hra s ohněm 23

28. května 2008 v 20:06 | rOxYm >< |  Reklamy na blogy
23. část

Larisa

Bože. To ne. Tohle se přece nemělo stát. Proč jsem si nevšimla už dřív, že se mezi náma něco změnilo. Nechci mu ublížit. Co mám sakra dělat? Nasednu do auta a mířím do kanceláře. Začne mi zvonit telefon. Tom. Nemůžu to vzít. Co bych mu asi tak řekla? Nevím. Já nevím vůbec nic. Proč jsem si něco takového vůbec začínala? Proč jsem prostě neodolala? Vždyť jsem přece vdaná. Ale teď už je pozdě litovat a říkat kdyby.
Zaparkuji v garáži a do své kanceláře skoro běžím. Celou cestu mi zvoní telefon. Tom pořád zkouší volat, ale já mu to neberu. Zavřu se v kanceláři a zhroutím se na malý gauč.
" Co se stalo? Nedopadlo to dobře?" vejde ke mně Nikol.
" Nevím co mám dělat." Přiznám se.
" Co se stalo?" zopakuje a přisedne si ke mně.
" Tom mi řekl, že mě miluje." Prozradím.
" A sakra." Vypadne z ní.
" Měla jsem si toho všimnou dřív, že se něco změnilo a utnout to dokud to pro něj nebylo tak hrozné. Co mu mám teď říct?" zoufám.
" Co jsi udělala když ti to řekl?"
" Popadla jsem věci a vylítla z jeho pokoje. Celou dobu mi volá, ale já mu to neberu. Nevím co bych mu měla říct." Začínám se klepat. Nikdy jsem to nechtěla nechat dojít až sem.
" A ty k němu něco cítíš?" zeptá se Nikol.
" Já nevím. Jsem zmatená. Víš, já pořád jsem to brala jako zábavu nic jiného." Svěřím se.
" Myslím si, že by jsi to s ním měla ukončit. Jsi vdaná. Daniel je muž, který se jen těžko hledá. Miluje tě k zbláznění a je pro tebe ochoten udělat cokoli. Dokáže tě dobře zajistit. A navíc, Tom je teď mnohem víc na cestách než Daniel. Toho by jsi si neužila už vůbec."
" Já vím. Jsem si toho všeho moc dobře vědoma. Ale já to Tomovi nedokážu říct. Přece jenom mi za ty tři měsíce trochu přirostl k srdci." Podívám se na ní.
" Nemusíš mu to říkat. Prostě se mu už neozývej. Časem mu to dojde a dá ti pokoj." Pohladí mě po zádech. Tak jak to řekla, to zní hrozně, ale vlastně mi ani nic jiného nezbude.
" Máš pravdu." Přikývnu. " Bude to asi nejlepší řešení."
Po našem rozhovoru se vrhneme na práci. Máme toho hodně a tak se nemůžeme zdržovat. Vypnu si telefon, aby mi pořád nevyzváněl.
Po práci zamířím rovnou domů. Za dnešek toho bylo tolik, že se těším do vany a do postele. Přijedu domů a vejdu do předsíně.
" Sakra proč máš vypnutý telefon?" vyjede na mě okamžitě Daniel místo pozdravu.
" Taky tě ráda vidím. Jak se máš?" odpovím ironicky.
" Nemám náladu na žerty." Odpoví zuřivě.
" To jsem si všimla." Odseknu. Nevím co mu zase přelítlo přes nos. " A ten telefon se mi vybil."
" Rád bych věděl co má znamenat tohle." Hodí po mě nějaké noviny. Chytím je a podívám se na ně. Přes půlku titulní stránky se vyjímá fotka mě a Toma. Je na ní jak mi Tom dává pusu na tvář. A pod tím velikánský titulek: MÁ TOM KAULITZ ZNÁMOST? Zmateně se podívám na Daniela. Nemám ani tušení, že nás někdo fotil.
" Jen si přečti ten článek." Pobídne mě. Nalistuji stránku, na které článek pokračuje. Čtu něco jako, že jestli jsem Tomova nová známost, nebo jestli jde jen o jednu noc. Taky se nezapomněli zmínit o tom, že jsem vdaná a podobně.
" Ty tomu věříš?" zeptám se naštvaně.
" Nevím co si mám myslet. Jdu si koupit noviny a najednou si všimnu téhle fotky. Víš jak jsem se v tu chvíli cítil?" zuří.
" Já tě nechápu. Vždyť je to bulvár. Ten nenapíše ani za mák pravdy." Rozčiluju se.
" A co má znamenat ta fotka?"
" Byli jsme na obědě. Jsme přátelé a ta pusa je jen přátelská nic víc v ní nebylo." Vymlouvám se. Daniel si mě zkoumavě prohlíží.
" Tak dobře. Věřím ti." Přikývne nakonec.
" To jsem ráda. A teď mě omluv, jsem unavená jdu si lehnout." Protáhnu se kolem něj a zamířím do ložnice. Ještě si dám rychlou sprchu a pak zalezu do postele. Ale asi až do tří do rána se převaluji a nemůžu usnout. Myslím na Toma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simmunka Simmunka | 28. května 2008 v 21:11 | Reagovat

sehr, sehr gut ... proste perfekt

2 Hedva(CZ) Hedva(CZ) | 28. května 2008 v 21:12 | Reagovat

dokonaleee ... napis honem dalsi dil prosim

3 Goddy Goddy | E-mail | Web | 29. května 2008 v 6:01 | Reagovat

Tak nwm,jak to chceš ukončit! Ae mám tušení že pujde za Tomem :D

4 kaki kaki | Web | 20. září 2008 v 9:36 | Reagovat

pěkné!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama