Zlodějka IV

28. května 2008 v 19:59 | rOxYm >< |  FF - Zlodějka
Omlouvám se za zpoždění =( , moc se teď na počítač nedostanu mám strašně moc práce se školou(No jo sem na to půl roku srala a teď mě vychází 4 xD)
________________________

"Hele Hugo já chci ty rukojmý!" říkám mu a autě, když jedeme do sídla mafiánů kde je super úkryt. Tam si taky rozdělíme prachy a naše cesty se rozdělí.Hugo ale asi nepočítal s tím, že budu chtít ty rukojmý.
"Tak hele kočičko.. rukojmý si bereme my! a už o tom nechci ani slyšet" odpoví mě Hugo. Doprde.. přece mu je nemůžu nechat! Vím co by s nima udělal.Nejdřív by žádal o výkupný a až by ho dostal stejně by je zabil a nebo hůř.Prodal by je jednomu jeho "kamarádovi" Nevím jak se jmenuje ale slyšela sem něco o tom že mu říkájí Hercul (nevím proč.. je to strašná přezdívka xD)
Jde i to že tenhle šílenec je vrah.Lidi kdyby vás zabil na jeden pokus měli byste hodně velký štěstí. Nechá vás zemřít v bolesti. Trvá to i několik dnů.Pak z vás stáhne kuži.... víc nevím. Hodně se o něm v branži mluví, ale já prostě na zabíjení nikdy nebyla.
Nechci aby Hugo dal ty dva tomuhle úchylovi.A mám blbej pocit,že to chce udělat.
Když konečně dojedeme do mafiánskýho doupěte, už je noc.Alespoň, že nás chlupatí nechali napokoju, Vím, že teď nás čeká jen rozdělení peněz a pak se tahle akce uzavře. Už mám plán!! a musím ho udělat rychle! Prostě Hugovi ty rukojmý ukradnu.

Je to přesně jak sem čekala. Hugo ty dva zamkl v nějaké místnosti a připoutel je k nějaké železné tyči. A teď se jdou rozdělovat peníze.Šli sme půl na půl takže já mám svým 100 melounů a Hugo asi čeká že odejdu.Ale plete se,já začínám hrát svou hru.
"Ty Hugo nemohla bych tady dneska ještě přespat? Sem falt unavená, hned ráno vypadnu.Mám schůzku s nějakým chlapem.Chce ukrást nějakej vzácnej obraz." no dobře trochu kecám, ale naštěstí sem asi dobrá herečka protože Hugo teda kývne a jeden z jeho goril mě odvede do docela luxusního pokoje. Chudáci ti dva. Musí se krčit na zemi.
Jdu si naoko lehnout a čekám do noci, kdy si budu jistá, že mafiáni už spí.Potichu oddělám poklop od klimetizace a vylezu nahoru.Peníze samozřejmě mám sebou. Asi po 15 minutovém bloudění se konečně ocitnu nad místností,kde jsou Bill a Tom z Tokio Hotel vězněni. Všechno musí být v naprosté tichosti protože před místností hlídají dvě Hugovi gorily. Pomalu teda otevřu poklop od klimatizace a spustím se dolů.Vidím jak sebou ten dredatej cuknul. Má zavázaný oči ale myslím, že tuší, že mají návštěvu. V tom se brobere aji ten druhej. Musím je trochu uklidnit, že je jdu zachránit a né zabít. Ještě že umím německy " Kluci uklidněte se.. přišla sem vám pomoct.. musíme odtud utéct ale abych vás zachránila musíte spolupracovat." začnu šeptat protože ych vážně nerada aby si mě někdo všimnul. Rozvážu jim šátky, který mají přes oči a sundám jim pásku z pusy a naznačím prstem aby byli úplně potichu a v klidu.Pak vytáhnu drátek a pár pohyby otevřu pouta. Přesně jak v amerických filmech xD.
Ti dva na mě pohledem doslova visí. No jo zachraňuje je holka xD Když jim pomáhám zvedat se ze země tak ten blbec tom zakopne o svoje vlastná kalhoty a udělá přitom takovej randál, že by to vzudilo aji mrtvolu. " Doprdele.." ulevím si a v tom do místnosti vlítnou ty dva goriláci. Ještě že sem chodila do boxu.Udeřím jim pár ran a ti "tvrďáci" se složijou k zemi a oba neví jestli se mají dřív držet za hlavu nohu nebo koule. Bill a Tom čumí jak kdyby právě snědli citron. "kde ses to sakra naučila?" zeptá se Bill když běžíme chodbou kterou už zní alarm. Museli ho spustit ty dvě gorily.
Ani mu nestačím odpovědět a za nama už se řítí další chlapy. Docela se nám daří a veřím, že za chvilku se dostaneme ven.
Když už sme kousek od východu odbejí se před nama 4 další mafiáni. Sakra honem přemýšlej!! Co teď?
Mám to!! Mafiání všechno dělají kvůli prachům.. no a já peněz mám přece hooodně mooc. Seru na 100 melounů.
Otevřu baťoh, kde mám všechny peníze a hodím to po těch chlapech. Dva to srazí na zem a další dva se s úsměvem začnou hrabat v pěnězích a vyhazovat je do vzduchu. Mezitím já a kluci proběhneme ven! KUWA!! já sem v tom baťohu měla návnadu pro 2 Hugovi psy kteří mě nikdy neměli v lásce. Vezmu Toma a Billa za ruku protože jde vidět že už fakt nemůžou dál.
Ryhle přelezeme plot a uvidíme... moje krásný autíčko!!! Konečně!! už z dálky ho otevřu a rychle nastoupíme. Mafiáni po nás ještě párkrát vystřelí ale mají smůlu. Moje nádherný autíčko je "neprůstřelný".
"No to bylo o fous" řeknu si pro sebe a konečně ujíždíme od sídla mafiánů."Kdo jsi?.. " zeptá se mě Tom "Proč jsi nám pomohla?" doplní ho Bill.
"No.. svoje jméno vám neřeknu.. to je pracovní tajemství" usměju se "Zachránila sem vás proto, že nechci aby se vaše vražda hodila na mě"odpovím jim. "Naše vražda?" řeknou oba zárověň "Jo.. Hugo-mafiánskej boss.. určitě by vás zabil, nejdří by chtěl výkupný a i kdyby ho dostal tak by vás zabil.. FBI by to hodila na mě protože určitě ví, že sem byla v té bance a určitě taky si myslí že sem té akci velela...... a taky.. bylo mě vás líto.. přece sem vás tam nemohla nechat" odpovím jim a usměju se. " já.. ani nevím jak ti máme poděkovat" začne Bill ale já ho přeruším "Stačí když mě neprásknete poldům...teď víte jak opravdu vypadám, takže kdyby ste FBI popsali jak vypadám do 24 hodin bych byla ve vězení"
Doufám že mou prosbu "vyslyší" vážně se mě ještě nechce do vězení, navíc když sem se tak dlouho dokázala krýt. "Neboj.. my na tebe nic neřekneme.. sme tvý dlužníci" řekne Tom a usměje se na mě. " Jo Tom má pravdu.. a.. kam to vlastně jedeme?" ptá se Bill "No do NY a pak do Texasu..čeká tam na mě letadlo.. pojedu asi někam do Asie.. potřebuju chvilku klid." odpovím ji " A co bude s náma?" ptá se Tom ... bože to je otázek "No doufám že to se mnou vydržíte takový 3 dny.. zavezu vás do New Yorku a sama pak pojedu do Texasu" odpovím mu.. Tom jenom kývne a už dál nemá žádný otázky. Za chvilku oba únbavou usnou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama