ty to schytaš a budu si hrat jo jo asi sem to chytl od Han co ja vim ale najednu stranu je to zajimavy trochu ji opiju no uvidime kouknu na hodinky aje pul dvanacte twe ješte hodinu a dom ,,georgu ehm mysliš že moje dvojčatko bude žit,, zaknuči terka ,,no to nevim ale videla si Toma nasranyho a jak si mnul zapesti,, ,, njn,, zaknuči a venuje se kresleni.

Tom:,,Dělejte já to tady už nevydržím"řvu na ně.Nj zase jim to trvá.Terez se zase směje a Gee se mě pokouší dostat z pout.,,Tak a je to hotový"řekne slavnostně.,,Kam jdete??",,Nikam jed¨nom do třídy za minutu zvoní",,Zase to není možný já tu Han zabiju a co Vlastě máme??ů,Výtvaru tak hejbni kreslíme přece tu krajinu."JKdu do třídy a sednu si dozadu.Ještě že na výtvaru můžeme sedět kde chceme.Já si zalezu úplně dozadu a začnu kreslit nějakou pícovánu.Vůbec neberu na vědomí téma.Vůbec mě to nebaví a tak než příde uča uzmizím pryč.,,Tome kam jako jdeš??ů,,Pryč kdyžtak mi je blbě ju?",,
Ju"řeknou současně Gee a Terez.Já utíkám do štany a počkám až zazvní.Jo nikde nikdo to je úleva.Hlavně ,že se vypařím bez problémů.Nazuju boty a pádím domů.,,han jsi tu,?ů,,ne!!"zařve odněkud.Jo už jí mám.Položím jí na gauč a svážu jí ruce.,,tak a teď jsi moje a nenechám to jen tak.",,Ale Tome"ale too nedořekne a já jí líbám.Vyslíkám jí a pěkně si s ní pohrávámStrčím ji do kundičky dva prsty a začnu jí prstit.,,
ne Tome ne to ne!"řve.,,Ale jo mně se to líbní.",,Ale mně ne!§"řve.Kroutí se tu jako pleskatej had.Nj musí něco vydržet.,,Co kdybych tě tady vojel?,",ne tome ne"řve na mě.Ale to jí je prd platný a už na ní ležím a strkám ho doní.,,Ahhhhhhhhhhhhhhhh"vydávám ze sebe.Jo to se mi líbí.Přirazuji a pohupuju se.Když už mě to neba tak z ní vyjedu a jdu pryč.Umeju se a čekám co Han zase vymyslí.

Autorka:Han a Georgina!

ZNASILNĚNA!!

28. února 2008 v 18:33 | rOxYm >< |  Jednodílné
ZNASILNĚNA!!

Šla jsem s kamarídkou do města, koupit si něco hezkého na sebe. No přece se musím líbit svému klukovi a nebudu chodit jako žebrák. ,,Hele Haní, pojď se kouknout tam na ty sukně…" drkla do mě. "Co? ... ach ták, jo dobře" popadla mě za ruku a táhla dovnitř. Začala se nehorázně tlemit, já se ji zeptala proč, ale nad mojí otázkou jenom zakroutila hlavou a někam si odběhla. Já se prohrabovala vesele dál mezi různymi kusy oblečení a nevnímala okolí až do té doby, než mě někdo popadl kolem pasu a políbil na krk. "Bože Tome, to jsem se tě ale lekla" čuměla jsem na něj jako blecha z pántů. Jenom se na mě sladce usmál. "Jak tě zná, určitě tady nejsi sám, kde máš ostatní?" překoukla jsem jej během chvilky. "Ále v tamtý kavárně" mávl ledabyle rukou směrem k ostatním, kteří byli přilepení na skle, aby jim náhodou nějakej ten detail neutekl. No vážně, horší jako staré babky.

K večeru sem se šla připravit, oblekla se, nalíčila, vzala kabelku a šla. Přišla semk jejich baráku, no spíše vile, ve které bydleli, otevřela dveře, ale nikde ani živáčka. Vyšla jsem schody a nakoukla do obýváku. Čekalo mě tam nemilé zjištění, které jsem jen tak tak ustála. "Tome ... Bille ... to se mi snad jenom zdá" zalapala jsem do dechu. Leželi na sobě a navzájem se ocucávali. Můj žaludek se mi otáčel jako buben v pračce. "Jé to už seš tady? Tak brzo?" zamrkal na mě Tom, po té, co se odlapil od svého dvojčete. Není tohle náhodou nezákonné? Samozřejmě nakonec mi navrh si to rozdat ve švésdké trojce. Já nesouhlasila, ale bylo mi to houby platné, páč byli dva a přeprali mě.

Bill přinesl šátek, kterým mi pevně přivázal ruce za záda. Já se vzpírala, ale nepomohlo. "Bille zamkni" poručil bratrovi a ten poslechl. Pak mi zacpali pusu a přiblble se usmáli. Spíš to byl takovej škleb, no bylo vidět, že to jsou dvojčata. Ale co tím Tom myslel, když mi řekl, že budu jeho a Billova? S Tomem jsem už spala, taky že už hezkou dobu jsme spolu chodili ale Bill? Vždyť on vypadá strašně a poprvé, když mi jej představil jsem si myslela, že je to nějaká holka. S ním bych nikdy v životé nic neměla, no fuj, přeci nejsem lesba.

Postavili se přede mě a začali se líbat. Pocítila, jsem, jak se mi obrací žaludek, jako na ruském kole. A to jak, se Billa dotýkal, dotýkal se jej jako mě. Zadívala jsem se na ně líp a spatřila něco jako ... ani nevím, jak to správně popsat ... něhu. Ale tu opravdovou, byl k němu tak něžný, jako kdyby byl z nejtenšího skla a mohl každou chvíly prasknout.

Billovy doteky byly snad ještě jemnější. Jako by zapoměli, že tam jsem. Fascinovaně jsem na ně zírala. Tohle bylo něco úplně jiného, než jsem viděla u otatních běžných párů, a také... než jsem sama zažila. Tolik něžnosti mi nikdy nedal. Pocítila jsem osten hodně silné žárlivosti. Proč mě sem takhle přivázali, abych na ně koukala, jak se líbají? To ne! Zoufale jsem zaškubala zápěstím a snažila se vyprostit z pevného sevření šátku.

Byl příliš pevně utažený. Má hold sílu. Po příliš prudkém pohybu se jejich pozornost přesunula na mě."Tak tohle ne, prinezno ... takhle by to nešlo" zavrtěl hlavou Tom. Odlepil se od Billa a posadil se na mé obkročmo. Zachytila jsem Billův pohled. Škodolibě se usmíval a opíral se o židli, přesto však byl jeho pohled smíšený s mírnou žárlivostí. Ale očividně si výjev před sebou užíval.

Tom mě hrubě líbal na rty. Jak se před tím jemně dotýkal Billa, protikladem ubližoval mě. Pomalu jsem přestávala doufat, že by ho snad mohlo napadnout toho nechat, nebo že by to napadlo Billa. Tomu se na tváři rozlíval zlomylný úsměv při pozorování mého již odhaleného těla a blížil se blíž k nám...

Sakra, ať je to jen sen!!! Prosím! "Bille prosím tě nechte mně!!!" škemrala jsem, ale bylo mi to hovno platný."Tak nato zapomeň, zlatičko" řekl Bill a přidal se k Tomovi. První políbil Toma a pak mně, ale já ho začala hryzat "Sakra!" Zakňučel Bill, podíval se na mně a pak na Toma. "Tohle už nikdy neudělej" hnusně se na mě podíval Tom a pofoukal bratrovi bolístku.

"Jak myslíš bráško…" usmál se, políbil jej na rty a vstal. Nevím, jestli byl něžnější, jemnější, nebo něco. Každopádně ze svých doslechů jsem slyšela, že Tom má mnohem zvrhlejší choutky. Doslechy lhaly. Sakra!!! Já nechci!!! Co jsem komu udělala? Pomoc, lidi, zachraňte mě někdo!!!Zlatíčko … už mě to vážně štvalo. Já už jim na to kašlu!!! Vykopla jsem nohy a trefila Toma do zad, prohnul se bolestí. Vlepil mi facku a mě se vyhrkly slzy. Na nohy si mi sedl Bill. Tom se nadzvednul a Bill mi pomalu začal stahovat kalhoty. Věděla jsem že nemám šanci. A oni pokračovali…

Bill pořad seděl na mých nohou a Tom mně začal libat na krku po břišku a sklouzaval dolu. Konečně mi Tom odlepil z ust pasku a ja začala křičet ,,Sakra Tome tos nemněl!"drkl Bill do brachy ,,Asi máš pravdu" znovu mi ji zalepil do pytle! ,,Tak ted nebudeš ječet krásko" řekl mi Bill a libal mně na stehnech. Já se kroutila vše možně, ale opět mi to bylo prd platný. Odstoupil z mych nohou a přešel k mému krku. Tom si namně lehl abych se nemohla hybat a kroutit!Pomalinku mi sundaval ten nadrženec tanga a ten druhej jeho nadrženy bratřiček mi sundal podprsenku. Bože zaco pomoc ať jeto zlej sen prosím. Měla sem zavřene oči a nereagovala co semnou ti dva uchylaci dělaji ale jedno vím určitě aš toto skonči tak v palim Tomoví do ksichtu že umně už skončil a žeho nechcu nikdy vidět.

Přežila jsem to, ve zdraví. Ale nikdy jim to neodpustím, hlavně Tomovi.
Budu se mstít? Prozradím všem, co mezi sebou mají?
Ne. Je to zvláštní. Měla jsem to v úmyslu.
Ale neudělám to. Našla jsem i kluka a jsem strašně šťastná. A jestli mají být šťastní i oni, ať takhle, dopřeju jim to, i když mi připravili hódně trápení. Bude mi stačit, když už je nikdy neuvidím.
Is it not so?
Není to tak?

Cause my love is Tom…
ale vím,že to nebude tak, jak je to deď….
Protože ma laska je Tom…

autorka:Han!

Staré, staré časy .. xD

28. února 2008 v 18:29 | rOxYm >< |  Foto


Uáááá .. fakt kráása .. někdy se mi po těch starých TH stýská xD

Tomča s mikrofonem x)

28. února 2008 v 18:25 | rOxYm >< |  Tom Kaulitz
Áááá, Tomča s mikrofonem ♥ Pěkný to pohled xD
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Tom opět napsal na Alloy.com

28. února 2008 v 11:58 | rOxYm >< |  Tom Kaulitz
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_____________________________________________________
ByeBye NY
Ahoj všichni, tady je znova Tom.
Dneska je náš poslední den v New Yorku. Zítra se vracíme do Německa na přípravy kvůli evropskému turné. Začne 3.března v Brusselu (to je v Belgii), takže se musíme připravit.
WOW, tenhle výlet po Severní Americe byl šílený. Nejdřív jsme uvízli v Torontu kvůli ohromné sněžné vánici a zabralo nám to dva dny, než jsme se dostali do LA! Po tom jsme to stěží měli do NY, protože naše letadlo mělo technické problémy - opravdu není legrace strávit tři dny na letišti vedle Georga (protože nevoní moc dobře).
Ale dost toho - promluvme o dobrých věcech! Byli jsme absolutně nadšeni z vás fanoušků. Bylo to tak úžasné vás vidět, jak jste byli nadšeni...opravdu jsme se cítili jako doma, hlavně já! Vzhledem k ostatním členům kapely, tak já jsem dostal tunu telefonních čísel od velmi krásných dívek ;-) Takže se nemůžu dočkat, až se vrátím. Pro příště: možná byste mohli popřemýšlet nad tím, že dáte ostatním členům kapely, taky šanci.
To je pro dnešek všechno - DÍKY za všechno a uvidíme se brzy!
Tom

Milujem je! Ale provokace je nejlepší! 1

28. února 2008 v 11:29 | rOxYm >< |  FF - Milujem je! Ale provokace je nejlepší!!
Hanach:Takže na začatek bych s easi menla představit co jmenuji se Hanka ale všichni mi řikaji Han nebo Hanach! mam dvojče Terku je upe stejna
jako ja jenže je tak trochu střelena než ja ja jsem ohodne vic praštena! ted postave jsem vysoka asi 169 postava plnoštihla!černe vlasy sestřihane po ramena
a moje dvojče terka je upe stejna jako aj akorat ma hnedo černy vlasy a sestřihane jsme skoro stejne njn u dvojčat jeto stejy:)Terka strašne jed epo georgovi chodi semnou do třidy Ge a Tom Kaulitz taky ja strašne rada žeru Toma Kaulitze ale nedavam to najevo v lavici sedim s Tomem a Terka z georgem,,njn rada provokuji
Toma a doufam že si nevšiml že ho strašne moc miluji!ted k přibehu!

?segra mysliš že dneska přijde Georg do školy,, pta s emne me dvojče njn d evidet že je doneho zabouchla,,no moje dvojčatko tak to teda nevim ale určite a hele už idou,, ukažu na georga a Toma,,čaute,, odpovime,, 4au Kotě,, odpovi mi Tom,, ehm ahoj,, odpovim ,,čau georku,,, ahoj terko,, odpovi ji a vidim jka se ji zatajil dech
,,ehm Tome,, ukažu a on přijde bliž ted si budu hrat, kopnuho do kulia zdrham,, hej kočičko to sme si nedomluvili,, zaječi aleti zamnou,, no počkej ,, zaječi a pořad leti kurva.

Tom:No takže sedím doma na gauči a pořád nevím co si mám do tý pitopmý školy oblíct.No asik jako obvykle nebuddu to protahovat a natáhnu na sebe džíny a triko velikosti XXL.No vezmu skejty na nnohy a valím.Jo batoh bez toho to nejde.Zavřu dveře a zamknu.No Bill ještě vychrupáme dneska nejde do školy.Chpdí kdyžtak na jinoui školu.Nechtěl jít se mnou.No mně to neva aspoň je od něho klídek.Ha Ha.No takže ččekám zase na ten pitomej autobus.No konečně .Vlítnu do něj a hned se usadím k noknu
.Sem před školou a pádím si to do šatny.Hodímbágl na záda a valím do třídy.Nj zase ty naše třídní kočky.Jo mimochodem jedu po tý jak se jmenuje Han.je taková přitažlivá.Jo a ještě se mnou šel kámoš Georg.Jo a ten jede po tý druhý jmenuje se Terez.Nebo jí tak říká.je taky fešná ,ale Han je Han.No takže jdu za ní.lJo sedíme spolu a gee sedí s tou jeho Terez.Sednu si kní a pomalinku se kn í přibližuju.Chcu jí daá pusu ,ale nemilé překvapení.Kopne mě do kulí.,,Auuuuuu"zařvu.,,han ty jsi taková můra já ti dák to jsem si o to bě nemyslel."řvu za ní a utíkám ji najít.


Georg:twe tak toje maso mylsim že to Han nepřežije?,,teri mysliš že to tve dvojče dneska přežije,, zeptam se terki,, no nevima le pomahat ji enbudu,, řekne a oliznesi rty kurva ona je tak přitažliva musim se ovaldat kurv akurva,,nechtoho,, řeknu vyhružne a oan dal provokuje ,,c,, tak to ne tosi kočočička dovoluje až moc chytnuji za ruku a vedu an hajzly,,georgu cod elaš,, zaječia začne s esmat,, nemaš provokovat,, zahučima přitisk nu ji o kahličky na zachodech,co co,chceš delat,, vykokta zesebe,, tebe chcu,, zašeptama libnuji na rty a nebranise a to sem rad.chytnuju ruce a dam jije nadhlavu začnuji delat cucflek za krkem a slišim jak odechuje,, co kydby sy dneska přišla,teri ja vim že pomne jedeš a ja po tobe nemusiš to skryvat,, zašeptam oliznuji ouško a kouknu do ejjich andhernych oči maje tak krasne a navic cela je neodolatelna,,jo jo večer sem u tebe,, zahuči ,,to sem rad,,řeknu a odtrhnuse odni,,tak dem než zazvoni,, řeknu a pajdime spět do třidy vlezem a Tom z Han nikde kdovi coji Tom provadi ale dneska si budu hrat s terkou heh.no počkej večer!

Tom:Utikám po chodbě a hledám Han.No tak by mě zajímalo kam se poděla.Proběhnu snad celou školu.Zastavím se u jídelny a čekám.Najednou ze záchodků vyjde Han.,,A kdopak to tu je?,No kdopak s nám to tu schovává?,"provokuju ji svýma řečma.,,No Tome víš já se ti za to omlouvám mně to jaksi ujelo.Snad se to nebude opakovat.",Tak jo a pojď za chvíli bude zvonit a já nechci mít průser ,že jsem přišel pozdě do hodiny.",,Jo Tomíku"a políbí mě a tvář.Byl to polibek plný vášně a emocí.
No je vidět ,že po mně jede.,,Hele Han máš dneska večer čas?,",,No mám a proč??ů,,No já tě chci pozvat na skleničku",,Jo fakt tak jj a v kolik?,"ptá se mě takovým zákeřným hlasem.,,No tak v osm v baru u rudý růže ju???",,Jo tak v oosm a pojď za minutku zvoní"Oba začneme utíkat ke třídě.Sedneme si do lavice a musíme překlepat tu děsnou hodinu přírodopisu.No fakt nuda.nějaká stará píče nám povídá o nějakých pitomostech.který nám budou k hovnu.Já si s Han kreslím a škádlíme se pod lavicí.Nj už se těším na večer.


Han:twe twe twe doufam že nic nepoznal jak ponem jedu a ješte ktomu večer mne pozval kdovi co ma zalubem co kdybych si zase pohrala snim jo toby šlo!!škadlime se pod lavici ale najednou mam chut vic provokovat zajedu z rukou mu na kamoše a přimačknu vic,ach,, zavzdycha jen se dabelsky usmeji a oliznusi rty no počke znovu mu nenapadne přejedu po kamošovoa za,, pane kaulitz coto delat,, ja ja ehm nic,, vykokta a namne hodi vražednej pohled twe jak to mnebavi tady toto njn,,nechtoho Hna,, řekne mezi zuby a men cukaj koutky nen zajedu mu zrukou do kalhot až pod jeho trenky a hladim mu kamoše citim jak se napina ajeje on men asi zabuje,aaaaaaa,, zaknuči a aj mam cod elata bych se nezačala smat už to namen ide jaj,, zabijute,,zaknuči,, paniučitelko mužu na zachod prosim,, nejka semi chtelo na wc,, no dobra Hanko jdi,, řekne a ja na Toma ukažu fakače a začnu se smat valim na hajzl asmejuse jak oživot kdyš najednou se rozrazi dveře avnich Tom ajeje toto nedopadne dobře řikam si v duchu skoči pomne a přimačkne mne ku stene chytne mi ruce za hlavu,,co co delaš,, zaknučim nic neodpovida a delami an krku cucflek jeje on vypada nejak rozuřene!

Georg:twe tak toje malo husty Han utika nekam na zachod apo peti minutach Tom taky se divim žeje uča pusti njn coto Terka mne zase provokuje zajede zrukou na myho kamoše aja mam codelat abych s enani nevrhl olizne si rty a namne to už ide kurva,,nechtoho,, zaknučim ,nene,, žeken a strka mi ruku pod kalhoty,,achch,,vzycham ešte že mame lavici uplne vzadu a ta stara rašple piše neco na tabuli twe tak to ne kamaradko vemuji rukua odstrčim stranou ešte žemi ulechčila praci aže si vzala dneska na sebe sukni nenapadneji zajedu pod suknia hladim ji po vnitřni strane stehen vidim jak no nani ide je nejaka nervozni a skousava si rty nenapdane s ekni sklonima libnuji na krk vidim jak ji to vzrušilo,,tak ti arda provokuješ co,, zašeptam ona nic neodpovi a jen přikivne,,jak chceš maš to mit,, řeknu potichu a zajedu zrukou ji po tanga,hladim ji kundičku a nenapdne ji strčim dva prsty doni,,achhhh ne,, zavzdycha ja se nenapdane usmeji a dal snema pohybuji to by stačilo vytahnu rukua uculujis ejak sluničko ale aby toho nebylo malo tak ji azšeptam,, a těš se na večer!.

Tom:No tak to bude zase hodina.Ta stará kunda zase vypráví nějaký historky a mně to teda vůbec nezajímá.No koho by to zajímalo.Mně teda určo ne.Ne Han už zase začíná.No a to slíbila,že bude hodná.No tak to u ní teda nějak neplatí.Má v sobě ďábla.A to vám garantuji.Zajíždí mi rukou mezi nohy,.ne to ne to nesmí dělat jinak bude v pozoru.A to jako potom nedám.Ta stará rašple bude mít zase kecy.Jako obvykle.,,Ne Han přestaň ta stará si to všimne."No ale Han mě nevnímá a pohrává si dál.Já ji asik zabiju.No a všimla si toho čumí na nás.To se snad jenom zdá a ještě chce jít k nám.No to jí nesmí ani napadnout.To by mě asik omylo.,,han klidek uča si toho všimla a j nechci potom třídní vysvětlovat to co tu děláme."",,Nj Tome vždyˇt to je sranda.",,
Nj ale pro tebe ale pro mě ne.""řeknu jí naštvaně.Ta si večer užije.No konečně odchází.Já bych to asik nezvládl a musel začít vzdychat nahlas.A to by byl teda pěknej trapas před celou třídou.N a před Geem a Terez.Ty dva by z toho měli Vánoce.To si vypije koza jedna bude mě takhle provokovat .a co kdybych si zaprorokoval taky já.To by nebylo na škodu.Ale musí se mi to povíst..Ať už ta zatracená hodina končí jinak to tu nevydržím.Jo konečně zvoní.Vlítnuna WC kde je Han.,,Tome ahoj co ty tady
děláš to jsou dámské WC",,No já to vím ,ale ty udeš se nou a nebo se zamkneme do kabinky to bude lepší.",,Ne někdo nás tu nachytá.",,No a co má být,?",No nic"a už radši mlčí.Sejnak nemá teďky nic žádnou zbraň proti mně.Líbám Hannakru a pěkně jí zajíždím trukou do kalhot.,,Ty jsi na ostro??",,No a co má bejt??ů,,Noo vnic jen tak",,No jo TOme ty jsi nelíbím se ti snad,",,Jo to jo jsi tak tak………."To už mi vlepí takovýho Francouizáka.


Georg:no tyvole kde jsou tak dlouho,řeken terka a kouka po Han a Tomovi,,co ja vim ale jedno vim jiste asi ju Tom vraždi,, řeknu a začnu se smat mysliš?řeken Terka smeje se semnou,,njn,,hel už zvoni a oni nikde akurva uča ide,, řeknu a Tom z han pořad nikde,,kde je Pan Kaulitz a slečna Hanka,, řekne na terku ta aršple,, no paniučitelko Han se nejak udelalo špatne tak šla na zachod a Tom nevim kam šel,, řekne terka a men cukaji koutky taje teda dobře brani njn ,,no dobra,, řekne ta rašple a neco azse piše na tabuli,,twe tys to dobře ale myslim že Han neni špatne,, řeknu,,njn ale zachrana je zachrana sme jeji dvojče zašepta terka,njn to seš cela ty,,odpovim apišu do sešitu no počkej jak ajte budu dneska večer škadlit a jak ja se těšim!ty něco zažiješ a budou ledy jojo ale terce se nesmim přeřeknout bo ona ledy nesnaši no jen počkej,, melu si vduchu už ubehlo deset minuta oni nikde ty pičo co ji ten Tom provadi panebože,,teri?,, ,,no,, co mysliš kaj sou tak dlouho,, to ja nevim ale ty viš že Han je andeliček s dablem tele taka si provokovala Toma ated ji to Tom oplaci??njn ja vlastne na to zapomnel,,ale patřijito,, řeknu!


Autorki:Han a Georgina!!

Jak změnit sukničkáře 98

28. února 2008 v 11:24 | rOxYm >< |  FF - Jak změnit sukničkáře
Jak změnit sukničkáře 98
MAKY
Já jsem šťastná!! Ne, ne! Šťastná je ještě slabé slovo, protože já jsem MEGA šťastná!!!
Pane bože, on mi to řekl. Jo, řekl mi to. Kdo? On! Kdo on? TOM!! Ááááá!! Fakt jsem byla ukrutně šťastná!!
Jak se cítíte, když jste šťastní? Já prostě nádherně. Najednou mám energii na rozdávání.
Své nadšení jsem položila do líbání. Opravdu jsem se cítila úžasně.
"Ty kráso, Marky! Ty mě snad chceš zabít?" zeptá se Tom udýchaně. "Ale vůbec! Chci se tě jen užít!" zachichotám se. "Marky? V pohodě?" zeptá se mě ustaraně. Jen se zasměju se převalím ho na druhou stranu. "Jsi hlupáček! Proč si mi to neřekl dřív?" zeptám se ho, ale úsměv nemizí. "No, kdybych věděl, že z toho budeš tak šťastná, tak bych ti to řekl o hodně dřív!" řekne mi a zazubí se. Pak pokračuje: "Doufám, že teď už bude vše v pohodě!" Zavrtím hlavou: "Uhm, ještě ne!" "Jakto?" nechápe Tom. "Ještě Kerstin!" připomenu. Tom mě obejme a řekne: "Jasný! Teď ale na ní chvilku zapomeňme jo?" "Rozkaz kapitáne!" zazubím se ..
TOM
Nemohl jsem uvěřit, že něco takového jako "miluju tě" dokáže naprosto změnit Marky. Úplně hodila za hlavu Beátu a Kerstin. Celý den se smála a .. chápete, co tím míním? Ona je fakt náladový člověk, ale když se celý den jen a jen směje, to je super. Že prostě je to fakt úžasný, ale docela zvláštní. Ale nemyslete si, že nemám z toho radost. Konečně to vypadá, že je vše v nejlepším pořádku.
S třídou jsme byli na pláži do západu slunce. Za hodinku jsme měli být převlečení a čekat na učitelku.
"Ty ses ještě nenapila tý limonády!" zvolám spíš nevěříce. "Jo, fakt jsem se ještě nenapila!" přikývne a usměje se jako sluníčko. "A kdy to hodláš vypít?" zeptám se jí. "Uhm, nikdy!" řekne. "Nechápu!" řeknu rovnou. "Jo, nechápeš! Ale brzo pochopíš!" zazubí se a v očích se jí podivně zajiskří ..
MAKY
Všichni tady jsou. Výborně. Ale co je ještě lepší, učitelka je ještě ve sprše. Teď je nejlepší chvíle.
"Hej, Beáto!" zavolám dostatečně nahlas, aby to slyšel každý. Beáta si odfrkla. "Co po mě chceš, ty hnusná krávo?" Přistoupím k ní a zazubím se. "Nic důležitýho! Jen takovou maličkost!" řeknu jízlivě a koutkem oka se ujistím, že se na náš všichni koukají. "A mohu vědět, jaká maličkost to je?" zeptá se nafoukaně. Jen se usměju a pak celý obsah limonády vychrstím do jejího výstřihu. Nakonec jsem si rychle zacpala uši, neboť jsem věděla, co se stane pak. "Áááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!"
Nemohla jsem si pomoc, když jsem se nan í koukala. Takový krásný, fialový flek na jejím triku. Musela jsem se zasmát. Beáta nepřestávala křičet, ba naopak. A když si všimla, že se k nám blíží učitelka, přidala v křiku. "Áááááááááááááááá!!! Uuuááááááááá!!"
"Co se zase stalo?" křičela učitelka a taky si zacpala uši. Beáta přestala, díky pane bože, křičet a začala vzlykat. "To ona, paní profesorko!" řekla a ukázala na mě. Já radši mlčela a čekala, co se zas, proboha, stane. Učitelka se chvilku koukala na ten výstřih a pak řekne: "Beáto, envím, proč si tak křičela! Podle mě ti ten fialový flek docela sluší!" Celá třida se začala smát, když viděli výraz Beáty. Učitelka radši zadržovala smích, ale pak zvážněla a otočila se na třídu. "Neměli byste se smát cizímu neštěstí!" Celá třída radši zmkla, pár lidi ale muselo zadržovat smích ..
TOM
"Jsme tu všichni?" zeptala se učitelka. "Asi jo!" vykřikne Lukas. Učitelka se usmála. "Tak jo děti! Uděláme si menší hlasování! Nejdřív se Vás chci ale na něco zeptat. Líbilo se Vám tu?" Všichni přikývli, kromě Beáty. Učitelka pokračovala. "Jak teda vidím, všem se tu líbilo! No a právě že máme dva výběry. Vrátit se teď do karavanu a mít večeři a tam. A nebo zůstat tady na večeři a pak mít pár hodin volno a podívat se noční trh na ostrově. Nakonec bychom si dali sraz třeba tady přesně ve 21:00!" řekne učitelka. Třídní zahájí hlasování. "Kdo chce jít zpátky do karavanu, ať zvedne ruku!" Do vzduchu vystřelila jedna jedinná. Beátina. Zuřivě máchala svojí ruku a koukala se na svůj fialový výstřih. Když si pak všimla, že je jedinná, kdo zvedl ruku, začala ruzzuřeně mrkat na Petru, aby i ona zvedla ruku. Petra jen vzdychla a zvedla jí. Stejně věděla, že jde o marný boj. "Uhm, takže dvě jsou pro! A kdo je proti?" zeptá se třídní. Všichni se přihlásili a každý mohl vidět, jak se Beáta krásně zbarvuje do červena.
"Tak je tedy rozhodnuto! Můžete povečeřet tady, dělat si, co chcete a pak tedy ve 21:30 bude sraz jasný? Přeju hezkou zábavu!" řekne učitelka a za chvilku už každý šel tam, kam chtěl.
"Tome, jdeš s námi nebo s Marky?" objeví se Bill a spol. "Bylo by to v poho, kdybys šel s námi!" řekl Paul. David drkl do Paula a řekl: "Ne, fakt to bude v pohodě, když půjdeš s Marky, mi to pochopíme. "Ale .." chtěl Paul něco dodat, ale Bill do předběhl: "Tak mi teda jdeme. Užijte si večeři!" a mrkl na ostatní. "Ha! Víš jak to zní? Jako kdyby jste se nás chtěli zbavit!" řeknu naoko uraženě. "Ne, my vám jen pomáháme, aby jste se VY zbavili NÁS!" zazubí se David. Musel jsem se zasmát ...
MAKY
"Platím večeři!" řekne ochotně Tom. Ušklíbnu se a začnu vyjmenovávat ty nejdražší jídla z menu. "Braisé coquille, Poulpe sur gratin douphinois, Bouillabaisse .." vyjmenovávám a pak se podívám na Toma. "Co je Tome? Proč se tak tvářiš? Vypadáš, jako kdyby tě někdo vezl na popravu" popíchnu. "Marky, to přece nemyslíš vážně!" koktá Tom. "Nesnáším mořské plody Tomčo! Dělala jsem si jen srandu!" zazubím se a Tom si oddychne. "Už jsem se bál, že to fakt myslím vážně!" Zavrtím hlavou. "Tome, mně bude bohatě stačit krokety, steak, kuřecí salát, pečené kuře, smažený sýr a .. "Marky?" "Ok, ok, dělala jsem si srandu, nemusíš se tak tvářit ..."
Roxym xD

TH uráženi v iDnes!!

