hra s ohněm 24

30. května 2008 v 13:21 | rOxYm >< |  FF - Hra s ohněm
24. část

Tom

Odešla. Ona odešla. Nevyjádřila se k tomu ani nic neřekla! Co to mělo znamenat? Taky mě miluje, ale prostě jí to zaskočilo? Nebo právě na opak? Ležím v posteli a tupě zírám do stropu. Bože proč jsem radši nedržel jazyk za zuby. Mohl jsem se s ní dál vídat. Teď už mě zřejmě nechce ani vidět. Každou chvíli jí zkouším volat, ale nejdřív to nebere a pak si vypne telefon. Je asi půl osmé ráno, ježe já už znova nedokážu usnout. Pořád na ní musím myslet. Ještě cítím na polštáři její vůni. Najednou ucítím, že se mi do očí tlačí slzy. Ano je to tak. ´ Velký' Tom Kaulitz pláče kvůli holce.
Hodiny pomalu ubíhají a já ležím pořád stejně. Po tvářích mi čas od času steče osamocená slza. Nevím co mám dělat. Zkouším znova volat, ale Larisa má telefon pořád vypnutý. Možná bych mohl jet za ní. Ne to je blbost. Je teď v práci a nebude mít čas se mnou mluvit. Najednou někdo zaklepe. Rychle si otřu slzy.
" Dále." Zamumlám. Dveře se otevřou a do pokoje vejde Bill.
" Stalo se něco? Nebyl jsi na snídani." Řekne Bill. Neodpovím. Nechám ho dojít až ke mně. Posadí se a zkoumavě si mě prohlédne.
" Ty jsi brečel?" zeptá se. Přikývnu. Před ním to nechci skrývat. Stejně to na mě pozná a navíc je jediný komu se s tím můžu svěřit. Vím, že on mě pochopí. Vždyť je to moje krev.
" Tak co se stalo?" zeptá se znova. " Myslel jsem, že tu dnes byla Larisa." Dodá.
" Byla." Přikývnu. " A já ji konečně řekl, co k ní cítím."
" Aha." Začne pomalu docházet Billovi. " Ale ona to necítí." Domyslí si.
" Nevím. Nic na to neřekla. Zaraženě na mě koukala a pak se sebrala a odešla. Zkoušel jsem jí volat ale nebrala to, a teď si vypnula mobil."
" Třeba jenom potřebuje čas na rozmyšlenou. Vždyť má muže a není to tak lehký rozhodnout se." Snaží se mi dodat trochu naděje.
" To si nemyslím." Zavrtím hlavou, ale jsem mu vděčný, že to takhle řekl. Celou dobu doufám, že je to tak a když to slyším ještě od někoho jiného trochu se mi uleví.
" Chtěl jsem ti něco ukázat." Vzpomene si Bill a položí přede mě noviny. Vezmu je do ruky a na titulní stránce uvidím fotku, na které jsem já a Larisa. A pod tím velikánský titulek: MÁ TOM KAULITZ ZNÁMOST? Okamžitě nalistuji stránku, kde článek pokračuje a pustím se do čtení.
" Ts." Odfrknu si, když to dočtu. " Kdyby tušili, že část z toho je pravda." Hodím noviny na zem.
" Třeba i proto si vypnula telefon aby nebylo nápadný, že ji voláš." Napadne Billa.
" Možná máš pravdu." Přikyvuji. " Nechám ji čas na rozmyšlenou. Určitě se potom ozve."
" Chceš něco k jídlu?" zeptá se Bill.
" Ani ne. Nemám hlad." Zavrtím hlavou.
" Tak já teda půjdu. Jo a náš odjezd se prodloužil. Odjíždíme až zítra." Zvedá se.
" Ne, klidně tady zůstaň. Nechci na to pořád myslet." Navrhnu mu. Nakonec si pustíme nějaký film, ale stejně mi to nepomůže, protože ji pořád vidím před sebou. Během filmu, ale usnu. Byl jsem unavený z toho věčného přemýšlení. Třeba až se zítra probudím, najdu nějaké řešení, nebo se mi sama ozve. Doufám. Konečně jsem našel lásku a nechci ji zase hned ztratit. Budu za ní bojovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Billinka Billinka | 30. května 2008 v 14:02 | Reagovat

ejhle ... tak tohle bude zajimave .. napis honem dalsi dilekk

2 Hedva(CZ) Hedva(CZ) | 30. května 2008 v 14:39 | Reagovat

fakt supeeeeeer

3 N..... N..... | 30. května 2008 v 14:51 | Reagovat

jo další...zkus ten jeden díl trošku prodloužit...hrozne rychle to vždycky skončí :-((....ale je to super...pokračuj

4 anca.tyfus anca.tyfus | Web | 30. května 2008 v 22:47 | Reagovat

je to senzační

5 Goddy Goddy | E-mail | Web | 31. května 2008 v 12:39 | Reagovat

Fight! :D Bumbíí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama