Prosinec 2008

Ready, Set, Go 44 - Telefonát

31. prosince 2008 v 11:41 | Lena |  FF - Ready, Set, Go
Taaakže, jedu pryč asi o půl 2, takže jsem sem přihodila dve ff co mi holky poslali :) Aaa... taky vám sem dám můj první pokus s Ready Set Go !!! Takže, pokud budete mít chuť pokračovat ve čtení, tak vám přeji pěknou zábavu :)

Ahoj medvídku! 4.

31. prosince 2008 v 11:34 | Lena |  Ahoj medvídku!
Ahoj medvídku! 4.

"hele okamžitě mi přestaňte kecat do seriálu" okřikla sem je.
"blá blá aby ses nezbláznila já na to čumím jen kvůli těm roštěnkám" řekl Tom
"no vidíš a já zase kvůli klukům tak mi nekaž iluze že takovýho třeba někdy potkám"
"to by sis teda dala takovýho děvkaře tss tomu teda říkám vkus"
"hele Tomane ty máš o děvkaři co mluvit!" vpálila sem mu do ksichtu. Ha a sklapnul! To je co říct že zrovna jemu dojde řeč. Aha takže ignorace, no jak chce já mu líst do zadku nebudu.
"tichá domácnost?" píchnul do mě se smíchem Bill.
"klidně!" odpověděla sem uraženě. Tak tohle mi opravdu chybělo :o). Bill se mě snažil rozesmát a bohužel se mu to povedlo. Tak sem si sedla ve dle něj a nohy sem hodila k němu na klín, jenže sem nečekala že začne dělat kraviny. Chvilku se sice tvářil jako neviňátko ale jen co sem se otočila začal mi hladit nohy, to by nebylo to nejhorší jenže ty jeho komentáře.
"oh jak máš jemné nohy co používáš žiletku, strojek nebo vosk? Taky bych chtěl docílit aby moje tvář byla tak jemná" asi se nedivíte že po tomhle na něj čumím jak debil.
"tobě snad nikdy vousy narůst nemůžou, se na sebe koukni seš víc holka než kluk" andělsky sem se na něj usmála. Jenže on je Kaulitz takže se samozřejmě urazil blbeček.
"Mno jo pro pravdu se vždycky člověk zlobí ale nezoufej tvůj brácha tam má taky prd."
"tss já mám náhodou vousy si šáhni" začal se vytahovat Tom. Hm tak když nabízí co bych si nešáhla. Tak sem natáhla k Tomovi ruku a přejela sem mu po tváři.
"vždyť to říkám že tam máš prd"

Tome,Tome kdy ty vyrosteš!.22.

31. prosince 2008 v 11:33 | Lena |  FF - Tome,Tome kdy ty vyrosteš!
Tome,Tome kdy ty vyrosteš!.22.

No a je to tu. Odjezd na letiště. Když sme se všichni rozloučili a nanosili kufry do busu, mohli sme si sednout. Kluci sou zlatíčka a abychom se nemuseli drncat taxíkem zavolali si tour bus. Pohoda, takovího místečka.

Určitě vám došlo že moje pozice nebyla zrovna vedle Toma. Moje snaha sedět na druhým konci ztroskotala, když důležitej Bill pronesl že všichni budeme sedět spolu. Hm ten je ale hodnej.

Naštěstí cesta utekla celkem rychle a tak už sme odbavený na letišti a čekáme až nás pustěj do letadla. Heh sem na letišti už skoro jako doma :o)). Mno to radši nebudu říkat nahlas. Nenažranci se hned vrhli do mekáče a my sme s holkama zalezly do drogerky a do krámků s hadříkama. Nic jiného než koukání nehrozilo protože by nám to stejnak do letadla nedovolili. Teď mě napadlo že bych měla zavolat domů. Sem celkem ostuda skoro měsíc se neozvat. A tak sem šla před letiště a vytáčela sem číslo.

Der Engel 15

30. prosince 2008 v 20:01 | Lena |  FF - Der Engel
Der Engel 15:
Dalšího dne, který byl nádherně prosluněný, jsem se probudila s opravdu dobrou náladou. Dnes je ten den "D". Včerejší večer s Davidem jsem si opravdu moc mile užila, myslím že z nás budou dobří přátelé. Celou tu dobu co jsem s nim byla jsem se nepřestávala smát. On má tak přirozeně krásný smysl pro humor, že mě to prostě nemohlo nechat v klidu. Smála jsem se na celé kolo v jednom kuse. Popravdě řečeno mi s ním bylo dobře, hned jak jsem si to na chodbě urovnala v hlavě jsem mu odpustila. Pousmála jsem se a shodila ze sebe peřinu. Hm takže tam máme být o dvě hodiny předem začíná to v osum, takže asi něco málo po obědě bych se měla začít pomalu připravovat. Kolik pak je vlastně hodin? Zvednu ze země budík, který jsem nejspíš v noci při mích divokých snech shodila. Jé už je jedenáct? Ty jo to je hodin to abych sebou hodila. Naštěstí mám moc hodný a tolerantní rodiče že mě dneska uvolnily ze školy. Chudák Emily ta tam musí tvrdnout s těma našema třídníma pakama. Vyhoupla jsem se z rámu postele na kterým jsem seděla a zamířila jsem k hifi věži. Do ní jsem strčila Enigmu na příjemné probouzení a šla jsem hrabat do skříně co si vezmu dneska na sebe.
Po tom co jsem osprchovala a namalovala a mezitím se válela na posteli jsem vzala telefon a vyťukala Emilyno číslo.