28. února 2008 v 11:20 | rOxYm >< |  Zajímavosti
"Největší slizouni showbyznysu (I.)
Napsáno: Patricie Kolohnátková na idnes
25. února 2008 9:00

Čas od času pop-music takovou skutečně odpudivou kreaturu vyvrhne. Popravdě řečeno častěji, než by bylo pro zachování pestrosti nutné. Úděsná hudba znásobená dostatečně hnusnou image... jí přitom z nějakého důvodu přinese úspěch, byť pomíjivý. Tady je výběr osmi opravdu hrozných kapel, zpěváků nebo performerů, kteří ve své době okupovali přední příčky hitparád.

Tokio Hotel
Dětské kapely, které vznikají u našich německých sousedů, jsou další vděčnou studnicí humusu. A to nejen co se hudby týče, samozřejmě.

Bizarní emo vizáž, která v Německu odstartovala černo-červenou módní vlnu hábitů, upnutých kalhot a extravagantních barevných účesů s výrazným líčením (i u chlapců), mají na svědomí zvlášť dvojčata Tom a Bill Kaulitzové, která si do party přizvala ještě Gustava Schäfera a George Listinga.

Krásný vzhled doplněný černě nalakovanými nehtíky nese už dlouhou dobu své úspěchy.

Po davovém šílenství v Německu, Rakousku, ale i u nás přišla i jedna oficiální cena: Tom byl jistým zahraničním časopisem jmenován sedmou nejošklivější ženou světa v roce 2006."

PS: Uhm, tywoee .. tak to je docela hnusný!!!!

Nové zprávy z Brava!!

28. února 2008 v 11:09 | rOxYm >< |  Zajímavosti
Ahojky!
Teď jedna skvělá zpráva!!!
Máme 100% podporu českého BRAVA!!!

Bravo začalo komunikovat nejen se mnou, ale i s ostatními fans a dnes mi napsali, že jim chodí opravdu spoustu fotek od vás!!!
DĚKUJU MOCKRÁT!!!! JSTE NAPROSTO ÚŽASNÍ!!!!

TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši 22

28. února 2008 v 9:52 | rOxYm >< |  FF - TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši
…A ten den zanedlouho nastal… :)
"Tak at se ti ten první den ve škole daří Katt… Odpoledne se uvidíme jo? Tak ahoj" řekl táta ráno- když jsme se loučili před domem… Spěchal už do práce a tak jsme to loučení uspíšili xD a já se vydala pomalu ke škole… Celkem jsem se i těšila- asi se divíte xD ale bylo to pro mě zase něco nového.. Noví lidi a tak… A taky se dnes vrací brácha- Supeeeer! zaradovala jsem se…
Když jsem už přicházela ke škole, viděla jsem plno lidí kteří před ní už čekali… Neznala jsem tu ještě nikoho a tak jsem tam jen tak stála… xD Během chvilky se všichni nahrnuli do dovnitř a já se k nim přidala…
Už přes prázdniny- když jsem si to tady vyřizovala jsem zjistila že budu třída 3A (jako střední škola xD) takže jsem aspon věděla kam jít… Svou skřínku jsem našla taky rychle a pak jsem se konečně vydala do své nové třídy.. .xD Tady to je! řekla jsem si když jsem vyšla do druhého patra… Vstoupila jsem dovnitř rovnou se zvoněním.. Všichni už seděli na svých místech a učitelka stála u tabule…
"Á, vy budete ta nová!" řekla a já jenom kývnula… "Tak pojdte sem! Třído! Přivítejte svou novou spolužačku" překřičela hluk a ukázala ně me… "Můžeš se představit a něco nám o sobě říct" dodala ještě a pak mi dala prostor xD… "Ehm… Ahoj, já jsem Kathrina Listing. Jsem ted u táty na rok v Loitsche a přijela jsem z Berlína" řekla jsem… "Dobře … ehm.. kam tě posadíme? No, můžeš si sednout támhle do té volné lavice… Protože během tohohle týdne k nám ještě asi dva studenti přibydou" řekla a ukázala na poslední lavici ve třídě…
A tak jsem se vydala na své nové místo.. xD No.. ten první den ve škole byla celkem nuda.. Všechna ta radost ze mě opadla… A má třída? Trochu ujetá xD Bylo v ní 20 lidí- z toho několik skupin- barbínky, intelektuálové xd atd.. Ale našlo se mezi nimi i několik dobrých lidí… To by mě teda zajímalo kdo že to má ještě přijít… pomyslela jsem si…
Náš první den skončil brzo- už v devět hodin nás učitelka pustila s tím že si máme zopakovat pár základních informací z minulého ročníku.. .xD Ha to uhodla! zasmála jsem se… Určitě se dneska budu učit…
Když už nás ale konečně pustila jsem si šla rychle pro věci a vyšla ze školy… A koho nevidím!!! "Georgu" vykřikla jsem, když jsem spatřila svýho super brášku jak před školou čeká u svýho auta… Hned jsem se rozběhla a skočila mu kolem krku… "Jak ráda tě vidím" dodala jsem…. "Katt, počkej, umačkáš mě" zasmál se… "Tak jak bylo ve škole?" "No docela to ušlo.. A jak jste se měli vy?"
"No super, ale jsme všichni rádi že jsme doma.. Tak pojd vezmu tě.. Kluci jsou zrovna u nás…" řekl ještě a já zůstala stát… "Bill tam je taky?" zeptala jsem se tišše… "Jo ale.. neboj, všechno bude v pořádku" chytil mě za ruku… Potom už jsem ale nasedla a vydali jsme se domů…
DirtyAngel

TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši 21

28. února 2008 v 9:52 | rOxYm >< |  FF - TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši
…Plná smutku, zoufalství, euforie…
Vyšla jsem před dům a se špatnou náladou odcházela… Nešla jsem ale domů- chtěla jsem být zase sama a tak jsem si v parku- kousek od domu Kaulitzů sedla na lavičku a přemýšlela… Možná že jsem byla dost tvrdá a Bill si zaslouží šanci! pomyslela jsem si. Každý v životě udělá přece chybu tohle se Billovi stalo poprvé.. Ale na druhou stranu- měl se hlídat, věděl že mám přijít… Prostě jsem nevěděla co dál- jestli běžet za ním a odpustit mu nebo být celou dobu smutná…
Nic jsem zase nevymyslela xD ale jedno jsem věděla určitě- přestanu se trápit, ono to nějak dopadne…
…Druhý den ráno už kluci jeli na to své malé turné xD. Řidič se všema už čekal před naším domem- Georg byl poslední na seznamu koho musí naložit xD "Tak ahoj tati a ohlídej Kattie" usmál se objal ho. "Tak sestřičko… Měj se a kdybychom tady ještě nebyli- tak at se ti daří v tý škole" popřál mi a pak objal. Já se potom šla ještě rozloučit s ostatními. Objala jsem Toma, Gustava a…
S Billem jsme naproti sobě stáli ale neměli slov. Najednou- ani nevím jak se to stalo ale prostě jsme se objali… xD Jako bych prostě vypnula.. Ale bylo mi moc dobře- cítila jsem jeho teplo, jeho vůni- bože! Asi omdlím! pomyslela jsem si… xD Vůbec jsme nepochopila mou reakci- přece jsem byla naštvaná ale nějak to přišlo samo…
"Měj se hezky Katt… Miluju tě" zašeptal mi do ucha a pak bez jediného pohledu nasedl do auta… Cože? On řekl- Miluju tě? Co to má znamenat? uplně jsme zmatkovala.. Stála jsem tam jak socha a asi i můj pohled nebyl zrovna… no… normální xD Teprve až když auto nastartovalo a pomalu odjíždělo jsme se vrátila zpět do reality…
"Tak a zůstali jsme tady sami" usmál se táta a chytil mě kolem ramen. "Jo….Ehm… já půjdu kdyžtak k sobě jo?" řekla jsem a pak zmizela vevnitř… V hlavě mi pořád zněla tak věta- Miluju tě! To mi ještě nikdo neřekl… Ale jak to k sakru myslel- ještě včera mi řekl že ví co udělal a že mě nechá a ted mi tady řekne že mě miluje!!! Opravdu jsme se v tom nevyznala… xD
….Čas plynul hodně rychle- ale vůbec jsem se nenudila… S Jess jsme chodili nakupovat, do klubu atd. Zařídila jsem i vše potřebné abych mohla v září nastoupit do školy- na gymnázium. Celkem jsem se i těšila- zase poznám nové lidi… Georg nám často volal a tak jsme se dozvěděli že přijedou už toho 1. září… Super…
A ten den zanedlouho nastal… :)
DirtyAngel

