Duben 2008

hra s ohněm V

30. dubna 2008 v 18:20 | rOxYm >< |  FF - Hra s ohněm
Tak tu máte daší dílek.... jo a moc dík za komenty =)))

5. část

Larisa

Daniel mě dost překvapil. Vůbec nebyl naštvaný. Den jsem strávila tím, že jsem běhala po obchodech a sháněla věci co budu na cestu potřebovat. Pak jsme si zabalila a nakonec ještě něco navařila pro Daniela aspoň na pár dní. Pak jsme se dohodla s uklizečkou, že bude chodit Danielovi vařit aby mi tu chudák neumřel hlady.
Dneska odjíždíme. Naposledy zkontroluji jestli mám všechny věci a jestli jsem doma všechno zařídila. Ve dvě nasednu do auta a jedu pro Nikol. Ještě máme před sebou dlouhou cestu. Odjíždí se z Magdeburku, takže se tam musíme dopravit. Naštěstí to není tak daleko a cesta je rychlá. Na místo odkud se odjíždí dorazíme asi kolem půl čtvrtý. Všechno už je připravené.Chvíli po nás se tam objeví i kluci. Vystoupí z auta a vesele si to namíří k nám. Tom mě dostane zase tím svým sebevědomím úsměvem. Jestli si myslí, že mě na tohle dostane tak to je na velkém omylu.
" Ahoj." Pozdravíme se a nastoupíme do autobusu. Do zavazadlového prostoru naskládají naše zavazadla (kluci si snad sebou vzali celý pokoj) a můžeme se vydat na cestu. Jedeme s klukama v autobuse, abychom se lépe poznali.

Jsme na turné už týden a zatím je to super. Beru to jako nějakou dovolenou. Sem tam s klukama uděláme nějaký rozhovor, nebo nějak fotky, ale jinak skoro pořád nic nedělám. Pokud mají kluci volno, tak mi s Nikol si zajdeme na nákupy nebo tak. Pozoruji jak se chovají před koncertem, během koncertu a i po něm a tak různě. Zapisuji si drobné poznámky abych tam potom měla co napsat.
Kluci jsou opravdu milí a strašně ochotní. Je s nimi i sranda. A vůbec mi nepřipadá jako bych byla starší. Když trávím čas s nimi jako bych omládla. A ještě je tu Tom. Nejhorší je, že čím víc mě štve, tím víc mě přitahuje. Už kolikrát jsme se přistihla jak myslím na to, jaké by to bylo se s ním líbat nebo i něco víc. Ale rychle jsem ty myšlenky zahnala. Přece jenom jsem vdaná a on je ještě dítě. Malý spratek, který si myslí, že dostane každou na kterou se podívá.
" Hej kotě!" zavolá na mě, zrovna když procházím kolem jejich šatny. Jsme právě v jedné z hal a za pár hodin začne koncert.
" Jmenuji se Larisa, tak si to konečně zapamatuj." Řeknu chladně, když za mnou vyjde na chodbu.
" Oh přišla k nám ledová královna." Zasměje se Tom.
" Co jsi chtěl? Nemám čas se tady s tebou zahazovat." Přejdu jeho předešlou poznámku bez povšimnutí, ale začínám zuřit.
" Když se rozčiluješ jsi strašně sexi." Hodí na mě ten svůj úšklebek a já mám co dělat abych se na něj tím vztekem nevrhla, nestrhala z něj šaty a nerozdala si to sním tady na chodbě. On moc dobře ví jak to na mě působí. Bohužel.
" Tak dělej, co potřebuješ?" Odpovím lhostejně. Nejlepší zbraň, je jeho poznámky ignorovat, protože kdybych se s ním začala hádat bylo by to ještě horší.
" Mám ti od Davida (managera kluků) vyřídit, že se za půl hodiny sejdeme v tom salonku. Abychom mohli udělat ten rozhovor." Zamrká na mě jako roční dítě.
" Díky." Odpovím a zamířím si to do haly. Chci si ji prohlídnout ještě než se zaplní uječenýmy fanynkami. Potkám tam Nikol. Fotí jako o život.
" Nazdar workoholiku." Zasměju se. Nikol nepustí foťák z ruky ani když spí. Její práce ji hodně baví.
" Nevím kdo je tady na práci závislej." Podívá se na mě.
" Mě moje práce baví. Já si to užívám." Pokrčím rameny a vylezeme společně na podium. Je odtud nádherný rozhled na celou halu. Docela to klukům závidím. Musí to být nádherné tu stát a vidět, jak hala praská ve švech. Ani si nevšimnu, že Nikol už zmizela.
" Je to nádherný pocit co?" zeptá se někdo za mnou. Otočím se. Stojí tam Tom a se zájmem mě pozoruje.
" Jo to je." Přikývnu. Co ten tady sakra zase dělá? A kde je Nikol?
" Ale ještě lepší je, když je hala plná." Odpoví a dojde až ke mně.
" To věřím. Musí to být nezapomenutelný." Docela mě překvapuje, že se dokážeme bavit bez toho abychom se nějak pošťuchovali.
" Každý z našich koncertů je nezapomenutelný. Když začnu hrát jsem jako v jiném světě." Dotkne se letmo mojí ruky a mě naskočí husí kůže. Otočím se na něj. Díváme si vzájemně do očí. Připadám si jako bych se topila v čokoládě. Začne se pomalu přibližovat......

Ellie

TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši 53

30. dubna 2008 v 15:35 | rOxYm >< |  FF - TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši
…"Tak.. pojd dál" ustoupil a já vešla dovnitř…
Vstoupila jsem do velké místnosti - měl to opravdu hezky zařízené. "Máš.. to tu moc hezký" rozhlížela jsem se stále kolem. "Díky… ehm.. dáš si něco k pití?" zeptal se. "No.. když tak jenom nějakou vodu.. díky" usmála jsem se a sedla si do křesla…
Paul na chvíli zmizel kuchyni ale hned se zase vrátil se dvěmi skleničkami… "No.. vybral jsem něco lepšího" podával mi sklenici s vínem… Já se usmála a napila se. "Ehm… pujdeme se teda projít?" zeptala jsem se po chvíli… "No… nebo tady zustaneme a muzeme si povídat" usmál se . "No… tak fajn" …
Paul si sedl vedle a začal mě sledovat… Trochu mi to začalo být nepříjemný. "Co se děje?" optal se. Asi ta nervozita na mě byla dost vidět… "Ehm… nic" snažila jsem se usmát… Jestli chápete - prostě mi trošku vadilo, když byl najednou tak blízko a prohlížel si mě… "Ale nevypadá to tak" usmál se… "To nic není, jsem v pohodě…" zvedla jsem se… "Ehm, já.. promin ale.. myslím že bych měla jít zpátky. Je moc pozdě a jsem.. unavená" vymlouvala jsem se - jen jsem proste chtěla radši odejít - něco mi tady totiž nehrálo …
"Ale… ještě nechoď" Paul si stoupl těsně vedle mě a …. políbil mě. Sakra, co … fakt jsem nevěděla co se děje. Proč se najednou chová tak.. divně a hlavně, jinak?! "Promiň ale už půjdu" odtrhla jsem se od něj rychle a chtěla odejít, ale Paul mě chytil ruku. "Nikam nepůjdeš" řekl - ted uz ne zrovna mile. "Co?" nechápala jsem. "Jak jsem řekl, budeš tady..."
Jen jsme tam tak stáli a dívali se sobě do očí… Ale já věděla jedno - strašně jsem se spletla. Ano, vůbec nevím co se dřív stalo ale.. začíná mě napadat plno věcí…. Prostě jsem chtěla vypadnout ale jak?! Paul mě držel a nechtěl mě pustit a já se bála toho co by mohlo přijít…
"Paule… Co, to děláš?" snažila jsem se říct klidně. "Držím tě abys mi neutekla" řekl. "No… víš, to bolí.. Nemohl bys mě pustit?" snažila jsem se ho nějak přesvědčit. "NE. Tak to teda ne!" skoro až zakřičel… A já začala panikařit… Jsem tak blbá! Ne, to je slabý slovo… Jak jsem mohla poslechnout cizího člověka a ještě…. proti sobě poštvat přátele??? :(
Nevěděla jsem co mám dělat… "Tak a ted si trochu pohrajeme" zasmál se Paul a shodil mě na gauč… "Sakra Paule nech mě" křičela jsem… "Jen si křič, stejnak tě nikdo neuslyší…" Snažila jsem se bránit, ale nešlo to… Paul byl silnější… Začal mě zase líbat a sundávat ze mě oblečení…. "POMOC" volala jsem…. Ale, věděla jsem že mě nikdo slyšet nemůže… Byla jsem v chatce, která stála uprostřed lesa a na to, aby mě bylo slyšet byla od naší chaty moc daleko…
Byla jsem zoufalá, když v tom……. Slyšela jsem jak někdo vtrhnul do chaty - ale než jsem se stačila rozhlédnout co se děje - omdlela jsem….
Byla jsem vysílená, třeštila mě hlava z toho všeho … Vůbec nevím kdo přišel a co se stalo dál…. Když jsem se probudila, poznala jsem že ležím ve svém pokoji - v chatě… Pomalu jsem si sedla, v pokoji nikdo nebyl…. Ale hned jsem si vzpomněla na to co se stalo a šíleně jsem se rozbrečela - byla jsem tak hloupá…Naletěla jsem takovýmu grázlovi a přitom vypadal jako moc milý kluk… :(
…V ten moment do pokoje vstoupili …..
Konec 53. dílu :) Tak, asi fakt za chvíli bude konec… Už bude prostě takový dokončení :) DirtyAngel

Nesnáším Nemecko 4O

30. dubna 2008 v 14:24 | rOxYm >< |  FF - Nesnáším Německo
U Georga
ležim vedle u Terky na posteli a koukam nani je tak sladak omg a ty miminka jeeeee hladim ji po vlasech
a koukam nani pak se zvednua jdu k postilce!
,,tak co mrnousci vy ste krasni,,řeknua pohladim ej oba dva po halvičce jsou
tak sladci ja jsme tatou a konečeně budu mit s Terkou sex jupiiiiii!
konečně si pořadně zašukam omg!!
,,že sou krasni?,,ozvese Terčin hlas ja nani
kouknu a usměji se!!
,,ty nespiš?,,
,,ted sem s ezbudila co Georg a Christina spinkaj?,,řekne a usmiva se!!
,,jo jsou nadherni:)!!odpovima pohladim je po hlavičce!
jdu k Terce a začnuji libat na rty twe to mi chybělo jak cip konečně citim jeji rty zas!
,,co koncert?,,
,,ajo jen uječeny fansky jinak v poho,,řeknua znovu ji polibim na rty!
,,to sem rada milačku a kdy se vezmem?,,uculi se!
,,no až budou Georg s Christinkou větši!!?,,řeknu a usměji se nani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
,,super jen doufam že mně mama nepřerazi že mam v 18 dvojčatka ona kdyby se to doveděla tak by mně a Han asi vylyskala!!
,,no tyvole a na Han to jd euž poznat!:D,,zasměji se!!
,,aaaaaaaaaaa njn jde,,zyvne a vidim jak by zase spala jak miminka!
,,vyspi se milačku ja je pohlidam ty prcky!!,,řeknu a polibim ji zas na rty
Terka zavře oči a znovu spi sme rad že usnula at si odpočine bylo nani dneska všechno moc!!koncert porod !
no ten Tom si to teda užije až bude Han natom stejně jak Teruška:-P omgggggggg:D
hladim ji ještě chvilku po vlasech a pak jdu k postylce!kouknu na Geho a Chris! a jdu si pro
kafe do automatu!!
vejdu na chodbu a vidim ocharnku ještě že tu jsou jdu dotoho
automatu a naberu si to kafe do eklimku a jdu z5 na pokoj za Terkou!!!!!!!!!
Vlezu a kouknu zas na miminka spi jak andilci a Terka jak by smet:) sednu vedle na židli a čtu si časopis!

Tom
Sedím na Han a trošku si s ní pohraju.nenechám to jen tak.Ona může mě provokovat ,když odpočívám a já ne.Tak to ne ne!!!!Já si taky pohraju a to teď!!!!Lehnu si vedle ní a olizuju jí boky a hladím jí po bříšku a prsty zabrousím až k její kundičce.Jen počkej ty malá kozo!!!!!Nejradši bych si stáhl trenky ,ale ne sex nebude čeká malí mimi a nechci mu ublížit.Koukám na ní a nejradši bych zasunul ale ne!!!!Pohladím jí po tváři a začnu jí zuřivě líbat.
,,Han a co kdybych si dal anál???"
,,ne Tome jen to ne!!"řve Han.No uvidíme jak se mi bude chtít.
,,Han jsi tak sladká a tak neodolatelná já asik budu muset tě vojet!"řeknu jí a ona se jenom kroutí jako pleskatej had.Oh my got!!!! Já z tý Han nemužu.Tak mě vzrušuje pohled na ní a ty její sladký pohledy.Oujejej!!!!!!!
,,jeeeeeeeeee!!!!"
,,Copak Han???"ptám se jí ptž najednou zařvala.Hladím jí teda dál po noze a potom vnitřek stehen.
,,Tome víš já potřebuju na WC"kouká na mě a já vím ,že to zase hraje ,aby se mi vykroutila.Podívám se na ni a newm co když potřebuju opravdu?????Zvednu se a odvážu jí.
,,Han jdu s tebou!!"řeknu
a Han radši nic neříká.Zvedne se z postele a jdeme na to WC.Han se tam zamkne a je tam .Twe už tam je asik 15min.Co tam tak dlouho dělá??????njn tak jí nechám a jdu si do kuchyně pro pití.Nějak jsem vyschnul.Jsem zvědavej co zase Han chystá myslí si ,že jsem blbej ale ne ne plete se miláček můj.Jdu k Wc a dveře jsou dokořan.,
,,Han kde jsi!!!"řvu.No jsem na hotelovým pokoji tak se mi tady moc neschová.
,,Han já vím ,že jsi si to krásně vymyslela ale já tě stejnak najdu!křiknu.Za chvili jí mám .Leží jako obvykle pod postelí.
,,Han a ven nebo uvidíž a neschovávej se!!"řeknu a už jí tahám ven.
,,ne ne"kousne mě do ruky.
,,Han dej si pokoj."
,,ne ne!!!"řekne jenom.Ona snad neumí jiná slovo.Jenomže…za chvíli se mi jí povede dostat ven a plácnu s ní na postel a zase jí přivážu ,aby mi neutekla.
,,tak a mám tě a neutečeš mi."řeknu jí a pohladím jí po bříšku.
,,je Tome ale já to myslela ze srandy vždyť mě znáš."
,,NJN na to tě znám až moc dobře"řeknu jí a nevnímám čím mě chce obměkčit.Líbnu jí na čelo a potom jí začnu zase hladit po stehnech.
Han se třese a já se
tak těším až jí ho zasunu do prdelky.
,,Han tak a teď to bude nejhorší!!"řeknu.
,,ne co máš za lubem???"
,,Jen počkej."Odvážu jí a otočím si jí a šup ho tam.
,,Auuuuuuuuuu Tome opatrně!!!"řve a já nevnímám.
,,Jsi tak sladká a neodolatelná nešlo ti ho tam nenarvat."
,,njn "řekne jenom a svíjí se tu.Když už jsem tak z ní vyjedu a čekám co bude dělat.Leží a a ni nedutá.Já jí jen líbnu a konečně je potrestaná.Už se těším až se vrátí Gee a Terka domů abych měl s kým po kecat.
,,Han a nezlob nebo nepojedeš se mnou za dvojčátky"řeknu a Han kouká jak nemluvňátko.