Navždy s tebou ..

28. února 2008 v 9:50 | rOxYm >< |  Jednodílné
… Krajinou se nesl lehký vánek a její vlasy jako by tančily do rytmu. Po zoufalé tváři jí proudily slané slzy které nešly nijak zastavit! Sama sebe se ptala proč ?! Proč musel odejít ? Proč neměla šanci nikdy v životě ho spatřit- vidět jeho úsměv, dotknout se ho… Měla celou tu dobu šanci která teď už ale nikdy nebude možná…
Jenom tak seděla na velkém skalním útesu a sledovala okolí… Bylo sychravé počasí- stejné jako její nálada… Nedokázala myslet, smát se… Její život se právě zhroutil… Ztratila smysl života… Člověk kterého nadevše milovala, člověk ve kterém viděla svůj velký vzor, člověk který pro ni a pro svět znamenal hodně, odešel ze světa… A ona neměla ponětí co dál. Nevěděla jak si počínat, nevěděla co bude zítra…
Ještě před hodinou to byla veselá usměvavá dívka plná radosti… Byla šťastná - měla skvělou rodinu, kamarády a jednoduchý život… Nikdy neměla tolik starostí a byla ráda za to jaká je… Po několika minutách je ale vše jinak - celý její život nabral nezvladatelnou rychlost a tvrdě narazil. Ano, tak se teď cítí… Všechna radost jakoby se z její duše vytratila - už navždy…
Vždy věděla že jeho lásku nemůže nikdy získat, že na světě je plno takových jako ona… Ale ona sama si našla svou cestu a cítila k němu nejenom velký respekt ale i lásku… Platonická láska? Ne… vzhlížela k němu s velkým obdivem a to jak se teď trápila nemělo s platonickou láskou nic společného…
Pomalu vstala a rozhlédla se po okolí… Přes proud slz skoro neviděla ale cítila vůni moře, cítila svěží vůni louky… V hlavě si vybavila všechny vzpomínky - vybavila se jeho obličej - jeho jemné rysy ve tváři, jeho krásné tmavé oči a jeho úsměv. Musela se trochu usmát…
Stoupnula si na okraj velkého útesu a podívala se dolů… Vlny narážely do skalisek a bouřily se… Věděla že to musí udělat… Chtěla být se svou láskou… Zvedla hlavu k nebi, zavřela oči a rozpažila ruce… "Jdu za tebou Bille" zašeptala… Jako lehké peříčko letěla vzduchem… Stále myslela na Billa a těšila se až se setkají… Cítila jenom náraz o hladinu moře…
Potom jakoby usnula… Nevěděla o tom co se děje kolem ní… Nechala se unést vlnami do srdce moře…
DirtyAngel

DEMOSRAZ

28. února 2008 v 9:10 | Kachna |  Nazařazený
INFO K DEMONSRAZU
Ahoj všichni fans Tokio Hotel!
Určitě víte, že abychom dostali TH zpět do ČR, musíme držet při sobě!
Proto se spojily největší české akce na podporu návratu TH do ČR!
TH nach Tschechien & Demonstrace pro návrat TH do ČR pořádají OFICIÁLNÍ a zatím největší akci českých fans - DEMONSRAZ!
Hlavní info:
Kde: Praha, pod rozhlednou na Žižkově
Kdy: 15.3.08 ve 14:00 hod
Program:
 1. Vytvořit živý nápis TH nach Tschechien (popř. znak TH, jména členů apod.)
 2. Balonková akce
 3. Pořídit spoustu fotek, videí, podle nálady si zazpívat songy od TH a nakonec si připít Colou nebo Red Bullem.
A teď důležité podrobnosti:
Jak jste si mohli výše přečíst, sraz bude 15.3.08 ve 14:00 v Praze, pod rozhlednou na Žižkově. Víme, že ne asi všichni víte, kde to je, ale bylo to jediné možné místo, které jsme po dlouhém hledání mohly uznat za vhodné. Z věže vás totiž budeme fotit, až budeme vytvářet ten živý nápis a žižkovská rozhledna je jediné vhodné místo. Očekáváme,že vás přijde několik set a u žižkovské rozhledny je dostatečně velký plac, na který se vejdeme.
Abyste se všichni dostali na místo srazu a neztratili jste se, vyhotovili jsme pro vás mapky s vyznačenou cestou k rozhledně.
K dispozici zde bude také tzv.doprovod. To je pro ty, kteří se v Praze třeba vůbec nevyznají a dojíždí z jiného města. Doprovod pro vás přijde na smluvené místo a odvede pod rozhlednu.
Místa, kam pro vás náš doprovod může dojít:
Václavské náměstí (pod koně)
Černý Most
Florenc
Hlavní nádraží
Samozřejmě se dá domluvit i jiné místo, pokud někdo z vás na daná místa netrefí.
Pod rozhlednou budeme čekat do 14:30 na fans, kteří např. z dopravních důvodů nemohou přijít na čas.
Pokud máte strach, že se i přesto ztratíte nebo budete mít náhlé zpoždění, kontaktujte nás předem na email a my vám dáme na sebe telefonní kontakt, abyste se s námi mohli v případě nouze spojit.
Máte-li tedy zájem o doprovod nebo kontaktní telefon, napište na: praha.th@email.cz nebo thnachtschechien@email.cz

Samozřejmě pište i pokud nemáte s kým jít,určitě se seznámíte,seznam se bude editovat.
 • DOPROVODY

Pardubice

Martinka - ICQ 315-567-186 - Martinulka1@seznam.cz

Rakovník
Geheimnis - geheimnis.15@seznam.cz

Jihlava
MyScene - ICQ 205-442-917 - MyScene@seznam.cz
Brno
Ivet - ivetsmile@gmail.com
 • SEZNAM FANS kteří nemají s kým jet

Louny

Angelross - angelross@seznam.cz
Tábor
Katthrin - ICQ 423928632 - katthrin956@seznam.cz