Han
omg kurva že on mně vždycky najde pod posteli tssss ja a hodna pche:D!!
se plete hošanek!!usnu a spim!!!!
Rano...............
Rano vstanu a vidim jak Tom spinka omg prej za dvojčatky fajn ja tam dojedu sama:D a ten bude hezky tady!!
vemu šatek a přivažuho k posteli:-P ještě že spi polibim ho narty a jdu se oblect a nasnidat!!
ještě si nalakuji nechty na černo červene a valim za segrou Tom je přivazanej
tak aspon bude nachvili klid:D
nasednu do taxiku a jedu směr špital omg nesnašim nemocnice ale ja cu vidět dvojčatka:)
přijedu k nemocnicy a jdu na pokoj za terkou a Ge!!
,,ahoj,,vlezu a usmivam se!!
,,ahoj dvojčatko!,,řekne Terka a usmiva se,,ahoj Han kde maš Toma!!,,omg řekne Georg kurva co mam řict sakra
,,no ehm on je no spinka v hotelu:),,řeknu a culim se!
,,a dorazi?,,zepta se Terka sakra!!
,,no ehm ja nevim ale asi ne včera řikal že nebude mit čas!!,,vymyslim si a doufam žemi nato skoči!
,,aha Han proč mam pocit že mi lžeš seš moje dvojče a pravdu!!,,řekne Terka a chova dvojčatka v ruce!
Jdu kni a řeknuji teda pravdu!!
,,no ja ho přivazala k posteli ja ho tady nechtěla on byl namně včera zli!!,,řeknu a musim se smat!!
,,oh majn ghot,cos mu provedla,,
,,ja si hrala:D!!,,řeknu Gemu a směju se!
,,Han on tě přerazi vejpul stym počitej!!,,řeknou oba najednou a smějou se!!
,,njn,,pohladim Geho a Christinku na vlasky oni sou tak sladcí!
Najednou začne zvonit Gemu mobil jak šileny!!!!
,,kdo to je!!,,zeptame se s Terkou naraz Geho!!
,,no Han ehm Bill!!,,řekne aja jsem v klidu! on to zvedne a mluvi snim!
,,čus Bille copak.........čus Geo je tam Han......jo je proč........no jen ji vzkaž at radši zdrha bo tam jede nasrany Tom on byl rano připoutanej k posteli:D
a řikal že až ji najde tak ji přerazi ...omg jaji to viřidim:D.........a řekni ji až se de radši kemně schovat:D......jj a dik za upozorneni!!čau .!!
,,ehm Han mněla bys zmiznout jede sem Nasrany Tom volal Bill!! maš jit k němu radši se schovat,,řekne se smichem a mně se zvedne žaludek doprdele
,,doprdele ja mizim,,polibim miminka na čeličko a valim odtud!!
,,tak ahoj,,řeknu Terce a Gemu!
,,hoj ,,řeknou se smichem ja utikam z nemocnice a valim do hotelu se schovat k Billovi:D


Tom
Večer za chvíli po Han usnu.ležím a jsem z toho celej unavenéj.Usnu.Spinkám……….
Ráno............Probudím se a ucítím ,že se nemůžu hýbat.No tak to ne.Najednou uslyším klepání na dveře.tak křiknu!!
,,Han běž otevřít!"Ale Han nikde.
,,Kde jen je.,Jo už to mám.Ona mě přivázala někam mi zdrhla když jsem spal.No tak to ne.,,
,,Dále nemůžu jsem tu přívázaný."Bill otevře dveře a kouká na mě.
,,ježiši co tu brácha zase nacvičuješ??"ptá se mě.
,,No to nevidíš Han mě přivázala."
,,Hele brácha já ti pomůžu ju?????
,,JJJ a jak mi chceš pomoct???Hele prvně než začneš tak mě rozvaš jo??"
,,jasně"a jde ke mně a rozváže mě.Já se k němu stoupnu a dám mu pusu na tvář.NJn můj brášínek.Já ho tak lafuju ,ale Han víc.
,,takže brácha já ti pomůžu dostat Han směrem k tobě jo??"
,,Jo a jak to chceš prosím tě províst??"
,,No počkej jo."řekne a jde k němu do pokoje.Za chvíli se vrací s mobilem v ruce.
,,Co jako budeš dělat s tím mobilem??"ptám se ho ptž vůbec newm co má za lubem.
,,No zavoláme do špitálu Geemu a zjistíme jestli tam Han je"řekne mi.
,,jjj ale já vím ,že tam je na stopro!!"
,,Tak to pro nás je tím lepší tak mu řekneme ,že tam upaluješ si pro Han"
,,Aha!"řeknu jen a poslouchám Billa dál.Ten je ale chytrá makovička na to bych nikdy sám nepřišel.
,,hele ale víš,že to vyjde??"
,,Já si myslím ,že jo ale za pokus to stojí ne??"
,,Jasně!!"řeknu a plácnu si s ním.Vytáčí Geeho číslo a volá mu.Gee to zvedne!,,Zhojím Bille copak se děje??",,No já jen se musím telata je tam Han??"
,,jj je a proč???,,
,,No Tom se uhání jako o život ,aby si Han vyzvedl a mohl jí konečně pořádně potrestat."řekne Bill a já se musím tiše smát.Twe to je bžunda!!!!
,,tak co jakej jsem??"
,,jsi bezva dík za všechno.,,
,,Jo ještě jsem mu řekl ať jde ke mně ,že jí schovám."
,,Twe ty jsi vyčůranej"
,,njn,,řekne a už jde k sobě do pokoje.Sedím na posteli a čekám.
,,Hele ještě až jí budu mít u sebe tak tě procinknu ju???"
,,Jo ale nenápadně ju??"
,,Jasně!!"řekne a už se odebírá do svýho pokoje.Za chvíli je tady taxi a
Bill na ní čeká venku.Twe to musí bejt bezva.Kouknu na chodbu a už slyším jak se valí nahoru.Zalezou k BIllovi do pokoje a Bill si jí tam chvíli rozmazluje a…Zvoní mi phone!!!!!!!Jo takže signál ,že Han je zpracovaná v jeho pokoji.Bill vyjde a jde kolem a nenápadně klepne na mý dveře.Vylezu a jdu k němu.
,,Zhojím Han tak co jak se ti tady líbí??"řeknu a ona jen vykulí očka.
,,T-T-T-.ome co ty tady???"
,,No já jsem nikam nejel víš."
,,Co---že ne to není možný já mám asi halucinace."řekne a já se musím smát.Za chvíli tady je Bill s pitím a kouká na Han.Ta na nás oba čumí a já newm co.Bill nenápadně otočí klíčkem a dá si ho do kapsy a Han je v pasti.

:-*LadyKaulitz:-* a LadyListing

Nesnáším Německo 39

30. dubna 2008 v 14:23 | rOxYm >< |  FF - Nesnáším Německo
U Georga
Koncert!
,,tak co mamino jdeme,,mrknu nani a jdem do vnitř kd euž všeci sedi a čekaj než nanas zařvou twe
plna hala tech holek br ale ja mam svoji těhulku polibim ji narty!
,,čaute,,zařve a vejdem a vidim že Han už sedi na Tomově klině a zase se oblizuji!!
,,čaute,,pozdravi nas Bill Tom a Gusty!!
,,tak co Han pořad se drapeš!:D,,řekne Bill a ja se musim se smat!
,,ee bo Tom by mně zas potrestal a to ja necu:D!
Zasměje se!!a zas liba TOma!
,,chytnu terku za ruku a posadim siji na klin!!! twe taje težka!
,,twe seš těžka tehulko,,zasmeju se a polibim ji na rty!
,,hej cvoku neřikej mi těhule,,řekne a liba mně!
.............
,,Kluci na plac,,zaječi davit!
,,joooooooo,,zahuči Tom a Liba Han!
,,kotatko bud hodna nebo jinak uvidiž?,,pohroziji Tom a han radši mlči jen nanho vyplazne jazyk aděla andělička!
,,bože ta Han je praštěna,,řeken terka a směje se!
,,dem,,řeknu aoni ejn přikivnou ještě polibim Terkua jdem na podium!
twe tuje těch fans čumim a kouknu an TOma on si kontroluje kitaru a ani se nekoukne na faninky!
njn ma svoji Han aja zase Terku:)
Hrajem a sem s Tomem ve svem živlu!
-------------
odehrajem pisničky všech jedenact a jdem za našima holkama sotva vejdem dovnitř a oni nikde!!
,,kaj sou,Hannnnn,,zaječi Toma nikdo nikde!
,,Davide kde sou holki,,zepta se TOm!
,,no ono jeto tak jeli do nemocnice Terka asi bude už rodit předchvilkou odjeli!!,,řekne aja jsem v šoku ne to en
bezemně ne!!!!!
,,neeeeeee jedem,,zaječim a nasedame všeci do auta!!a jedem směr špital!
..........
Dojedem ajdem přimo na oděleni vidime Hna jak tam sedi a čumi do blba!!
,,Hannnnnnn,,zaječi Tom a leti zanou a ja z Billem a gustavem zanim!
,,co je s Terkou,,řeknu a vydechavam
,,no rodi budeš tatou!,,řekne a usměje se! a znovu se požkrabe po noze Jak mali miminko!
,,Han neškrabej se,,upozorniju Tom a polibi ju na rty!!
,,pan Listing,,ozve se aja se otočim tam stoji doktor a čumi namně!
,,ano co se stalo?!,,řeknua mam napnuty uši!
,,no ta avše holka vas chce u porodu,,řekne a ja čumim annho jak na debila ne to ja nevydržim ne!!ale nadruhou starnu
jsem tatinek:P!
,,mužu za ni?na ten sal,,
,,ano tak pojdtě!,,řekne a ja jdu ku Terce!na porodni sal!
,,Georguuuuuuuu,,zaječi a sviji se na tom stole brrrr!!!jdu knia chytnuji pevně za ruku!
,,milačku klid!!,,požeptam ji do oška aona začina rodit!
,,taj mužete,,řeken doktor a ona tlači!!
,,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,zaječima poti se!!
,,dobry ještě zatlačte!!,,řeken sestřička a ona vic zatlači!
,,jo už vidim hlavičku,,řeken ta doktorka!!
,,aaaaaaaaaa,,zaječi aje strašně udychana!!boraska moje držim ji za ruku!
,,tak ej evnku a ted to druhe zatlačte vic!!,,řekne a ona vic tlači a řve utoho!!
,,jo no konečne mate dvojčatka holku a kluka!!,,ale vy bis te si mněla odpočinout!!
,řeken ten doktor a pichne ji injekci na uklidněni!!
,,děkuji ti milačku že si tu byl semnou!!,,řekne a polibi mně na rty!
Jedem na pokoj a ty malinke miminka tu sou snama Terka usnula a ja sedim vedle ni!
zachvili někdo zaklepe a ve dveřich se objevi Tom Han Bill a Gustav!!
,,tak jak ji je!!,,řekne Tom!!
,,je miminka,,řekne Han a jde k postilce musim se pousmat!!
,,j vpoho dvojčatka ale potichu všeci tři spi!!!,,řeknu a kouknu na malinke mimi!!
,,njn milačku však ty taky budeš brzo mit mali aja budu tatinkem už to ide natobě poznat těhulko,,chytneji Tom ze zadu za boky a
liba ji na krček!!!!
,,no nic mi jdem gerogu hlidej si je!!,pojd Han,,řekne Tom a taha Han ven vidim jak se ji odtěch špuntu nece:D
,,ne etě ne,,zašišla a kuka na mali!!zasměju se a kukam na Terku!
,,jo Han,,tahne ji Tom a Bill už ji vytahli ven a jedou do hotelu!!Ja tady zustavam z ochrankou
a koukam na ty tři poklady sou tak nadherne!!

Tom
Ještě než začne koncík tak jsme si s Han v pokoj zadováděli a potom šup do zákulisí ,ale tam se taky ode mě Han neodlepila a pořád mě líbá.
,,čawka!!"křiknou ostatní a my s Han se tam cucáme.
,,Ahojka!"řekneme a zase k sobě přilepíme.NJN nás to baví tak to nemějte za zlí.
,,Han tak co drápeš se pořád??"ptá se jí Bill.
,,Nn nedrápu Tom si mě hlídá a já jsem přišla asik twe k rozumu"řekne mu Han a zase mě oblizuje.Najednou se ve dveřích objeví David.
,,Kluci na platz za chvíli se začíná"řekne nám a my musíme.Ach jo Tak nám to utíká.
,,jOooooooooo už jdeme!!"řeknu a nějak se mi nechce.Líbnu naposled Han a odebíráme se všivíc pryč.
,,Lásko nezlob tu Terezku!!!"řeknu naposled.Jdeme a už vidím před to podium holky.Twe ječí to je děs!!!!!Stoupnu si ke kytarám a kontroluju je a potom si jednu hodím přes rameno a stoupnu
si na svoji stranu a místo.Koncert začíná a já s Gee jsme ve svým živlu,Oba jsme v transu.Upa bezva hrát na tu kytaru.Bez ní bych nemohl žít!!!!!!Dohrajeme co máme před přídavky a tak se odebereme na malý odpočinek do zákulisí za holkama je zkontrolovat.
,,Kde je Hanička???!!"řvu a hledám jí.Twe kde je?????
,,Davide??Kde je Han???Kam mi utekla??!!"ptám se Davida.
,,No Han jela s Terkou do porodnice Terku to chytlo tak jeli!"řekne a Gee kouká a hnedkom běží se sbalit a valí za Terez do špitálu.Nesmí chybět u narození svých malých špuntíků.
,,Kluci jedeme a hned!!"ječí Gee.
tak nasedneme do auta i já a jedeme za Terkou a Han.Vejdeme dovnitř a tam sedí Han.Kouká se někam do blba a kde je Terez????NJn asik už rodí.
,,Haničko!!"řvu a utíkám za Han a kluci za mnou.Gee se hned ptá na Terez a já vidím Han jak se škrábla po noze.
,,Han!"upozorním jí.
,,Jo"řekne a přestane.Sednu si za ní a najednou vyleze doktor.Že by to už Terka měla za sebou??To asik ještě ne.Gee jde za ní.SEdíme tu a Terka chudák ta tam teď musí rodit.NJn Han to taky
čeká.Zvedneme se a jdeme za nimi na pokoj ťuk,ťuk!!!!
,,Dále "ozve se.Vejdeme do pokoje a tam sedí Gee a vedle něj v posteli leží Terka a v postýlce jsou ty dva malý mrňousci.
,,Gratuluju Gee"řekne Bill
,,Díky"Koukám se na mimi.
,,je miminka ty jsou krásný to muselo Terce dát co zabrat že??"
,,Njn dalo ale zvládla to!!"řekne mi Gee.
,,Je ty jsou slaďoučky"řekne Han a jde k postýlce.
,,jsu krásný už se těším na to moje"
,,Njn tak se těž"řekne jí Gee a já jsem tak rád ,že s tou Han taky budeme mít malí.
,,Hele ale na Han už to začiná taky být poznat"řekne Gee a já Han líbnu na krček.Když se od nich Han odtrhne tak jdeme domů Jsme z toho umundaní až s toho usneme jako špalci.