Ústí nad Labem
AnD!Sh3Q - ICQ 369-472-077
Kaja Pesserova - dragonish.heart@seznam.cz
Praha
Kačenka - ICQ 466-698-945
Joko - ICQ 369-552-971
Dvůr Králové
VergesseneKinder483 - ICQ 300 131 521
Bavorov
Lenchen - lenchen.kaulitz@seznam.cz
Mladá Boleslav
Nina -219-779-270
Olomouc
FanFiction - honsova10@seznam.cz
Ostrava
Zuzish - 356-561-717
Nyní něco více k programu:
Vytvoření živého nápisu z fans
Jedná se o to, že se pod rozhlednou zformujeme do nápisu TH nach Tschechien. Můžeme vytvořit i znak TH, jména členů kapely, názvy songů, které mají krátké jméno apod. Fantazii se meze nekladou! Čím více toho vytvoříme tím líp! Proto tu zde taky platí pravidlo - čím víc nás bude, tím líp!!!
Nemusíte se bát, že se při tvoření nápisů budeme válet po zemi;-) Vše se bude formovat ve stoje a pokud by nás nebylo dost, stačí, když fans roztáhnou ruce, protože to bude focený z velké výšky a bude jedno jestli budeme stát hlava na hlavě a nebo jestli prostor vyplníme rukama. Poté, co vás vyfotíme tak se přesuneme společně do parku, který je hned vedle a tam budeme pokračovat v programu balonkovou akcí.
Balonková akce
Každý si sebou vezměte nafukovací balonek. Budeme mít v zásobě nějaké balonky navíc pro zapomětlivce, ale radši mějte svůj, aby se nestalo, že na někoho nevyzbyde. Balonky společně nafoukneme a napíšeme na ně vzkazy jako "Tokio Hotel zurück nach Tschechien" nebo "TH come back" apod. Opět se fantazii meze nekladou. Bude jen na vás jak si ho vyzdobíte. Balonky pak společně ve stejný okamžik vypustíme k nebi.
Pokoušíme se sehnat helium,když se nepovede,můžeme balonky pustit po Vltavě.
Další program
Další program bude záležet už na vás a na atmosféře, která bude panovat. Můžeme se usadit na trávě a připít si oblíbenými nápoji Tokiáků - Colou nebo Red Bullem. Co komu chutná;-) Můžeme si společně zazpívat nějaké songy TH a pořídit spoustu dalších fotek a videí. Proto kdo máte možnost, vezměte foťáky s sebou, ať máme co nejvíc materiálu na pozdější zpracování.
Chceme jen podotknout, že program a akce, která je zde uvedena je z NAŠÍ hlavy a byla již dlouho dopředu připravována,tudíž nelze ostatním srazům přikládat takový význam,jde nám všem přece o jedno a to samé. My nekopírujeme!
Zde je shrnutí věcí, které si vezměte s sebou:
 1. nafukovací balonek
 2. fix a kousek provázku nebo nitě na zavázání balonku
 3. kdo si chce s námi připít, tak Red Bull nebo Colu
 4. kdo má možnost, foťák
 5. pokud chcete, můžete se obléknout do nějakého oblečení s Tokiákama
 6. nějakou svačinu (předpokládáme, že nás bude hodně a proto nemůžeme jít nikam společně na jídlo do Mekáče apod.)
 7. vezměte radši i deštník (akce se v případě deště rušit nebude)
 8. nějaké kapesné (pokud dojíždíte, pravděpodobně budete muset jet k rozhledně metrem)
 9. a hlavně DOBROU NÁLADU;-)

Předpokládáme, že akce bude trvat MAX. 4 hodiny. Ale spíš budeme s hlavním programem hotovy dříve. Záleží pak už jen na nás, jak dlouho spolu ještě zůstaneme;-)
Veškeré info naleznete na stránkách organizátorů této akce:
TH nach Tschechien -www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien
Demonstrace pro návrat TH do ČR - www.praha-th.blog.cz
Všechny vaše dotazy odesílejte na: praha.th@email.cz nebo thnachtschechien@email.cz
Doufáme, že vás přijde co nejvíc! NÁM SE PODAŘÍ DOSTAT TH ZPĚT DO ČR!!!!!
Moc se na vás těšíme!
Alča & Hakky
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Otázky od Kanadských fans

28. února 2008 v 8:49 | rOxYm >< |  Rozhovory
Otázka od Bensu S.: Jaký typ holek kluci hledáte a myslíte si, že osobnost je důležitější než vzhled, nebo je to jinak? A taky jakou osobnost a vzhled byste na dívce chtěli nalézt?
Bill: Nejdůležitější je dívčí osobnost. Intuitivně se dívám na ruce dívky, když ji potkám poprvé. Ale, ani ty nejkrásnější ruce nepomohou, když naše osobnosti nejdou dohromady. Musí tu být ta chemie, aby to fungovalo. Když se mluví o osobnosti: musí být upřímná, zábavná a nejdůležitější je věrnost. Neumím si představit mít vztah s dívkou, která nemá tyhle kvality...hlavně věrnost!
Tom: To rozhodně záleží na tom, co mám u té holky na mysli. Jestli se mluví o vztahu vážném nebo na jednu noc? Hlavně nechci řadit do určitého typu osobnosti...kdybych to udělal, tak by to mohlo vést k nepohodám.
Otázka od Chriasiany A.: Kdybyste mohli být hvězdou ve filmu, kým byste byli?
Tom: Chtěl bych opravdu být Bradem Pittem v "Mr. and Mrs. Smith", protože bych tam mohl mít vztah s Angelinou Jolie a mít ten nejlepší sex...no, abych to upřesnil, ona by měla ten nejlepší sex. (roxym: hele a tady Tomča zase xD .. aaach joo)
Bill: Myslím, že Georg by chtěl být hvězdou v "Pánovi prstenů", protože jeho přezdívka je Hobbit. Mohl by zapadnout mezi ostatní hobity a ani by na sebe tolik neupozorňoval.
Otázka od Marii B.: Dělá vás to šťastnými, že vás tolik fanoušků podporuje před hotely atd.?
Bill: Rozhodně! Například na našem posledním koncertě evropského turné v Essenu, v Německu, naši fanoušci plakali, protože nás rádi viděli. Měli plakáty s nápisy jako "Skvělé, že jste zpátky" nebo "Tolik jste nám chyběli". To se mě opravdu dotklo a je to neuvěřitelný pocit, být takhle vítán!
Tom: Naši fanoušci na nás nečekají jen před hotely a koncerty. Představují se pořád...ať jsme kdekoli. Pro kapelu je tohle ten nejlepší pocit!
Otázka od Cheyenne: Jaký jste dostali nejlepší vánoční dárek?
Tom: Nejlepší vánoční dárek? Hádám, že...tohle je nejspíš pro nás všechny...dáváme si nejlepší dárek tím, že trávíme čas prázdnin s našimi rodinami a opravdu si užíváme. Minulý rok jsme s nimi moc času nestrávili! (Roxym: hele .. takhle drsnaci nemluvi .. ale je to fakt cuute xD)
Georg: Ano, rozhodně prázdniny! Těšili jsme se na to a taky až strávíme čas na pláži s rodiny a v klidu.
Bill: Potřebovali jsme odpočinek a byly to jediné prázdniny, které jsme v roce 2007 měli. Nyní můžeme znova začít, s nabitou energií, protože jsme zaneprázdněni plánováním a přípravami na naše nadcházející koncerty.
Otázka od CB L.: Pro všechny mé TH kluky, možná to bude zvláštní otázka, ale je velmi legrační a zajímavá. Takže, kdybyste si mohli vybrat, aby vaše holka byla ovoce, čím by byla? Řekněte, co vám přijde jako první do hlavy!
Tom: Jen jedno ovoce? Promiň, nemůžu limitovat moji vysněnou holku do jednoho. Řeknu ti, které ovoce by to bylo. Dva krásné melouny a jablko, které by značilo krásný zadek. Myslím, že tohle jsou ty nejdůležitější, které by se toho týkaly.
Georg: Rozhodně by neměla vypadat jako vodní meloun.
Gustav: Souhlasím s Georgem.
Bill: Miluju ananasy, grepy a vodní melouny - nějaký takový mix by byl dobrý!
Otázka od Cindy R.: Co se stalo s Jumbi, tvým letadýlkem? Stále ho máš? Jestli ano, kdepak je?
Bill: Oh yeah, stále mám Jumbi. Hádám, že ho znáte ze scény, která byla na našem "Zimmer 483 - Live in Europe". Od té doby jsem se ho naučil líp ovládat. Pro nadcházející turné v březnu budu sebou mít rozhodně víc než jenom jedno Jumbi - jen na bezpečném místě. Myslím tím, že naše příští záchranná mise nemusí mít takový úspěch jako ta, kterou jste viděli. Nikdy nevíte, takže bude víc letadel a Jumbi bude mít nějaké bratříčky a sestřičky.