Han
twe přijdem dom a Tom hned zalehne a spi njn ani semu nedivim je tak unaveny ja si vlezu dovany a jdu se umit!
navoňam se ještě se svoji oblibenou vonavkou a kterou Tom miluje namně:)twe ja se nudim obleču si košilku nočni a jdu do ložnice zanim on spi:(
co ja budu dělat ja se nudim twe tady dvojčatka jsou nadherne od te Terky jak ja sem se nadněma rozplyvala!
,,co takhle si zaprovokovat:D!,,zamumlam si pod nosem heh stejně Tom spi takže to nepozna!
opatrně ho polibim na krčku a udělam mu cucfleky ejha on se hybl nesmi se probudit to ne no až zjisti ty cucfleky dva rano na krku
ehm tak budu hrat že ja onich nic nevim bo on nesnaši když aj si snim hraju jak on spi toby mně nejradši zabil :D
začnuho hladit po břižkua pomalinku jedu z rukou dolu kjeho kamošovi tam muho začnu zpracovavat zrukou aaaaaaaaa
ještě
že spi doufam!!!přibližim se z moji pusou k jejho kamošovi a začnuho kouřit!
mnamky:-P
oliznu si rty a kouknu nenapadně na Toma jestli spi uf spinka jenom doufam že to zas nehraje jinak mně zas namistě znasilni a to ja necu:D
sklonim zase hlavu k jeho kamošu a pokračuji v kouřeni!
když už mně to nebavi tak ho ještě oliznu a jedu postupně z jazykem nahoru k jeho břišku!
to je klidek nic nenmuže dělat aja si to naramně uživam on spi a ani nic nemuže dělat:D
zatim co ja si to naramně uživam, to sme to ale svina co heh:D
jedu pomalinku dal z jazykem k jeho rtum atam ho polibim otevřu oči a skontroluji jestli spi
super spi ale nějak se vrti doprdele doufam že to nehraje omg to bych
se fakticky rana nedožila!!
uchehctnu se a ještě mu jeden udělam cucflek omg ten je nějak velky hups radši se odeberu na svoji pulku postele a dělam že spim!
musim se smat ještě že spi!
,,Haničko??!!,,omg uslišim Toma a doprdele on asi fakt nespal ehm budu hrat že spim!
,,Han nedělej ,že spíš já všechno vím ,,řekne a ja se musim smat!!!
,,Co-Co se děje???Ty jsi mě jako probudil Tome!!",!!,,řeknu ospale a musim se smat!!
,,Hele Han neděl ze sebe trapku a já všechno vím.Užila jsi si že,,řekne!
omg ajeje pruser!
,,Ale já nic nedělala já spinkala tady vedle tebe Tome,,řeknu naschval a doufam že mi nato skoči!
,,No tak to teda takhle Han nenechám,,otoči si mně na zada a obkročmo si namně sedne ted mně ma podsebou on omg ne to ne!!
uculim se !
,,Ehm Tome?Co mi chceš províst,,řeknu se strachem v hlase!
,,No už vím Han přivážu tě a potom si to taky vychutnám!!!,,řekne a svazuje mi ruce k posteli!
,,Tome já hodná já jen…já jsem fakticky spala!,,zahučim!
,,No já ti ukážu!!,,řekne!!
,,Já jsem nespal víš a ta vůně to si myslíš ,že mě neprobrala?!,,řekne a ja sjem v pasti teď!!
,,No ehm já newm…!!!"nezmužu se naslovo
a začne mi dělat ještě vic cucfleku na krku otira se omně čim dal tim vic!!
,,Ach…Tome ne nech toho nebo...!,,vidam zesebe a snažim se ho setřas ze sebe ale nejdeto sedi namně přiliž pevně a liba mně na rtech
vzrušuje mně to vic a vic doprdele omg!!

Tom
Přijedem domů a já jsem viděl Han jak se nad těmi prcky Terky rozplývala.Ale nemusí se bát za Terez se pojedeme zase podívat.Byli fakt krásni a jsou.Vyslíknu se do trenek a lehnu si do postele.Zavřu očka a uslyším jen Han, že odchází do koupelny a napouští si vanu.Ležím a odpočívám.Han se koupe……….
Najednou cítím jak Han si sedá vedle mě.No tak copak máš za lubem.jsi nějak klidná tak to nic třeba nebude a nebo taky jo!!!!!Ucítíím jak se nahne a políbí mě na krčku.Twe Han!!!!!No takže udělála mi cucfleky na krku.Já ji asik twe zabiju.No ale počkám co se bude dít dál.Trošku sebou hejbnu a třeba jí to odradí.Chvíli nic a potom zase…..Han mě hladí po bříšku a pomalu mi zajíždí až ke kámošovi.Twe ona je teda odvážná co kdybych teď otevřel oči no to bych byl zvědavej co by udělala.No zajímalo by mě co to do tý Han zase vlítlo je jako vyměněná.Když jsme přišli byla hodná a teď?????Zlobí!!!!!Cítím jak mi rukou opracovává
kámoše.No jen počkej to ti jen tak neprojde.Ne Han ona mi ho kouří.To si dělá prdel!!!!!!!Nějak se jí to líbí.Kouří mi ho celkem dlouho.No ale mně se to taky líbí proč ne že?????Cítím pořád tu její vůňi!!!Je krásně navoněná a vydržel bych jí mít u sebe hodiny.Jede jazykem vejš a potom mě políbí na rtíky.Twe kdybych mohl tak se k ní přidám.je neodolatelná.Trošku se začnu vrtit a Han zase stuhne.Ještě mi potom udělá cucflek a potom citím jak si lehla vedle.Asik jí to přestalo bavit nebo má strach.
,,Haničko???!!"Kouknu na Han a vidím ,že dělá jako že spí!!!
,,Han nedělej ,že spíš já všechno vím"řeknu jí a ona nic.
,,Co-Co se děje???Ty jsi mě jako probudil Tome!!"řekne a myslí si ,že jí na to skočím.No tak takovej blbec teda nejsem.
,,Hele Han neděl ze sebe trapku a já všechno vím.Užila jsi si že????"
,,Ale já nic nedělala já spinkala tady vedle tebe Tome!!"řekne a pořád myslí ,že jí na to skočím.Nene plete se holčička.
,,No tak to teda takhle Han nenechám"¨řeknu jí a otočím si jí a sednu si na ní.
,,Ehm Tome!!,,řekne
,,Co mi chceš províst??"ptá se a mám newm odpovědět nebo ne!!!!!!
,,No už vím Han přivážu tě a potom si to taky vychutnám!"řeknu jí a už si jí přivazuju k posteli.
,,Tome já hodná já jen…já jsem fakticky spala!!!"řekne mi jenom.,
,,No já ti ukážu"a hnedkom jí udělám cucflek veliký na krku.
,,Já jsem nespal víš a ta vůně to si myslíš ,že mě neprobrala??"
,,No ehm já newm…!!!"řekne jenom.NJN vím není teďky schopná slova.Otírám se o ní a Han to nějak nevyhovuje ,ale mně jo!!!!!Přidávám na síle a otírám se o ní víc a více.
,,Ach…Tome ne nech toho nebo…!"políbím jí a už se nezmůže slova vůbec.Vyslíkám jí a hladím jí po bříšku.Líbnu jí na rtíky a jezdím jí jazykem kolem pupíku,Svíjí se pode mnou jako had.Potom jí zase líbu na rtech a Han se pokouší mě setřást ,ale marně.Já jsem k ní pevně přisátý.


:-*LadyKaulitz:-* a LadyListing


Pasta of Tom xD (cute x)

29. dubna 2008 v 16:26 | rOxYm >< |  Kreslený

ReaLLy SWEET!!! XD

29. dubna 2008 v 16:25 | rOxYm >< |  Od Fans
1. 2.
3. 4.
Omfg ... to je totalne SWEEET xD xD .. ale dost me mrzi, ze "pozapomneli" na George T_T xDhra s ohněm IV

29. dubna 2008 v 16:13 | rOxYm >< |  FF - Hra s ohněm
4. část

Larisa

Rozloučím se s nimi. Každému ze zdvořilosti podám ruku a mile se na ně usměji. Jsou to hodně milí kluci a vůbec nemají slávy plnou hlavu. Stojí nohama pevně na zemi. Teda až na toho Toma. On mi přišel jako namyšlený frajírek co si o sobě moc myslí. A dokonce mi sáhl na zadek.
" Všimla jsi si toho?" zeptám se nevěřícně Nikol.
" Myslíš toho jak z tebe Tom nemohl zpustit oči? Jo tak toho jsem si všimla. A asi ne sama." Řekne se smíchem.
" Nevím čemu se směješ." Vyštěknu naštvaně.
" No co. Prostě s tebou flirtoval. A nestyděl se za to." Pokrčí rameny.
" Je to jenom rozmazlený fracek." Řeknu naštvaně ukládám si věci do kabelky.
" Tobě se jenom nelíbí, že po tobě prostě vyjel." Řekne a zabalí si foťák. Ale má pravdu. Vyvedlo mě z míry, že se nestyděl a dával mi tak viditelně najevo, že se mu líbím. Jen tak mezi námi. Taky se mi líbil a když se naše pohledy střetly cítila jsme takové zvláštní napětí.
" On si myslí, že může mít každou. Ale to se spletl." Řeknu naštvaně a vydáme se do auta pak zase zpátky do redakce. Tam se vrhnu na zpravování toho rozhovoru. Chci to mýt co nejdřív za sebou a pak už to jen vypustit z hlavy. Zapomenout na nějakého malého kluka, který si o sobě moc myslí. Za hodinku to mám hotové a zanesu to šéfce.
" Výborná práce." Pochválí mě, když si to přečte.
" Děkuji." Usměji se. Pochvala mi vždycky zvedne sebevědomí.
" Nikol udělala skvělé fotky, takže to bude bezva. Holky se po tom jenom pohrnou. Myslím, že pro dnešek už můžeš jít domů." Propustí mě a já s radostí příjmu. Domů se mi ale nechce. Stejně tam na mě nikdo nečeká. Daniel odjel a vrátí se až zítra. Takže se s Nikol rozhodneme jít na nákupy a pořádně si odpoledne užít.
Zamíříme do jednoho z největších nákupních středisek v Berlíně. Nejdřív si zajdeme na nějaký dobrý oběd. Potom projdeme většinu obchůdků a ověšené taškami se rozhodneme jít do kina. Odpoledne to bylo suprový. Pak jsme zajeli k nám a jen tak u kafe kecaly o ženských problémech. Nakonec u nás přespala a druhý den jsme se vydali společně do práce.
Jen co jsme se dostavili už si nás zase volala Beatris. Nejspíš kvůli dalšímu rozhovoru. Hodíme si věci do mojí kanceláře a míříme za ní. " Co pro nás máš?" zeptám se, když vejdeme k ní do kanceláře.
" Mám pro vás dlouhodobou práci." Odpoví. " Posaďte se." Pobídne nás.
" Jak dlouhodobou?" zeptá se Nikol.
" Dva měsíce." Odpoví.
" A co jde?" zeptám se zvědavě.
" Jde o to, že Linda je stále nemocná a nevypadá to, že se jen tak uzdraví. Měla celé dva měsíce strávit s Tokio Hotel na jejich tour a potom o tom napsat celý speciál." Vysvětlí.
" Cože? Ale já nemůžu jen tak na dva měsíce odjed. Jsem vdaná a mám určité povinnosti." Začnu protestovat.
" Já vím, ale myslím, že Daniel to bez tebe chvíli vydrží. Myslím, že zrovna on to pochopí."
" A proč nejede někdo jiný?"
" Nikdo jiný není. Všichni mají své práce dost. A navíc. Ty jsi jedna z nejlepších reportérek a po tomhle budou holky šílet. Když se to dobře napíše máme úspěch zaručený. A ještě k tomu si tě sami vyžádali. Prý se s tebou při rozhovoru cítili skvěle." Odpoví Beatris.
" Tak fajn." Přikývnu naštvaně. " A když se to vlastně odjíždí?" zeptám se.
" Zítra večer. Proto jděte domů a připravte se."
" Cože už zítra?" zděsím se. Takhle doma nic nestihnu. Přece se musím postarat o Daniela. Tohle nepochopí, určitě bude naštvaný, že je to všechno tak narychlo. Naštvaně opustíme kancelář a zamíříme si pro věci.
" Vsadím se, že v tom má prsty ten zatracenej fracek." Rozčiluji se cestou.
" Podle všeho se mu líbíš. To je přece dobře, že má o tebe zájem i někdo jiný, než Daniel." Řekne Nikol.
" To sice jo, ale zrovna on? Vždyť je to ještě dítě." Namítnu.
" To není pravda. Nezapomeň, že nedávno mu bylo osmnáct." Oznámí mi.
" To ale nic neznamená. Pořád je to dítě." Odseknu. Rozloučíme se a zamíříme domů.

Tom

Docela se na to tur začínám těšit. Těšil jsem se i před tím, ale teď mám ještě větší důvod. Podařilo se mi zajistit, aby s námi na to turné jela Larisa. Taky se mi docela hodilo, že jsem zjistil, že Linda je nemocná a jen tak rychle se neuzdraví. A tak jsem tak nenápadně navrhl, že by s náma mohla jet Larisa. Klukům se to zamlouvalo a David proti tomu taky nic neměl, takže okamžitě napsal její šéfový. Doufám, že bude dost příležitostí ji dostat. Bude s námi v autobuse a i v hotelu.
Zítra večer odjíždíme a tak dneska dolaďujeme poslední detaily. Nakupujeme věci co potřebujeme. Pak se stavíme ve studiu a musím překontrolovat všechny svoje kytary. Jestli jsou správně naladěné, nebo jestli nejsou poškozené. Taky se musím rozhodnout, které si vezmu. Musíme také překontrolovat všechnu techniku jestli je všechno naložené a připravené. Docela otravná práce, ale potřebná. Potom následuje poslední zkouška a poslední dolaďování. Určuje se program koncertů a jiné programy mimo. Rozhovory a natáčení během našeho turné. Nezdá se to, ale kolem příprav je snad víc práce než když už se jede.

Ellie

omggg přes icq!!!5

29. dubna 2008 v 16:12 | rOxYm >< |  FF - omggg přes icq!!
Billinka (19:33:27 19/04/2008)
,,víš kolik jich tam od tebe už budu mít?asi sto!,,

:-*Han-ninž:-* (19:34:04 19/04/2008)
,,no a co toje učel ty řidiž a nic nemužež udělat aja si to zatim užiju,,řeknua vyplaznu nanho jazyk

Billinka (19:34:56 19/04/2008)
,,zyse na mě vyplazuješ jazyk.Ty nic jinýho neumíš,,

:-*Han-ninž:-* (19:35:37 19/04/2008)
,,,neruž dělam pracičku na tvem krku,,zasměji se

Billinka (19:36:14 19/04/2008)
,,hahaha moc vtipný!Zase se mě budou kluci ptát v jakým bordelu sem byl!,,


:-*Han-ninž:-* (19:37:54 19/04/2008)
,,no a co,,řeknu a naschval mu zajedu z Billinka (19:38:36 19/04/2008)
Billinka (19:38:36 19/04/2008)
,,Co děláš?nemůžeš počkat až dojedem?snad řídím.nerad bych se někde naboural,,

:-*Han-ninž:-* (19:39:27 19/04/2008)
,,hraju si a nemužu počkat to vydržiš ,tak nečum namně a čum na cestu !,,řeknu a dělam mu cucfleky a přejiždim z rukou po kamošovi
Billinka (19:40:07 19/04/2008)
,,ale to vydržíš!,,a oddělám ji ruku

:-*Han-ninž:-* (19:40:58 19/04/2008)
,,ne,,řeknu a zajedumu z rukou do kalhot
Billinka (19:41:20 19/04/2008)
,,jo,,řeknu a oddělám ji ruku

:-*Han-ninž:-* (19:41:53 19/04/2008)
,,jak mysliž ,,urazim se!
Billinka (19:42:24 19/04/2008)
,,ne hlavně se neurážej.jako mě se to líbí ale chápej když řídím......

:-*Han-ninž:-* (19:43:03 19/04/2008)
nic neřeknu a zasemu dělam cucfleky!!
Billinka (19:43:26 19/04/2008)
,,ted seom o tom mluvil,,

:-*Han-ninž:-* (19:44:12 19/04/2008)
,,no a cooooooo a čum na cestu a ne namně milačku,,

Billinka (19:45:11 19/04/2008)
,,no a o co se poslední dobou asi snažím dělat že?,,malinko se na ni urazím

:-*Han-ninž:-* (19:45:52 19/04/2008)
,,njn,,řeknu a zajedu mu zrukou na kamoše njn ta moje neposedna ruka

Billinka (19:47:19 19/04/2008)
,,hej jako to nemůžeš vydržet,v autě mě to docela rozčiluje ale až budeme někde kde budeme stát tak si to klidně dělej ale když řídím tak žádný cucfleky a žádný osahávání

:-*Han-ninž:-* (19:48:33 19/04/2008)
,,blablabla,když si atk chytrej atk zastav,,zasmeji se a dělam mu cucfleky jak ja rada provokuji!!


Billinka (19:49:09 19/04/2008)
,,ne nebudu někde stavět jenom proto že si tady slečna chce dělat cucfleky

:-*Han-ninž:-* (19:50:44 19/04/2008)
,,njn to maž pech,věděla jsme že nezastaviž tak nic no,,zajedu mu s chvalně zrukou na kamoše a vidim že ho to nenechava chladnym

Billinka (19:51:26 19/04/2008)
,,hele tak ted tě varuju naposledy jestli toho nenecháš tak se s tebou rozejdu,,

:-*Han-ninž:-* (19:52:09 19/04/2008)
,,aaaa ne to ne,,zahučim a vytahnu mu ruku z kalhot sednu na sedačku a čumim z okna

Billinka (19:52:27 19/04/2008)
,,já věděl že to zabere,,

:-*Han-ninž:-* (19:53:44 19/04/2008)
mele si tam něco a ja ho nevnima nebavim se snim ja snim nepromluvim čumim z okna
Billinka (19:54:09 19/04/2008)
,,co ty se se mnou zase nebavíš?jak myslíš,,

:-*Han-ninž:-* (19:55:10 19/04/2008)
kouknu nanho a nešimam si toho co mluvi !
,,zastav na benzince chcu jit na wc,,řeknu jen a dal se snim nebavim!

Billinka (19:56:03 19/04/2008)
,,jo jasně a jestli chceš tak tě tam můžu nechat.jako dívej jestli sež uražená tak si bud ale jestli mě máš ráda tak by si neměla,,

:-*Han-ninž:-* (19:57:07 19/04/2008)
,,hm,,zahučim jak zastavi u benzinky tak jdu na wc

Billinka (19:57:25 19/04/2008)
,,jj ale pospěš si,,

:-*Han-ninž:-* (19:58:21 19/04/2008)
,,hm,,řeknu a dlabuho sednu k zachodovim dveřim a brečim vše je napiču všechno


Billinka (19:59:18 19/04/2008)
,nějak ji to trvá jdu se za ní podívat,Jdu na záchody a uvidím tam ubrečenou Han

:-*Han-ninž:-* (19:59:55 19/04/2008)
,,Han co ti je,,uslišim Tomuv hlas omg co mam dělat sakra

Billinka (20:00:17 19/04/2008)
,,no tak proč si ubrečená?,,

:-*Han-ninž:-* (20:00:58 19/04/2008)
,,jen to že se semnou chcež rozejit sam si to řikal,,rozbrečim se!

Billinka (20:05:14 19/04/2008)
,,nn já sem to řekl jenom tak aby si toho už nechala neboj já bych to nikdy neudělal,,

:-*LadyKaulitz:-* a Bilinka

omggg přes icq!!!4

29. dubna 2008 v 16:11 | rOxYm >< |  FF - omggg přes icq!!
Han:,,tak jdem Kotě,,řekne Tom a ja dostavam dalši vytlemy drapne mně za ruku a tahne do auta:-D
,dost už,,zaječi a vtu chvili se přestanu smat!!omg ten bude zli namně.
,,To Tome co co chcež dělat?,,řeknu a mam strach zněho

Billinka (18:58:59 19/04/2008)
,,uvidíš,,a blbě se pousměju

:-*Han-ninž:-* (18:59:33 19/04/2008)
,,faktttt,bububu,,začnu se zase smat

Billinka (19:00:37 19/04/2008)
,,nesměj se však tebe přejde smích,,(ale já nevím co mám vlastně s tebou udělat)

Billinka (19:01:07 19/04/2008)
no co nesměj se

:-*Han-ninž:-* (19:01:49 19/04/2008)
,,fakt hm zajimave už s etěšim pač vim že blafujež,,začnu se smat

Billinka (19:02:00 19/04/2008)
,,hm,,

:-*Han-ninž:-* (19:02:42 19/04/2008)
,,hm,nic jineho neumiž,,vyplaznu nanho jazyk a schvalně ho provokuji

Billinka (19:03:06 19/04/2008)
,,ne!a nerozčiluj mě!,,

:-*Han-ninž:-* (19:03:42 19/04/2008)
bububu bo co jinak,,

Billinka (19:04:09 19/04/2008)
,,hele zavezu tě domů dneska si nějak mimo,,

:-*Han-ninž:-* (19:04:42 19/04/2008)
,,super,bude klid aspon ,,řeknu a začnu se smat
Billinka (19:05:34 19/04/2008)
,,jo jak chceš,,vysadím ji uprostřed silnice a rozjedu se
:-*Han-ninž:-* (19:07:11 19/04/2008)
,,nee,,zaječim a on odjiždi co ja budu dělat ja to myslela ze srandy jak chce postavims edoprostřed silnice až mně něco zajede
Billinka (19:07:59 19/04/2008)
Tom:Co tam proboha dělá?otočím se a jedu pro ni.,,dělej nastup myslel jsem to za srandy
:-*Han-ninž:-* (19:10:36 19/04/2008)
Han:,,ne nechej mně,,zaknučim a sednu si doprostřed silnice!
,,pojd,,řekne a tahne mně do auta ale ja hraju uraženou
Billinka (19:11:47 19/04/2008)
,,jak chceš hraj si uraženou ale na mě to neplatí.jestli mě máš ráda tak si nasedni a jestli mě namáš ráda tak si tu zůstan

:-*Han-ninž:-* (19:12:29 19/04/2008)
,,mam tě rada Tome,,řeknu a nasednu do auta

Billinka (19:12:52 19/04/2008)
,,no vidíš že to jde když se chce,,:)

:-*Han-ninž:-* (19:14:03 19/04/2008)
,,njn,,řeknu a čumim z okna najendou mi začnou slzet oči nenapadně je setřu a doufam že to Tom nepoznal
Billinka (19:15:11 19/04/2008)
,,co ti je ty brečíš?,,

:-*Han-ninž:-* (19:15:30 19/04/2008)
,,,ne nebrečim,,zalžu
Billinka (19:16:45 19/04/2008)
,,ale já si myslím že jo tak řekni mi co se děje!,,

:-*Han-ninž:-* (19:17:48 19/04/2008)
,,ne Tome neřešto nebrečim,,řeknu a pokusim se o usměv!
,,Han,,zabrzdi a koukne namně!
Billinka (19:18:13 19/04/2008)
,,co je?Vyklop to!,,

:-*Han-ninž:-* (19:19:48 19/04/2008)
,,dobra chcež to vědět tak jo ja tě no ehm mi........,,nedořeknu to a zarazim se pač vim že on mně nemiluje tak an co to bude stiram si slzy

Billinka (19:20:53 19/04/2008)
,,no řekni to,,

:-*Han-ninž:-* (19:21:28 19/04/2008)
,,ne to nenalehej ne,,rozbrečim se

Billinka (19:21:59 19/04/2008)
,,ale já vím že ti něco je a já nechci aby si byla smutná tak mi to řekni,,

:-*Han-ninž:-* (19:22:48 19/04/2008)
,,dobra jak chceš MILUJITĚĚ ale vim že ty mně ne!!,,zaječim a zhroutim se na sedačku a plaču jak male mimino
Billinka (19:24:10 19/04/2008)
,,co to tady mluvíš za nesmysli?JÁ TĚ PŘECE TAKY MOCKO MILUJU!!!!!,A neplač miláčku nemáž proč,,

:-*Han-ninž:-* (19:24:55 19/04/2008)
chytne mně do naruče a pokouši se mně uklidnit!,,Tome ja necu domu,,zaknučim

Billinka (19:25:58 19/04/2008)
,,šak nemusíme jet domů.A kam chceš jet?,,

:-*Han-ninž:-* (19:26:16 19/04/2008)
,,za Sabčou a Billem!,,

Billinka (19:26:51 19/04/2008)
,,tak jo tak jedeme za něma,,

:-*Han-ninž:-* (19:27:47 19/04/2008)
řekne ještě mně polibi na rty a nastratuje auto!nevim proč ale pořad mi padaji slzy z oči pokoušim se je nenapadně setřas
Billinka (19:28:39 19/04/2008)
,,A proč chceš jet za nima?,,

:-*Han-ninž:-* (19:29:18 19/04/2008)
,,tak a co bys chtěl ty dělat,,

Billinka (19:29:51 19/04/2008)
,,no já nevím ale proč chceš jet zrovna za něma?,,

:-*Han-ninž:-* (19:30:49 19/04/2008)
,,tak pokecat ,,zaknučim a opřusi halvu o jeho rameno ale něco mně napadlo když on muže řidit a nic dělat tak mu začnu dělat cucfleky na krku

Billinka (19:31:54 19/04/2008)
,,jej co děláš?nevidíš že řídím?,,a začne se hihnat,,

:-*Han-ninž:-* (19:32:41 19/04/2008)
,,nehuč a řid!,,řeknu a dělam mu cucfleky na krku jak nadhreně si to uživam ja rada provokuji.

:-*LadyKaulitz:-* a Bilinka

Nesnáším Německo 38

28. dubna 2008 v 10:38 | roxym |  FF - Nesnáším Německo
Tom
Jdu chodbou a za chvíli jsem u našeho pokoje.
,,tak jsem tu Haničko!!"křiknu.Vejdu do pokoje a vidím Han jak se škrabe.
,,je ahoj Tome já jsem tě tu nečekala víš"řekne.No lepší výmluvu si nemohla vymyslet.
,,Han neškrab se už toho mám plný zuby!!"řeknu jí přísně.Štve mě to její škrabání já nechci zjizvenou Han.Jdu k ní a chytnu jí za ruce.Táhnu jí posteli a tam s ní plácnu na postel a přivážu jí ruce ,aby se nemohla bránit.
,,Tome ne já to nedám!!"řve Han.
,,Ale vydržíš zlato!!"řeknu jí.
Ječí tady na celej pokoj a škube sebou.
,,No tak Haničko nezlob!"řeknu jí.
,,T T Tome!!!!"řve Han.
,,Budeš tady a nediskutuj já tě musím namazat!"řeknu jí.
,,Han kde je ta ,mast??"
,,newm!!"řekne mi a kouká po mně.
,,neřeknu Tome hledej šmudlo!!"křikne.
,,Ty Han!!"řeknu a jdu zase k ní.
,,tak jak si přeješ!!"řeknu.Zajedu jí prsty do kundičky a ona se hned svíjí a řve abych toho nechal.Nene!!!!!
,,Tome neřeknu a nech mě!!"
,,nenechám až mi to řekneš!!"
,,No tak dobře je v šuplíku"řekne mi a já z ní vyjedu a jdu pro něj.
,,No vidíš jak to jde!!"řeknu jí a koukám po ní.Nj chtěla by mi utíct.
,,tak teďtě namažu a budeš držet"a začnu to po ní mazat.Han se kroutí a já jí mažu břicho a potom začnu ruce.Když jsem konečně hotovej tak se jdu umýt a Han tam leží namazaná