4 wally každého člena TH x)

28. února 2008 v 8:46 | rOxYm >< |  Wallpapers
HyperLink HyperLink
HyperLink HyperLink

Amerika im Tokio-Hotel-Fieber/Amerika v Tokio-Hotel-Horečce

28. února 2008 v 8:45 | rOxYm >< |  Zajímavosti
Šílené, co se tady děje! V New Yorku a Los Angeles způsobili čtyři Magdeburčani opravdovou Tokio Hotel mánii.
Je to vlastně neuvěřitelné - ale skutečné. Také v USA zpívají teď lidé "Schreiiiii" nebo "Durch den Monsuuun" Tokio Hotel dobývají zemi neomezených možností! Kvůli koncertům v Los Angeles a New Yorku byli tihle němečtí kluci teď na cestách ve Státech. V New Yorku byl nátlak tak velký, že se musel přidat ještě druhý koncert. A v Los Angeles bylo 500 lístků na jejich 50 minutovou show během minuty vyprodáno. Na černém trhu bylo lístky sjednávány až k 2000 dolarů. Byla-li kapela na začátku jizlivých kritiků zesměšňována, tak teď vycházejí z údivu, neboť to se žádné německé teenie kapele nepodařilo, ale Tokio Hotel ano! Američtí fanoušci stojí před halou, křičí jejich jména, znají každý song (dokonce německy) nazpaměť. Přitom v Americe nevyšlo zatím ještě žádné album TH. Internet dělá možné….
Také americký tisk se už zajímá o Billa (18), Toma (18), Gustava (19) a Georga (20). Noviny jako renovovaný New York Times píše o klicích článek. Ještě větší síla: Kapela se zřejmě už také líbí světovým hvězdám. V "Roxy", uprostřed Hollywoodu pozorovala show z VIP úseku Pussycat-Doll-frontmenka Nicole Scherzinger (29) a rapová megastar Jay-Z (38). A po koncertě šli dokonce se čtyřmi Magdeburčany jíst!
Zasvěcená osoba říká: "Superně se bavili. Jay-Z si nejlépe rozuměl s Tomem. Ti dva celou dobu vtipkovali. Tomovy výroky o dívkách se u Jaye dobře uchytily." Bill si oprosti tomu suprově rozuměl s Nicole. Zasvěcená osoba: "Celou dobu si s ní povídal!" Zpátky do Německa se Tokio Hotel jedou teď připravovat na jejich Evropské turné. Američtí fanoušci se těší na jejich první album. Mělo by vyjít ještě na jaře …
Zdroj → tokio-hotel-de.blog.cz


Jak teen kapela TH dobývá americký obchod a napravuje obrázek na Německo?

27. února 2008 v 20:34 | rOxYm >< |  Zajímavosti
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
____________________________________________________
Každý by měl projít kolem stolu a vzít kondomy. Durex, Trojan a kondomy, které svítí ve tmě, kvůli vzdělávací kampani hudebního průmyslu, před vchodem do legendárního klubu Filore NY.
Přítomným 800 je od 6 do 16 let, kteří křičí, ječí a vyvádí, jak tomu většinou u dívek je v hororech. Drží vlastnoručně udělané plakáty v naprosté extázi. "Bill ich liebe dich." je napsáno na jednom. Nebo "Gustav ziehe dein Shirt aus". Jedna drží svoji podprsenku pyšně ve vzduchu. Vypadá to, že v pondělním večeru na Manhattanu je možné cokoli. Bodyguard, který měl udržovat dívky od podia říkal: "300 hard rockových fanoušků by bylo tisíckrát lepších."
Schrei. Všechny tyhle hysterky čekaly poslední týden jen na jedno: Tokio Hotel. Německou klučičí kapelu, se složitými účesy, která dobývá právě teď největší hudební obchod: TH jdou do Ameriky. Kluci z Magdeburgu hráli pět koncertů na druhé straně Atlantiku: jeden v Torontu, jeden v Montrealu, jeden v LA a dva v NY. Lístky do tohohle promo turné byli vyprodané během několika minut. Lístky se na Ebay prodávali i za 800$. Jedna teen fanynka v LA držela svůj plakát "Investovala jsem více než 3000$ abych byla na třech koncertech TH" I hip-hopová legenda Jay-Z byl v Roxy na Sunset Boulevardu, aby si poslechnul tyhle kluky z Německa. A známý New York Times napsal "Divoké uvítání pro německou teen-pop kapelu" jako titulek na kulturní stránku a shledával koncert jako "Zvláštně divokým začátkem". Ale Bill Kaulitz (18, zpěv), Tom Kaulitz (18, kytara), Georg Listing (20, basa) a Gustav Schäfer (19, bicí) překvapivě ještě v Americe nevydali album. To vyjde v květnu/červnu.
"Zjistila jsem o nich na internetu a byla okamžitě fanynka," říká Angelica, 16 let z Brooklynu a dává odkazy na Youtube a Myspace, kde jsou američtí fanoušci. Je tu se svojí matkou Catherine, která nechce říct svůj věk a přinesla si prášky na hlavu sebou. "Ne kvůli muzice," říká, "ale protože tu tolik ječí." V půl sedmé večer nastal čas, kdy se dveře Filmore otevřely a rodiče TH fanoušků šli vzadu v klubu k baru. V osm večer konečně německý zázrak vystoupil na podium. Konečně si mamka vzala prášky na hlavu a zvednou se stovky foťáků, hned jak kapela začne s "Ready Set Go". Člověk musí uznat, že je tu něco na těhle klucích z východu. Kdybyste byli 12letá dívka, nejspíš byste byli taky ohromeni.
Übers Ende der Welt. Nejenom v Berlíně, Paříži a Moskvě, ale taky v Severní Americe se fanoušci shledávají s písněmi od Tokio Hotel, což může mít dopad na deníky teenagerů: mix slaboty, s budoucím strachem a srdceryvností. Taková je puberta po celém světě. A TH k tomu udělali takový soundtrack. Z jejich debutového alba "Schrei" prodali přes 1,5 milionů kopií, 350 000 lidí bylo na jejich prvním turné. Takové to ve starém světě nebylo. Naštěstí tu ale stále jsou fanoušci kteří si kupují CD v obchodech, než aby to stahovali ilegálně.
Jeden ze čtyř mužů, který se ukrývá v pozadí za kapelou je David Jost. 35letý muž s trikem a úzkými džíny má okouzlující úsměv: "Takhle to začínalo ve Francii a Rusku," jen září a dívá se jako pyšný otec na ty nadšené fanoušky z balkonu ve Filmore.
Jost je producent, manager a velký přítel těhle čtyř kluků na podiu. Píšou spolu hodně písní se zpěvákem Billem. "Bill v sobě skrývá velké emoce," říká. "Někdy stojí před vámi a jeho výška klade důraz a v příští chvíli začne zářit, jako když slunce se schovává a svítí na ulice. Takový je frontman Bill, takového najdete jednoho v každém století, když chcete."
Takový je Bill s rozcuchanými vlasy, černými linkami kolem očí a nalakovanými nehty, hermafroditní a nějak křehký a hrdý. Ale taky sexy.