Han
tyvole ne to smrdi ležim tu a čekam natoho zmetka šel se umit aja tady ležim přivazana
a smradlava stou masti aaaa
,,fujjjjjjjj,,řvu a škubu sebou fajn když se nemužu škrabat tak to aspon utřu zesebe když ležim nate posteli stejne
tady Tom neni heh:D ja mam ale pech přetočim se na břicho a otiram si to svinstvo zesebe jupi mam to dole skutalim se na kraj postele!
,,sem tady milačku,,přijde Tom do pokoje!
jen nanho koukam a musim si vduchu gratulovat mam to pryč jupi!
,,proč ležiš na kraji!,,řekne a čumi namně!
,,tak cesemi!,,udělam anděličkovskej usměv on si lehne na postel a a doprdel!tam je tam rozmazana mast ajej!
,,Hannnnnnnnnn kurva coto je!,,
,,ja nevim,,řeknua dělam že nic nevim!
,,Haninooo ty sys to otřela že jo?,,řekne napruženě!
,,ja ne,,řeknu
,,ne? tak ukaž ,,řekne a otoči si mně na zada!
,,kdybych to neřikal a dost jak chceš!!,,zaječi a jde protu mast ne už ne
,,ne Tome ne!,,zaječim když to zase namně maže svijim se tu zas jak had fuj a svědito!
,,tak hotovo a jdeme na obět Han a jatě varuji opovaž se to škrabat!,,řekne a rozvažemi ruce!
pche ja a škrabat neboj budu!!:D
chytne mně za ruku a jdeme na oběd ajej už to začina svědět sakra začnu se kroutit!
,,proč se zas kroutiž?,,
,,svědi mně to,,zahučim
a drapnuse po břichu z rukou!
,,au,,zahučim když mně Tom majznul po ruce!
,,co sem řikal,a tady si sedneš kemne zlatičko budu tě mit na očich,,řekne a ja jen kivnu ts ale stejně se budu škrabat!
,,tak co Han pořad se škrabeš,,uchchechtnou se Georg z Billem!
,,jo jeto děs jak to hriže ale Tom si mně hlida!,,řeknu a kukam nanho!
,,njn nemaš se drapat,,řeknou aja zuřim je nohy mně svědi a doprdele nenapadne prostrčim pravou ruku
pod stul a začnu se škrabat ale Tom se rychle skrči a kukne pod stul ani sem to nezaregistrovala a už sem tu ruku mněla v jeho ruce!
,,Han co sem řikal!!,,zaječi
,,mysliš že sem tak blbi,,řekne a ja jen udělam nanho andeličkovski
usměv a culim se jak mimi!
,,necul se hned po obědě si to namažeš!!,,
,,ne nebudu si to mazat nenenneneeeeeeeeeee,,zaječim a začnu se škrabat!
,,Han neser mně!,,řekne!
,,no tak jo no budu hodna si to namažu no!,,zahučim pche ja mu dam nebudu hodna!
,,to sem rad,,polibi mně na rty!
,,ale už mně nebudeš vazat že ne!!,,řeknu a doufam že ne
,,ne nebudu pokud budeš hodna,,odpovi jen se usměju!Pche naletěl naletěl aspon mužu schovat tu mast dřiv než ju veme do pazury
a pak hovno bude :Dhehehe:)že on mi na to naleti!
,,Tome ja bych ji neveřil?,,řekne mu Bill a směje se!! nenapadne ho kopnu do nohy aby držel hubu!
,,auuuuu co mně kopeš,,zaječi namně panebože toje debil teď to bude Tomovi napadne!
,,drž pusu se směješ jak vull,,vymyslim si a pohrozim mu z očima!vidim jak to hned pochopil no hura!
,,ehm no jo vlastne Tome ber to ze srandy ona je fakt hodna!!,,řekne Bill jen se nanho usměji:):D
jen doufam že si Tom ničeho nevšim jinak mně zabije:D a svědi to začnu se zas škrabat!
,,Hannnnnnn,,zaječi všeci čtyry namně!
,,co je?,,zahučim a drapu se!!
,,neškrabej se,,zaječi zas všeci
,,tsssssss,,zasyčim a drapu se!!Tom mně zas placne po ruce tak ja už radši toho nechavam ale svědi to aaaaaaaa!!!!!!!!!

Tom
Jsem v koupelně a čekám chvíli než se mi napustí vana.Potom si do ní lehnu a za půl hodky tak vylezu a jdu za Han jí zkontrolovat ,jestli nedělá vylomeniny.Vejdu do pokoje a koukám kde je Han.
,,Pane bože co děláš tam dole??"ptám se jí a čumím na ní.
,,No já chci ta nejsem dole ale na kraji postele"Nj aby mě neopravila chytrolínka.Lehnu si na postel a…
,,Han ty jsi si to otřela co to jako má znamenat!!"řvu na ní.Twe to mě zase dožrala.Já jí asik………..!!!!!!!!!
,,Tome nech toho já jen.."Nedořekne to ptž já mám takovej vztek.Já bych jí nejradši přerazil!!!!!
,,Hanino!!!Ty jsi koza proč??Proč??To je tak strašný??"
,,Jooooooooooo!"zařve tak nahlas ,že se skoro zdi otřásají.Kouká na mě a já bych ji teďky nejradši natáhnul jednu přez papuli.Ale neudělám to udržím se.nenechám se vytočit nějakou hloupostí.
,,Han otřela jsi se??"
,,Já??ne ne!!"řekne a já jí stejnak nevěřím.
,,Ukaž!!"
,,ne!!"
,,JO!!"otočím si jí a vidím ,že jo.
,,A prej ,že ne otřela jsi se jdu pro masť!!"řeknu a jdu pro ní.Jsem tu s tou mastí a Han se zase brání.
,,Ne Tomíku!!"
,,Ale jo!!"a mažu to na ní.Ona se svíjí a kroutí na tý posteli.Jsem hotov a vedu Han na oběd.
,,A ne že si to budeš škrábat jinak ti jednu ubalím!!"řeknu jí.Chytnu jí za ruku a jdeme na ten oběd.Za chvíli se zase začne kroutit.
,,Ježiši Han CO ZASE JE??"
,,No ono to zase kouše a já se chci poškrabat"
,,ne ne!!"
Zvedne ruku a drápne se po břiše.
,,Auvajsky"Plácnu jí po ruce.Já jsem jí to řekl dost jasně,že se nebude škrabat.Dojdeme k ostatním a posadíme se s Han.
,,tady budeš sedet a nebudeš se drápat."
,,tak co Han??Pořád to škrábeš??"ptají se Gee a Bill.
,,Strašně to kouše,ale Tom si mě hlídá".Uchechtnou se.
,,Nj neměla jsi si to rozdrápat"řeknou jí.Han někam zmizí.
,,Han co jsem řekl!!Já nejsem tak blbej"Han se jenom uculí a nic víc.
,,Po obědě to pudeme namazat!!"řeknu jí a to jí už přechází úsměv.Zase se škrábe.
,,Han tak já ti něco řeknu a ty jsi jak pominutá fakt jam malí děcko!!"řvu a mám jí plny zuby.
,,Njn tak já si to namážu ale jenom kvůli tobě"řekne.
No už vidím jak jde dobrovolně pro masť a říká mi ať jí to máznu.
,,Han jsem rád ,že k tomu takto přistupuješ konečně se ti asik twe rozsvítilo!!"řeknu a stejnak jí nevěřím.Ještě si tam povídáme a potom jdeme s Han do pokje a já ju musím namazat.To bude boj!!!

Han
twe jdem s Tomem do pokoje a ja musim nějak schovat tu mast ja necu stym smradem namazat tfuj tajbl!
,,han jdu ještě na wc tak bud hodna!,řekne Tom a jde na wc skvěla šance to schovat někam heh!
,,jen jdi a nespěchej,,řeknu a udělam usměv jen zakrouti hlavou ajde
,,hehehe:D,,uchechtnu se a drapnu tu masť z poličky!
a kam ji schovat honem Han přemyšlej doprdele seru nato uteču k Billovi!
Letim přes chodbu a schovam se k Billovi!!
,,Biliku schovej mně plsky to tve dvojče mně ce namazat stou hnusnou masti!,,
,,Han zblaznila ses musiž to mit namazane!,,
,,neeeee,,zaječim a vtrhnu kněmu do pokoje vlezu pod postel a sem jako miška!
,,Bille kde je,,slišim Toma a jeje!
,,no ehm Tome tady ale pod psoteli se schovava!,,řekne to pako jaj jaho zabiju přisaham bohu toje kecal jaj!
,,Hannnnnn ty už mně neser!,,zaječi a koukne pod postel!
,,pojd,,řekne ja zakroutim hlavou že ne
,,ee milačku!!,,:Dzačnu se mu smat do ksichtu:D
,,tak jak chceš damo?,,řekne a nevim co ma v planu!
,,Bille pojd mi pomoct ju chitit!!,,slišim a doprdele!
,,ne,,zaječim když mně někdo chytne za nohy a taha mně ven!
,,ne puste mně,,ječim a kopu okolo sebe Tom mně hodi na postel a sedne mi na nohy abych nemohla kopat!
,,neeeeee,,ječim
,,Bille drž ji ruce dem ji namazat!,,řekne Tom a sunda mi triko přitom mně hned polibi na krček ato mně uklidnujě twe on vi jak mně dostat
do mdlob Liba mně na krčku a nenapadně mi maže břicho stym sajrajtem!
,,pust mně Bille ja už budu hodna,,poprosim Billa jak mně Tom liba na krku!
,,pust ji už Bille,,uslišim Toma a Bill mi pusti ruce!Přitahnu si Toma za krk a začnuho libat zuřivě na rty!!
,,ty viž jak mně dostat do klidu!!,,zašeptam!
,,to viž ja vim jak natebe Koťě,,řekne a pořad mi sedi na nohou abych se nebranila namažemi břicho a pak ruce!
,,ja už budu hodna ale pojdme do pokoje ja cu sex!!,,zašeptam mu do ucha a hned nanho hryznu!
,,jak chceš,,řekne a bere mně donaruče!

Tom
Táhnu Han do pokoje a musím jí namazat.Si to potvůrka setřela a tak jí to zase musím napatlat.
,,Haničko dojdu si na záchod tak za chvíli jsem tady.Buď tu hodná"řeknu jí a jdu na WC.Zavřu se vykonám to co jsem v sobě měl a jdu za ní do pokoje.Han mi ještě než jsem odcházel něco říkala ale já jí nějak nevnímal.Vylezu z Wc a Han nikde.
,,Haniško kde jsi??"Nikdo se neozývá tak jdu na chodbu a křiknu!
,,Han kde jsi??"Všimnu si otevřených dveří u Billova pokoje a tak tam zamířím.
,,Bille kde je Han??"ptám se ho a dofám,že bratříček nezklame.No to by si zkusil a naposledy.
,,No ehm já newm…"Udělám na něj ksicht!!!
,,No je tady pod postelí"vypadne z Billa a já už tam mám namířeno.
,,Han TY !Už mě sereš!!"řeknu.
,,Han vylez jdeme do pokoje"Ona jen zakroutí hlavou a už mě sere já jí snad zabiju.
,,ee miláčku mně se nechce!!"řekne.Twe já jí přerazím.
,,tak jak chceš dámo!!"řeknu jí a Han neví co plánuju.Jdu za Billem a řeknu mu
,,Bille pomůžeš mi vytáhnou Han a namažeme jí!!"
,,neeeee!!!!"řve a já jí tahám za nohy a Bill mi pomáhá.To je spolupráce.
,,nechte mě!!"řve a já ji hodím na postel a už se jde na to!!!!
,,Neeeeeeee!!!"ječí a brání se,ale marně!!!!
,,Billí drž jí !!Hlavně ruce a jdeme mazat!!"řeknu a Bill jí drží pevně a ja jí sundám triko a při tom jí políbím na krček.Vidím jak Han se sklidňuje a já ju mezi tím mažu tou mastí.
,,Bille pustit pls!!"řekne mu.
,,Já budu hodná!"No newm jak jí věřit ale jo .To líbání pomáhá.
,,Billí tak ji pusť"řeknu mu a on jí pustí.Přitáhne si mě k sobě a začne mě zuřivě líbat.Twe Han ty jsi kankyně!!!!!
,,Twe Tome ty jsi bezva dostal jsi mě upa do klidu"řekne mi a líbne mě zase.
,,Njn já vždycky nad tebou vyzraju!!"Sednu jí na nohy a líbám jí a hladím jí všude.Ještě jí namažu to co nemá namazaný a je hotovo!!!!
,,Tome já chcu sex!Pojď k nám!"řekne a jdeme k nám do pokoje.Vezmu jí do náruče a u nás v pokoji s ní plácnu na postel.

:-*LadyKaulitz:-* a Lady.Listing

Hra s ohněm III

28. dubna 2008 v 10:37 | roxym |  FF - Hra s ohněm
3. část

Radujeme se z Nikolina povýšení a přemýšlíme jak to pořádně oslavíme, když mi zazvoní telefon. " Prosím?" řeknu, když zvednu sluchátko.
" Přijď prosím s Nikol ke mně do kanceláře." Ozve se Beatris.
" Jasně. Už jdeme." Odpovím a položím sluchátko.
" Co se stalo?" Zeptá se zvědavě Nikol.
" Jsme pozvané na kobereček." Řeknu vesele. Zamíříme teda okamžitě do kanceláře šéfový. Po zaklepání vejdeme.
" Ahoj děvčata." Pozdraví nás.
" Ahoj." Oplatíme jí. " Tak co potřebuješ?" zeptám se
" Dneska mi volala Linda, že onemocněla a nemůže dnes udělat ten rozhovor s Tokio Hotel. Vezmete to za ní?" zeptá se.
" Jasně proč ne." Souhlasíme.
" Díky. Otázky máš v mejlu. A udělej pár fotek abychom k tomu měli co dát." Obrátí se na Nikol. Přikývneme a s jasným úkolem opustíme její kancelář.
" Tak fajn. Jdu si nachystat věci. Za půl hodiny před budovou?" zeptá se Niko. Přikývnu a zmizím ve své pracovně. Zasednu k počítači a vytisknu si otázky, které mi Linda poslala. Už jsem dělala rozhovor snad s každým, ale k Tokio Hotel jsem se ještě nikdy nedostala. Ty měla na starosti Linda. Věnovala se jim už od samého začátku a to jsme tu ještě nepracovala. Do kabelky si naházím věci které potřebuji a vydám se za Nikol.

Tom

Za dva dny odjíždíme na turné. Už mám všechno zabalené. Nakonec mám asi sedm kufrů. Jsem na tom ale pořád dobře, protože Bill jich má třináct. Jsem zvědavej jak se bude David tvářit až to uvidí. Nebude moc rád. Ale co, on se s tím tahat nebude tak nemá co nadávat.
Teď sedíme v autě a míříme na nějaký rozhovor. Chtějí se nás zeptat na pár otázek ohledně turné a nově připravovaného CD. Nevím ale zrovna dneska nemám nějak náladu na to se přetvařovat na fotkách a mile odpovídat. A hlavně tam bude ta hnusná tlustá reportérka, která s náma dělá rozhovory už od samého začátku naší slávy. Linda myslím, že se jmenuje. Je docela v pohodě, ale kdyby jste viděli ten její žabí obličej. Nevím jak jí vůbec můžou dovolit pracovat jako reportérka, protože se přece schází s tolika osobnostmi.
" Tome co se děje?" zeptá se David, když dorazíme na místo.
" Ale nic. Jenom dneska nějak nemám náladu." Odpovím.
" Neboj nebude to moc dlouhý. Jenom se tvař mile a nech mluvit Billa. Odpovídej jenom, když se zeptá přímo tebe." Poplácá mě po zádech.
" Jasně neboj." Ujistím ho. Nasadím naučený úsměv a zhluboka se nadechnu. David otevře dveře kde už na nás čeká reportérka. Jakmile ale vejdu dovnitř huba mi spadne. To co sedí vevnitř v žádném případě není Linda. Je to nějaká mladá holka, ale kdyby jste viděli ty její nohy. Má na sobě upnuté černé sako, pod kterým má jen podprsenku a úzkou krátkou černou sukni. Kdybych nevěděl, že tu máme dělat rozhovor, řekl bych, že je to nějaká modelka. Dlouhý černý vlasy a veliký zelený oči. No prostě bez jediný chybičky. Krásnější holku jsem neviděl.
Posadíme jsme se naproti ní a ona se na nás tak krásně usměje. Mám co dělat abych se na ní nevrhl a nestrhal z ní to oblečení. Tuhle kočku prostě musím dostat. Ještě nevím jak to udělám ale bude moje. Všechny nás přejede pohledem. Pane bože, když se na mě podívala myslel jsem, že se zblázním. Její pohled je tak sexi. Sex z ní přímo vyzařuje. Proboha co to plácám. To bude asi tím, že už jsem pořádně dlouho nikoho neměl. Ale ona mě vážně vzrušuje.
" Ahoj já jsem Larisa." Představí se. Bože jak krásný má hlas. Nemůžu svůj pohled odtrhnout od jejích krásných dlouhých nohou.
" Utři si slinu." Zašeptá mi se smíchem Georg. Zmateně se na něj podívám. Úplně jsem zapomněl, že tu kluci jsou taky. Když se na ní dívám připadám si jako by tu nebyl nikdo jiný než mi dva. Začne se nás ptát na různé otázky. Když se mě zeptá na první otázku nejsem schopnej ze sebe nic vymáčknout. Pak se ale vzpamatuju a normálně na férovku s ní začnu flirtovat. Kluci mě pobaveně sledují.
" Moc děkuji za váš čas." Usměje se znova. Zvedne se a s každým si podá ruku. Když jsem se jí dotknul projel mnou elektrický náboj.
" Doufám, že se ještě uvidíme." Mrknu na ní lišácky a lehce a nenápadně jí pohladím po zadečku. Poplašeně se na mě podívá. Jen se uculím a zamířím za klukama. Usmívám se od ucha k uchu.
" Poslintal sis tričko." Směje se mi Georg.
" Jen se směj. Já ji ještě dostanu. Ale musíš uznat, že to byl kus." Podívám se na něj.
" To připouštím. Stála by za hřích." Přikývne. Nasedneme do auta a odjíždíme. Doufám, že ji ještě uvidím.

TH - Skvělý brácha, kluk a kámoši 52

26. dubna 2008 v 10:12 | roxym |  FF - TH = Skvělý brácha, kluk a kámoši
…Zrovna jsem přicházela k hlavním dveřím když se vedle mě objevil….
… Tom … "Ahoj" řekl ironicky. "Nazdar…" odpověděla jsem a chtěla vejít dovnitř ale Tom samozřejmě ne a ne uhnout… "Můžeš mě laskavě pustit?" snažila jsem ho nějak obejít. "Ne, až mi vysvětlíš co to mělo před chvíli znamenat" "Co? O čem tady zase mluvíš?" nechápala jsem… "O čem asi.. Snad o tobě a o Paulovi. Ty mi chceš jako říct že za ním večer půjdeš?" vyvalil tam na mě vlnu vzteku..
"Cože? Ty jsi poslouchal? Jako… co si to sakra dovoluješ… To je mezi mnou a Paulem.. A abys věděl, já si pujdu kam chci…" naštvala jsem se.. "Ne, za ním sama nepůjdeš.. Co ti sakra řekl že ho tak posloucháš?" zmírnil se trochu Tom.. "Jak co mi řekl? Paul je moc hodnej.. A ty se pořád mezi nás nepleť" řekla jsem a po chvili Tom odešel… Konečně! zahučela jsem si pro sebe a vešla dovnitř…
Vevnitř zase byli všichni až… na Toma… Georg seděl vedle Jess a Bill s Gustavem si povídali.. Hm, jaká krásná idylka! řekla jsem si ironicky a chtěla jít do pokoje … Ale nakonec jsem změnila názor - proč bych se měla pořád někde stranit? Vždyť já nic neudělala… Vůbec nic.. A tak jsem si sedla do křesla a začala listovat časopisem.. Najednou ale v mistnosti zavládlo ticho… Už nebylo slyšet sladké cukrování xD našeho super páru ani smích Gustava a Billa…
Zvedla jsem oči k ostatním a všimla jsem si že se na mě všichni dívají.. "Co je?" řekla jsem stroze a - podle mýho mínění - nikdo neodpověděl… Já se ale rozhodně nenechala nějak vyvést z míry a četla si dál… Prostě jsem se chovala jako kdyby se nic nestalo až na to že… jsem se s nikým nebavila… :(
… Večer jsem se už brzo odebrala do pokoje… Chtěla jsem aby si všichni mysleli že spím ale… až bude vzduch čistý vyklouznu ven… Ale stále jsem ještě pochybovala jestli mám jít nebo ne… Ani jsem se vlastně nedozvěděla jak se ostatní s Paulem znají, co se dříve doopravdy stalo a proč Paula ted nesnášejí… Neměla bych tady radši zůstat?! napadlo mě.. Prostě… začala jsem nějak silně pochybovat o tom všem…
Hloupost! Paul mě prostě pozval k sobě, budeme si povídat, projdeme se.. Co je na tom?! řekla jsem si nakonec a začala se pomalu připravovat. Jenom jsem se jemně namalovala a oblékla se do pohodlného oblečení… Nevím proč se tady tak chystám, vždyt Paul je jen kamarád! musela jsem se zasmát…
Bylo asi půl deváté a já slyšela jak všichni zapadli do svých pokojů.. Určitě ještě nešli spát a tak jsem se co nejvíce potichu vytratila z pokoje a sešla dolů.. Už jsem procházela obývákem když v tom… "Noční procházka?" řekl někdo za mnou.. Rychle jsem se otočila a oddychla jsem si … "Gustave… víš jak jsem se lekla?" "Promin já jen.. nemyslíš že už je trochu pozdě?" vyzvídal dál… "No… já vím ale, jenom se projdu" usmála jsem se.. Sakra, nemůžu mu přece říct že jdu k Paulovi!!!
"Aha… tak… to běž" řekl jenom.. Já se usmála a pokračovala dál. "Dobrou" zavolala jsem za ním ještě potichu. Potom už jsem ale vyšla ven a vydala se k Paulově chatě.. Byla blízko a z dálky šly vidět světla v oknech… Po chvíli jsem dorazila k cíli - zaklepala jsem na dveře a čekala…
"Jé.. Ahoj, tak jsi přišla" usmál se Paul hned jak mi otevřel. "Jo… přišla" "Tak.. pojd dál" ustoupil a já vešla dovnitř…

Hra s ohněm II

26. dubna 2008 v 10:04 | roxym |  FF - Hra s ohněm
Tak tady posílím druhý dílek FF Hra s ohněm...

2. část

Tom

Balím si věci a pečlivě přemýšlím co se mi bude hodit a co ne. Za pár dní odjíždíme na turné, které bude trvat dva měsíce, takže musím myslet hodně dopředu. Nejraději bych si vzal celou skříň, ale David nám domlouval abychom to se zavazadly nepřeháněli. Bude to totiž hodně složité. Skoro každý den budeme v jiném městě a tahat se s tolika kufry nebude hračka.
Už se hrozně těším. Projedeme celou Evropu a poznáme spoustu novejch holek. Doufám, že se mi podaří se k nějakým dostat blíž. No i když podle toho co jsem četl náš program si budu muset vystačit se svojí rukou. No holt nedá se nic dělat. Kapela je pro mě teď nejpřednější.
Taky jsem docela zvědavý jak to celé bude probíhat. Slyšel jsem, že by s námi na celé dva měsíce měla být nějaká reportérka, která bude sledovat každý den každý náš krok a pak o tom napíše nějakou strhující reportáž. Ale co jsem zatím poznal za reportérky jsou to samý nudný a nezajímavý ženský, který si o sobě myslí bůh ví co. Ale pořád lepší než abychom dostali nějakého chlapa, že. Taky tam bude fotograf, který bude zachycovat ty nejpovedenější snímky. Jsem docela zvědavej co z toho vyleze.
" Hej brácha. Kolik už máš kufrů." Vyruší mě z mého přemýšlení Bill, který se u mě v pokoji objeví se zoufalým výrazem.
" Asi čtyři, ale připadá mi, jako bych si ještě nic nezabalil." Odpovím.
" Já jich mám šest a pořád mám plnou skříň." Řekne zoufale.
" Hele brácha měl by si se krotit. Nebo budeme muset objednat autobus navíc jenom na tvoje hadry. Zabal si jenom to nejdůležitější." Poradím mu.
" No jo, ale pro mě je důležitý naprosto všechno. A ještě k tomu jsem si nezabalil náramky, řetízky a tak. To zabere nejmíň další kufr." Posadí se zklíčené na moji postel.
" Tak v tomhle ti fakt neporadím." Pokrčím rezignovaně rameny. " Ale víš co. Zabal si co chceš. Jsi přece frontmen a ty musíš vypadat ze všech nejlíp. Tahle si to můžeš odůvodnit." Poradím mu. Snažím se ho aspoň trochu povzbudit. A navíc kdyby si nevzal nějakou věc a pak by ji potřeboval, byl by hrozně protivný.
" Hej máš pravdu." Přikývne a s úsměvem opustí můj pokoj. Jsem rád, že jsem vyřešil jeho dilema, ale kdo pomůže mě?

Larisa

Cestou z práce se stavím v obchodě a nakoupím potřebné věci na zítřejší oběd. Domů dorazím úplně vyřízená. Dnešní den byl hodně namáhavý a ještě po té hádce s Tobiasem. Až se to dozví Daniel nebude rád. Uložím věci do ledničky a unaveně sebou hodím na sedačku. Pustím si televizi a uvařím si kafe. Daniel je ještě v práci a znova se cítím hrozně osamělá. Napadne mě, že zavolám Nikol jestli by nechtěla přijet. Ta mi ale odpoví, že se jí to nehodí, že má něco důležitého a ať jí držím palce. Potvora mi nechtěla říct o co jde. Ležím a koukám na televizi a ani nevím jak se mi podaří usnout.
" Lásko vstávej." Zatřese semnou někdo něžně. Protáhnu se a promnu si oči.
" Danieli ty už jsi doma?" zeptám se polekaně.
" Jo, vždyť už je půl sedmí." Odpoví s úsměvem.
" Cože. Já jsme usnula." Zděsím se.
" Namáhavý den?" zeptá se chápavě.
" Hodně." Přiznám. " Ani jsme nestihla navařit."
" Nevadí zajdeme si někam na večeři." Pohladí mě po vlasech. Přikývnu a doběhnu se převléknout.

Druhý den se hned ráno pustím do vaření. Moji rodiče se objeví krátce před jednou hodinou a Danielovi rodiče se objeví chvíli na to. Nejdřív jim uvařím kafe a když ho dopijeme začnu servírovat na stůl. U oběda opět poslouchám samé lichotky od Danielovi matky jaká jsem úžasná kuchařka a manželka. Má mě hodně ráda a já ji vlastně taky. Vždy se mi snaží nějak pomoci nebo poradit.
Když odejdou unaveně se posadíme v obýváku. Daniel se ke mně přitulí, ale začne mu zvonit telefon. Zvedne ho a odejde do kuchyně. Za chvíli ale uslyším rozzuřený hlas a za chvíli se Daniel objeví v obýváku rudý vzteky.
" Něco v práci?" zeptám se starostlivě.
" Proč jsi mi neřekla, že Tobiase vyhodili." Vyjede na mě.
" A kdy jsem ti to asi měla říct? A navíc ho nevyhodili ale on sám dal výpověď." Odseknu uraženě.
" Proč jsi mi to sakra neřekla? Mohl jsem mu v tom zabránit." Vyčte mi jako bych snad za to mohla já.
" Neměla jsem příležitost ti to říct. Když nejsi v práci tak jsi zavřený u sebe v pracovně."
" Nezačínej s tím zase." Řekne unaveně.
" Nezačínám, jenom ti říkám jak to je. Ale ty si to jaksi nechceš uvědomit." Řeknu naštvaně.
" Dělám to kvůli tobě."
" Aha takže za to všechno vlastně můžu já." Řeknu naštvaně a zvednu se k odchodu.
" Kam jdeš?" zeptá se.
" Jdu si lehnout. Není mi dobře." Odseknu a odejdu.

Je pondělí a já opět mířím do práce. Docela se tam těším. Po té naší hádce bylo doma celý víkend dusno. Skoro vůbec jsme spolu nemluvili. Takže ráda přivítám nějaký to rozptýlení všedních dní. Jen co vlezu do kanceláře, objeví se u mě Nikol. Tak divně se usmívá, že mi to prostě nedá a zeptám se.
" Co se stalo?"
" Mělo by se něco stát?" odpoví otázkou.
" Já nevím. Ty se tak divně usmíváš."
" No tak dobře. Stalo se něco." Přikývne.
" Nenapínej a řekni mi to." Řeknu nedočkavě.
" Díváš se na novou fotografku našeho časopisu." Vypískne nadšeně.
" Cože? To je super." Vyskočím a obejmu ji. Nikol se hrozně ráda věnovala focení, ale nikdy se tím neživila.
" Beatris mě vzala místo Tobiase." Usmívá se.
" Tak to jsem ráda. Konečně budeš dělat to co máš ráda." Mám radost za ní.

omggg přes icq!!3

26. dubna 2008 v 9:46 | roxym |  FF - omggg přes icq!!
TOM:V klikdku se okoupu,osuším se a vysuším taky dredy a zabalím se do ručníku a čekám že tam na mně Han čeká ale otevřu dveře a porozhlédnu se.
Han nikde na blízku není a tak si vyjdu jenomže zakopnu o silon a spadnu na zem.


HAN:,,aaaaaaa ,,sližim křik a Tom už jde nebo si držku rozbil dělam že spim a musim se smat!
,,Hannnnnnnn no počkej,,slišim Toma jak zuři ja se radši schovam pod peřinu a ani nedychma omg pruser bude maminko musim se smat!

TOM:Utíkám do ložnice a hledám Han.Pod postelí není ani ve skříni.Tak sem se rozhodl že ji hledat nebudu a lehnu si na postel.
,,,aaaaaaaaaaaaaaa,, zaječí Han.
,,co děláš?To si pěkně vypiješ jako já si málem rozbil hubu jenom kvůli tobě!!!!!!!!!,,Políbím ji a jdeme se muchlovat


HAN:,,hahaha dobře ti tak,,začnu se smat !
,,,jo ty se smějež jo no počkej??řekne a chytnemi ruce za hlavu sedne namně obkročmo a začnemi dělat cucfleky!
,,ne ja cucfleky necu,,zaječim a musim se smat!
,,ale jo kočičko!,,řekne !
,,ne,,zaječim a vytrhnu sem ze sevřeni začnuho zrukama štipat po celym těle!
,,auuuu Han,,zaječi ale ja neraguji a štipuho

TOM:,,aaaaaaaa víš jak je to nepříjemny??????Však počkej!,,A začnu ji dělat cucfleky a ještě k tomu ji štípat
,,ty mě nebudeš štípat!!!kočičko však neboj já ti to oplatím,,a začnu ji líbat po celým těle a dělám jí cucfleky.
Za chvilku ji dám zase ruky za hlavu a začnu se s ní muchlovat


HAN:oh my got!!nesnašim cucfleky!
a škola doprdele ja zapomněla!!
,,školaaaaaaaaaa,,zaječim div se mně nelekne a začnu se smat
,,a fuj ja se lekl,, řekl a ja se začnu smat!!
,,škola Tome mame patnact minut dělej,,zaječim a on se začne oblikat a ja taky!
,,jedem autem kotě,,řekne Tom a polibi mně na rty.
,,jasny řeknu ,a jdeme do auta!

TOMPřjedeme ke škole a tam už čeká před školou Bill se Sabčou
,,tak jaký byl večer?Vy dvě hrdličky?,,zeptaji se
,,No jestli se chcete zeptat nás tak radši ani ne..........,,řeknu a kouknu na Han


HAN:,,no jestli se chcete zeptat nas tak radši ne,,řekne Tom a ja dostanu vybuch smichu!
,,,čemu se směje,,řekne sabča ale ja nevnimam!
,,hrablo ti Han,,řekne zas a ja sem dostala dalši vytlemy
,,bože Tome co ji je?,,,zepta se ho Bill!
,,ja nevim ale hrablo ji!!asi,,řekne a drapne mně za ruku!
,,dem,,řekne sabča a mi jdem ale ja se pořad musim smat!!

SABČA:,,čemu se pořád Han směješ?Chudák Tom myslí si že jsi ses zbláznila a já si to myslím taky.A co ty Bille taky si to myslíš?,,
,,no já nevím a taky nevím čemu se směje,,řekne


HAN: dostanu dalši vytlemy asi sem se zblaznila nebo co ja vim!!
,,Han stačilo,,řekne Tom jak přijdem do třidy!!
,, omg,,začnu se smat znovu !!
,,bože Hani pls dost,,řekne Tom a sedne si kemně do lavice ja se nanho podivam a začnu se smat dal!!
,,a dost jak chcež!!,,řekne aja dostanu dal vytlem ale než se začnu smat tak mi zacpe pusu z jazykem!!

TOM:Po třech minutách ju přestanu líbat a řeknu:
,,Tak co už ses sklidnila??????????Jestli ne tak to se tady budeme muset líbat hodiny........:-D

HAN:twe dostanu dlaši vytlemy!
,,ja ja :-D haha ja mam dost,,řeknu a směju se zazvoni a přijde do třidy učitelka !
,,dobry den žaci,,řekne aja misto pozdravu se začnu smat!
,,Han coje tady ksimchu,,řekne aja si pomyslim ,vy,!!:-D
,,nevim,,zasměji se
,,hrablo vam,,řekne ta ropucha aja se začnu smat!!
,,Hani dost,,řekne Tom ja se nanho kouknu a začnu se mu taky smat!!
sednem si na židle a ja mam pořad zachvaty smichu uča to už neřeši aja se dal směji děcka maji zemně prdel jak cip
,,Han jestli nepřestanež tak to pujde nasilim,,řekne Tom
,, haha:-D,,zasměju se mu do ksichtu!
,,neveřim ty slabochu,,řeknu a směju se:-D

TOM:,,paní učitelko můžu ji jít prosím na chodbu sklidnit?,,
,,Ano můžeš ale rychle se vrtatte,,
,,jo jasně.Han můžeš prosím na malou chvilku na chodbu?,,řeknu a jsem vytočeny!
,,jasně,,
,,Co to tam vyvádíš prosimtě?Děláš mi tam ostudu.Já sem ti řekl že to pujde násilím takže bud tedka budeš zticha nebo si to po škole odskáčež!!,,řeknu


HAN:,,ou ou ,,řeknu a dostanu dalši vytlemy:-D:-D!
,,Han co sem ti řekl!,,řekne a zmačkne mně ke zdi!! omg
,,tak jo donbra už přestanu,, řeknu važně jak jen to umim!
,,to sem rad,,řekne a jdeme do třidy sotva si sednem do lavice a ja dostanu dal vytlemy:-D:-D!
,,Han!,,řekne Tom
,,:-D:-D:-D haha nevotravuj dredko,,řeknu se smichem a cela třida dostane vytlem semnou ja se pořad směji
že to pako mi naletělo na chodbě
,,Tome prosim vas odved teji nachvili zas nnachodbu uklidnit!!,,řekne se smichem ta ropucha!
,,ano,,řekne a ja dostanu dalši vytlemy

TOM:Odvedu Han na chodbu a tam vážně mluvím!
,,Han prosímtě nech toho!Už je mi s tebe blbě!,,přitisknu ji ke zdi a začnu ji divoce líbat a sahat pod sukni.
Přestanu a řeknu jí !
,,tak teda jestli nebudeš vklidu tak po škole tě vezmu někam do lesa a tam si to s tebou pěkně vyřídím že nebudeš schopná nic týden říct,,


HAN:,,hahahaha blafujež,,řeknu se smichem a začnu se smat
si mysli že mu nato naletim úche taka blba nejsem směju se dal.

TOM:,,jo jak myslíš,,A začnu ji divoce líbat a osahávat a dělat cucfleky


HAN::-D a jase pořad směji i když mně divoce liba!
,,tak co mladeži Han už ses sklidnila,,vleze ta ropucha a ja dostanu dalši vytlem!!:-D:-D
,,jak vidim tak ne nemato cenu Tome prosimtě jdi sni Domu dneska vam to omluvim a ty se dej Han dokupy jo,,řekne aja dostanu dalši vytlem!!
,,ano pani učitelko dohlidnu nani jen jdu pro věci do třidy!,,řekne Tom a ja se mu začnu smat do ksichtu:-D:-D:-D

:-*LadyKaulitz:-* a Bilinka

omggg na icq!!2

26. dubna 2008 v 9:45 | roxym |  FF - omggg přes icq!!
TOM:,,tak co mami je to tam super?,,volám mamce aby si myslela že je všechno ok.
,,Han kde jsi?,,hledám Han.
,a tam je a lije do sebe vodku!No to snad ne ona se mi sem přišla akorát ožrat?
,,Co to děláš?,,Zeptám se?
,,Ale nemůžu se trošku napít?,,
,,Ale jo můžeš ale já měl dneska večer v plánu něco jiného,,
,,A co?,,řekne
,,Uvidíš,,odpovim


HAN:omg a ja mam v planu se ožrat co on ma v planu tak to nevim a ja cu polibek od neho !
,,pocem,,řeknu a než se otoči tak mu davam pořadne francouzaky
,,po počkej Han,,odtrhne mně!!
,,ty sež ožrala twe ty ses mi tady ožrala!,,omg
,,no škiit ja škit no a co!!,,vydam zesebe a začnu se smat koukam po lidech a už vidim sabču jak se cuca z Billem omg tade nato rychle !
,,počkej kotě,,,řekne Tom a zas někam ide
,,njn tak jdi ,,zamumlam a postavim se nastul začnu do rytmu pisničky tancovata dělat stryptiz ostatnim klukum!!
,,jo kotě jedddd dotoho,,řvou kluci!! twe až to uvidi TOm tak mně zabije ale co začnu se vyslekat.


TOM:,,bože Han co to děláš?Hned se oblíkni!,,a začnu ji oblíkat.
,,ty ses snad zbláznila ne?Dneska sem si to chtěl s tebou užít ale ty si to zkazila!Radši tě odvezu domů nebo tady uděláš další průšvih.No podívej se na Billa a Sabču tohle sem chtěl dneska s tebou dělat.Neměla ses nalívat tou vodkou,,
Dam Han do svoje ho auta teda cadilacu!!koupil sem si ho po 18 tinach konečně jeto bezva autičko no vlastně před měsicem sem siho pořidil!!
dam Hna dotoho auta a vezu ji domu!!

SABČA:A já se dál cucám s Billem.Bože můj já se s ním vážně líbám!To byl můj velký sen!,,Pomyslím si.


HAN:,,ne Tome ja jsem hodna aa ja necu domu,,zaječim jak mně veze domu!! twe aaaaa ja si to posrala jak chce ja snim nepromluvim ani slovo!
,,ale kotatko nečerti se sama sis to zavinila,,řekne mi a ja nanho vyplaznu jazyk!!
,,nemluv namně nebavim se stebou!!!!!!,,zařvu a hraju uraženou on prudce zabrzdi a ja pořad hraji uraženou!!

TOM:,,Jo tak ty budeš hrát uraženou jo?,,Jdu za ní na zadní sedadlo a začnu ji drsně líbat.
,,Tak ty seš pořád ještě uražená?,,No myslím si že ne co?,A dál ji líbám a svlíkám.

Bill:vedu si sabču nahoru a počkej to bude rodeo:-D
,,kam jdem Billi,,řeken a ja nani koukama nic neřeknu přijdem do pokoje a tam sni šastnu o postel strham zni oblečeni a zesebe taky nalehnu nani a začnuji drsně libat na rty a postupně jedu z jazykme až k jeji kundě!!jedu zpět objedu pupik a pomalinku jedu zrukou kjeji kundičce začnuji prstit nejprve jeden prst strčim!
,,aaaaaaaaaaa vic,,zaječi tak přidam druhy prst prstim a začnuji vic prstit!jak už mně to nebavi tak zni vyndam ruku!
a začnuji lizat kundu!
,,a už to domně naper pls,,ječi jak s epodemnou krouti jak had nanic nečekam a zajedu z mym kamošem do jeji kundy! začnu přiražet vic a vic!
,,a prosim pomaleji,,ječi ale nato nevnimam dneska si to pořadně musim užit šukam ji vic a přirazuji!!
,,promin zlato ale ja cu šukat,,řeknu a jezdim v ni!
,,ach auvajsky,,zaknuči už ji nebudu trapit tak přirazim na posledy a vyjedu zni!!Lehnu vedle ni na postel a silně odechujem!
,,tw e no Bille,,řekne a ja nani kouknu!
,,ano alsko,,řeknu s usměvem!
,,,miluji tě,,zaknuči!
,,ja tebe taky,,řeknu a polibim ji na rtiky!přidam i jazyka libame se drsně vašnivě jeto tak nadherne!!

TOM:Jdu za Han na zadní sedadlo a začnu ji tam zuřivě líbat na rtíky a pak se začnem svlíkat a ja si to pořádně užívám a jsem drsnej na nu ale Han si to taky užívá potom jedeme domů k Tomovi a lehneme si vedle sebe a usneme spokojeně.

HAN: Rano vstanu a koukam na TOma jak spi všechno je na hovno a moje hlava mně boli zevčerejška polibim ho na rtiky!
,,miluji tě!!,,zašeptam mu do ouška a jdu do koupelny
napustim si vanu a vlezu doni twe mně je špatně zevčerejška že ja krava sem se tak ožrala omg,,ležim ve vaně amam azvřene očka ani nevnima že někdo přišel.

TOM:vstanu a jdu do koupelky ani nevím že je tam Han.Vejdu tam ani si jí nevšímám pač ani nevnímám okolí.Vyčistím si zuby a opláchnu se a chcu si jít napustit vanu ale ted tam uvidím Han.Usměju se na ni a řeknu
,,Můžu se k tobě přidat?,,


HAN:,,ne nemužež!,,řeknu schvalně a vyplaznu nanho jazyk:D
,, moje vana ,,řeknu a udělam ksichtik!
,,Hnai ale ,,řekne a udělami an krku cucflek!,,ne nemužeš,,cakakm ponem vodu pěkne si zneho dělam srandu


TOM:,,Ale no tak to nemyslíš vážně že ne?Já za tebou stejnak půjdu.A jaká pak tvoje vana!Nezapoměn že si u mě a to je moje vana takže jdu za tebou,,
Začnu se vyslíkat a až sem vyslečenej tak se snažím dostat do vany.


HAN:,,neeeeeeeeeeee neni moje vana a dredkooooooo??zaječim asměju se!!
,,neeeeeee vypalllllll,,zaječim a cakam poněm vodu!!
,,ale kotatko?!!,,řekne a pokoušis e sem dostat!!
,,ne,,odstrkavam ho zrukama!

TOM:,,jaká tvoje vana????????????Já ti nebudu opakovat že jsi u mě!Takže si sem v klidu můžu vlíst.A ted si mě urazila dredko jo?Tak to si přehnala,, dělám si z Han srandu:-D.
,,Vypadni z mí vany dělej!!,,a oddělávám ruce od Hna.
,,Ty já ti dám žádná dredko a žádná tvoje vana Hanico opico!,,


HAN:,,neeeeeeeeeeeeee,ne ja nejdu tepla voda,,zaječim!!
,,a dost,,řekne a drapne mně do naruče a nese za dveře !
,,aaaaaa ne ,,ječim
,,tam si počkej až vylezu apak uvidiž co stebou udělam!,,
řekne tss no počkej až yt vylezež budež mit pastiučku přychystanou hehhe začnus esmata nastavim před dveře silon tak hotovo ajdu do postele si lehnout a dělat že spim.

:-*LadyKaulitz:-* a Bilinka

Muzika-basket-l8ska, co si jenom vybrat? 72

25. dubna 2008 v 12:29 | roxym |  FF-muzika-basket-láska,co si jenom vybrat?
72.DÍL
"Potřebuješ něco?" zeptá se Kris.
"Vlastně, chtěla sem se tě zeptat, jestlis neviděl Toma."
"A víš že viděl." Usměje se.
"Mohla bych s tebou mluvit?" zeptám se Toma. Ani bych se mu nedivila, kdyby řekl ne, ale vstane a de za mnou ven.
Chvilku oba dva mlčíme, ale pak to ticho mezi náma prolomím. "Asi bych se ti měla omluvit, ale prostě naštvalo mě to. Naštvals mě ty, vytočila mě ona! A taky mě dorazilo to, žes mě prostě zapřel. A já nemůžu za to, že nemám takové prsa jako ona."
Tom se na mě chvilku dívá a pak se začne smát. "Co se směješ?" zeptám se ho.
"Poď sem." Chytne mě za ruku, přitáhne a přitiskne mě k sobě. "Mně vůbec nevadí, že nemáš prsa jak ona." Směje se dál. "Mám tě rád takovou jaká si a nevyměnil bych tě ani za 10 takových jako je ona." Obejme mě.
"Vážně?" svitne mi na tváři úsměv.
"To si piš." Řekne a mně se neskutečně uleví. Nakloním hlavu tak, abych na něho viděla a se zkřiveným obličejem řeknu. "Tomísku?"
"Nech toho." Usmívá se.
"No ještě řekni, že se ti to líbí. Já sem ti tak sice nikdy neřekla, ale jestli máš zájem?"
"Já mám zájem jedině o tebe." Řekne a přitiskne své rty k těm mým.
"Ale něco ti řeknu." Začne Tom, když se ruku v ruce vracíme k nám do chatky.
"Co?"
"Strašně ti sluší, když si na mě naštvaná. Nebo spíš, když na mě žárlíš. To se mi líbí." Usmívá se od ucha k uchu.
"Já nežárlím."
"Jo? Vážně? Neděláš si ze mě srandu?" směje se.
"Tss…no počkej!" řeknu, naberu si do dlaní sníh a hodím ho po něm.
"Au..cože?" vyvalí se smíchem oči, když ho trefím pod rameno. "Ty se chceš prát jo?" říká, když nabírá sníh a hodí ho po mně. Jenže se netrefí. "Ha,haa…vedle!" vypláznu na něho jazyk. Sehnu se k zemi a nabírám si další várku, když si ale stoupnu, Tom se rozběhne naproti mě a svalí nás na hromadu sněhu. Naháže na mě sníh, že ho snad mám úplně všude, i v puse. "Kdo že se netrefí?" usmívá se, když mě dostatečně poválí po zemi.
"Ty!" řeknu a hodím mu sníh přímo do obličeje. Než se oklepe, už stojím na nohách a prchám před ním. "No počkej!" křičí za mnou, ale já před ním utíkám dál. Jak na potvoru se mi ale sklouzne noha a já zahučím do sněhu.
"Auu…" směju se. Tom dopadne vedle mě.
"Není ti nic?" zeptá se, ale když vidí, že se směju, začne se smát taky. Oba dva ležíme ve sněhu a díváme se na sebe. "Miluju tě." Řeknu mu. "A já tebe." Řekne on, nahne se ke mně a políbíme se. Ležíme vedle sebe na sněhu, přitisknutí a už je zas všechno dobré. Je to tak jak mám být. Takového Silvestra už bych brala. Spokojeně se od něho odsunu, a když vidím, jak se na mě usmívá, tak ho trochu zchladím, hodím po něm další sníh a začnu se zase smát.
"Néé už né." Šklebí se.
:::ZA 15 MINUT:::
"Na, tady máš."podám Tomovi hrnek s horkým čajem.
"Díky." Sedíme v kuchyni, kde nikdo není.
"Doufám, že sme sem mohli jít?" zeptám se.
"Tak, dyť sme si šli udělat jenom čaj. Snad se nic nestane, ne?"
"Sem zvědavá, jak to tu bude všechno probíhat, když to má být taková akce, jak říkal Georg."
"Ten toho nakecá. I kdyby se nic nedělo, sme tu spolu a já má mám to štěstí, že ten Nový rok zase můžu slavit s tebou." Usměje se a usrkne si čaje.
"Nápodobně. Ani nevíš jak sem ráda, že tě mám."
"Ale, ale..koho pak to tu máme?" ozve se za náma a oba se otočíme.
"Jéé čau Bille." Řeknu. "Dáš si s náma čaj?"
"Jo jasně. Vařila si ho doufám s láskou?" usměje se.
"Jo, neboj." Řeknu a podám i jemu hranek s čajem. "Kde sou ostatní?" zeptám se ho.
"Všichni sedí nahoře v klubovně a sledují něco v bedně."
"Asi nějakou zajímavou pohádku." Poznamená Tom se zdvihnutým obočím.
"Co vy dva? Už je všechno v pohodě?" podívá se na nás Bill.
"Neboj brácho." Stačí mě Tom předběhnout. "Přece bych si nenechal utéct něco, co je v mém životě nejdůležitější."
"Já sem ale někde četl, že pro tebe sem nejdůležitějším člověkem já!"dělá Bill uraženého, ale usmívá se při tom.
"To je fakt, ale teď je s tebou ne prvním místě taky Sam." Řekne Tom a obejme mě kolem ramen.
"Téda. Aspoň někdy sem zároveň s Billem na prvním místě." Usměju se na ty dva. "To už sem skoro celebrita!"
"No to jo." Řekne Bill a začne se smát. Když vypijeme čaj, dem se mrknout za ostatníma. Než otevřeme dveře, stisknu Tomovi ruku. "Neboj." Otočí se na mě. "Já se nedám! A tebe taky nedám!" řekne. Bill otevře dveře a vejdeme dovnitř. Prví, koho uvidím je ta husa, která se na nás culí už na dálku. Ukazuje, že si máme jít přisednou k ní, ale Tom si to namíří přímo na opačný konec místnosti. Tam, kde sedí taky naši - Kat, Jess, Gustav a Kris. Přisedneme si k nim i s Billem.
"Ahoj." Šeptneme.
"Zdarec." Usmějou se na nás, a dál sledují telku.
"Shrek?" diví se Tom.
"Někdo ho pustil na dývku." Řekne nám Kris.
"Aha." Prohodíme s Tomem a usmějeme se na sebe.
:::22,00:::
Všichni sme na klubovně. Se Stenem sme to tu odpoledne trochu vyzdobili. Nějaké fáborky, barevné řetězy a tak… Je nás tu asi 30. Během dne se sem sjelo ještě několik lidí. Tancuje se, pije se, mluví se, spí se… a taky se čeká na dvanáctou hodinu. Za Tomem už několikrát byla ona nesympatická osoba, ale neuspěla, zatím a doufám, že ani neuspěje. Tom se ke mně pokaždé po jejím odchodu přitisknul, jako kdyby se jí bál. "Půjdem si zatancovat?" zeptá se mě Tom.
"No klidně." Řeknu, zvedneme se a připojíme se k ostatním na place. DJ dělá nějaký kluk, který si sem přivezl veškerou aparaturu a spol. S Tomem a ostatníma tancujem na Madonnu a její '4 Minutes.'
Za chvilku se k nám přidá taky Kat, Jess a Kris. S holkama se smějeme, prostě jen tak, ani není čemu se smát. Asi to bude z radosti.
'You and me!' rozezní se v reprácích. Tom si mě přitiskne k sobě a začneme společně tancovat.
Jeho oči se vpíjí do těch mých, nevydržím to a políbím ho. "Kdyby tu nebylo tolik lidí, tak se asi neudržím." Pošeptá mi do ucha.
"Já se neudržím asi ani tak."
"Co kdyby sme…"
"Dobrý nápad." Nenechám ho doříct. Usměje se na mě, popadne za ruku a společně vyběhneme ven do mrazu. Tom vyloženě rozrazí dveře od chatky a oba dva dopadneme na jedinou postel, která je v chatce.
"Kde se flákáte vy dva?" zeptá se nás hned po příchodu zpátky Georg. Už je poměrně v náladě.
"Byli sme se projít." Řekne Tom.
"Jo tak projít, jo?" usmívá se na nás a lokne si z flašky, co drží v ruce. "Nevěděl sem, že se tam tomu dneska tak říká."
"No, tak my už radši půjdem jo." Chytne mě Tom pevnějc za ruku a prokličkujeme na naše místa.
Tom sedne na židli a mě stáhne na svůj klín. "Co vy dvě hrdličky, už ste se vrátili? Zmizeli ste jak dvě střely!"
"Byli jsme se jen projít." Řeknu Kat.
"Hmm…nedělali ste náhodou nějaké prasárničky a spolu?" usmívá se.
"Bože co s tím všichni máte?"
"Viděli ste se?" zeptá se nás a já s Tomem se po sobě podíváme. "Co jako?" diví se Tom.
"Oba dva se usmíváte a můžete na sobě oči nechat, div se nesežerete." Směje se Kat. "To je ta láska." Řekne, přitočí se k Billovi a políbí ho.
"Waau. Za co?" vykulí na ni oči Bill.
"Za to, že si a že tě miluju."
"Taky tě miluju." Řekne jí Bill, ona se zarazí a hledí na něho.
"Tos mi ještě nikdy neřekl." Dívá se na něho a pomalu má slzy v očích. S Tomem je pozorujeme.
"Já vím. Sme spolu už dlouho, a konečně ti to můžu říct Kat. Můžu ti říct, že tě miluju a to já neříkám jen tak."
"Bille!" řekne Kat nevěřícně a vrhne se na něho. Oba dva se převalí na jednu z židliček a tam spolu sedí a líbají se.
"Ty brečíš?" zeptá se mě Tom.
"Néé." Promnu si oči, protože se mi do nich nahrnuly slzy. "Jen sem ráda za ně za oba." Řeknu Tomovi.
"To já taky. Brácha už si zasloužil někoho jako je Kat." usmívá se spolu se mnou.
fixa

Jedna autonehoda a vše je jinak! 3díl

25. dubna 2008 v 12:23 | roxym |  FF - Jedna autonehoda a vše je jinak!
BILL
,,Bille slib mi že už tam nepůjdeš.nekaž si život''!drží mě Tom za ramena a třese semnou.V očích je vidět jeho trápení a bezmoc.Chce se mu brečet.Je to vidět ale drží se.
,,to ti slíbit nemůžu''!řek¨nu mu potichu a podívám se mu do očí ze kterých skápne slza.
,,Mam tě rád''!obejmu ho.Tiskne mě hodně k sobě..

TOM
Najednou se cítím lépe.Bill mě obejmul.Tisknu ho k sobě a nechce se mi ho pouštět.Najednou se cítím v bezpečí .Jako by se mi najednou nemohlo nic stát. ,,Bille slib mi to''!řeknu mu a tisknu ho k sobě ještě víc. ,,nejde to''!řekne a já ho pustím a podívám se mu do očí.Koukáme na sebe a ani jeden se neodvážíme nic říct ,,já půjdu''!řekne mi Bill a sklopí hlavu.Odchází!
Koukám na jeho záda a cítím že se mi do očí derou slzy.

BILL
Musel jsem odejít.Nemohl jsem se dívat do Tomovích očí.Strašně moc to bolí vidět ho takhle na dně.Nevzdám to já ho odtamtud dostanu a udělám pro to cokoliv.
Vrátím se znovu do té nemocnice a zkusím si s tou dívkou znovu promluvit.Pokud tam zas nebude její matka.

V NEMOCNICI
Vykračuji si po chodbě a když vidím že na recepci nikdo není tak pokračuji dál. ,,Kam pak?mladý muži''!zarazí mě sestřička.Cítím jak upírá pohled do mích zad.Pomalu jsem se otočil ,,za Jasmin Kerhartovou''!řeknu trochu tišeji. ,,Bohužel za tou nikdo nesmí jen její matka''!řekne mi sestra ,,prosím jen 10 minut''!smutně na ní kouknu. ,,vy budete nejspíš ctitel že''?zeptá se s úsměvem.Její otázka mě trochu zaskočí, ale najednou mi blikne v hlavě! ,,ano''!řeknu a smutně se pousměji ,,dobrá ale jen deset minut''!pousměje se sestra a vede mě za ní do pokoje..

,,Ahoj''!pozdravím jí.Leží napojená na přístrojích a jenom na mě zaskočeně kouká.Přistoupím k ní blíž ,,pamatuješ si ještě kdo jsem''?zeptám se jí.Jenom kývne.Přisunu si k její posteli židli a pořád si jí prohlížím. ,,ty víš jak se to stalo''?zeptá se mě skoro neslyšně.Já se na chvíli zadívám z okna a řeknu ,,Ano''!a zase jsem ticho a ona taky.
,,můj bratr se moc trápí nemůže se vyrovnat s tím že někomu ublížil''!řeknu po chvilce a podívám se na ní.Lesknou se jí oči. ,,co se děje''?zeptám se jí se soucitem v hlase a pomalinku položím svou ruku na její.Malinko cukne.Tak dám ruku zase pryč. ,,asi nebudu moct chodit''!řekne mi a to mě totálně vykolejí!Nic neřeknu a okamžitě odtamtud vypadnu!

JÁ(Jasmín)
,,Co ho tak vykolejilo z míry?proč tak rychle vypadnul''?honí se mi v hlavě jedna otázka za druhou.Chci aby mi všechno řekl.Chci vědět jak to všechno bylo?!Ale s tím by mi více pomohl Billův bratr viník té nehody,ale toho bohužel vidět nemohu a ani snad nechci.Nechci se podívat do očí člověku který mě nejspíš zmrzačil!
Chci aby se dostal z vězení ven to ano.Ale já ho nechci už nikdy v životě vidět!
· TÝDEN POZDĚJI
,,Tak slečno Jasmín dnes budete moci jít domů''!oznámí mi doktor s úsměvem.Ani trochu nemam náladu se smát.Proč taky stejně nikam nedojdu po svých . ,,Zlatíčko ty nemáš radost''?zeptá se mě máma.Neodpovídám.Jen zírám do strany.
,,No tak ještě musíte na preventivní prohlídku a potom můžete jít domů''!řekne mi doktor a nastaví mi vozík abych si na něj sedla.Když jsem dosedla začali mi téct slzy.Když si představím že už se možná nikdy nepostavím na nohy chce se mi né ani brečet ale přímo křičet.
O HODINU POZDĚJI (doma)
,,Tak tohle je tvůj pokoj''.odveze mě máma do pokoje.Stojím uprostřed svého pokoje a koukám se všude okolo sebe.Mam celí pokoj polepený nějakou kapelou.Ten jeden mi připomíná Toho kluka z nemocnice.Už ani nevím jak se jmenuje. ,,mami kdo je to''?zeptám se a podívám se na jeden z plakátů kde je takoví dredatý kluk.Máma se zarazí a kouká na něj ,,jeden z členů tvé oblíbené kapely''!řekne po dlouhé době ticha.Já mám oblíbenou kapelu?
Pořád mi jen nejde z hlavy ten černovlasí kluk!Je mu tak podobný ale něco je na něm možná jiného ale nemohu přijíd na to co?! ,,ehm nechám tě tu o samotě''.řekne mi máma a odejde…
POKRÁČKO PŘÍŠTĚ
BITTE PÍSEJTE KOMENTY