A-H-O-J

30. prosince 2008 v 19:57 | Lena |  ADMINS
Čaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw :)

Tak jsem zpááátky, což jste si ale asi všimli xD Nooo, jenomže opět jedu pryč xD Tentokrát ale ne na tak dlouhou dobu. Zítra - jakože na Silvestra jedu pryč a vracím se 1. 1. takže potom opět na blogu přibyde pár věcí... Potom už by to mělo být o hodně lepší, nikam snad už nepojedu xD ... Bude ale zase škola :( Tywe... tam se mi teda jako vůůůbec nechce... No ale co se dá dělat...

Takže ten poslední den v roce pořáááádně oslavte a sejdeme se tady v roce 2009 xD Heh.. to je divný ... No hlavně aby se v tom roce i TH vedlo a HLAVNE !!! aby taky kooonečně přijeli k nááám .... :)

No jinak taky - po takovém kratším domluvení s ROXYM :) jsme se dohodli, že jejíííí známou povídku Ready Set Go nějak dokončím :) ... Aspon se teda pokusim na to nejak navazat a pokračovat, protoze hold na Roxym nema nikdo :) ... Ja ji jenom tak nenhradim, ale za pokus to stojí.. Takže po Novým roce by se tu měl objevit další dííílek :)

Mějte se krááásně a užívejte toho volna, Lena

Diplom za otázku NuMeRo 12 :)

30. prosince 2008 v 19:35 | Lena |  Otázka x Odpověď
Omlouvám se, ale tentokrát hold nic moc... Příště bude lepší xD


Animace (DVD Schrei)

30. prosince 2008 v 19:19 | Lena |  Animace
No jo, tuhle dobu jsem měla hold nejradší :(


CZ Top Dívky č. 1 (08)

30. prosince 2008 v 19:17 | Lena |  ČasopisyBravo (Ru) č. 1

30. prosince 2008 v 19:10 | Lena |  Časopisy

úžasná fotka Billa

28. prosince 2008 v 19:50 | Edie |  Bill Kaulitz

21 letá slečna - vede fanklub

28. prosince 2008 v 19:41 | Edie |  Zajímavosti

Pia Butzin z Detmerode má přímý drát ke hvězdám. Kvůli tomuto místu jí závidí stovky tisíc dívek z celého světa: Pia Butzin je předsedkyní oficiálních Tokio Hotel - fanklubů. 21letá zná čtyři muzikanty osobně, zažila naživo hodně koncertů a směla slavit s velkými hvězdami na předávání cen Echo v Berlíně. Fanklub má kolem 600.000 členů z celého světa. Denně čte poštu od fanoušků s přáním o autogram nebo fotku. "Je to časově náročné, ale pokouším se každému splnit přání." K tomu patří také doručení vyrobených karet, namalovaných triček a plyšových srdcí pro mladé muzikanty. Pia zná Tokio Hotel od strmé kariéry. "Přes kamaráda z Magdeburku, který stejně jako já, je totálním fanouškem "Ärzte", prozrazuje. Před třemi roky, když Bill, Tom, Georg a Gustav prorazili, vpadl ji fanklub do života - s podporou od Tokio Hotel. Přes všechnu blízkost k hvězdám Pia říká: "Důležité je, aby soukromá sféra kluků zůstala chráněna. Protože jsou to vlastně docela normální mladí lidé, kteří chtějí mít klidné soukromí."
Fanklub je na internetu k dosažení na www.tokiohotel-fanclub.de
www.waz-online.de

A jede se pryč .... xD

25. prosince 2008 v 19:42 | Lena |  ADMINS
Čaaaaw xD

Tak jak jste si užili Váááánoce?? No ja věřím, že prostě suprově ... :) Já se s váma ale budu muset na pár dní rozloučit... Určitě to znáte, skončí Vánoce a hned se navštěvuje celá rodina :D Takže jedu prostě pryč.... Budu se vracet nějak 30.12. takže potom zase na blog něco hodím ...

Tak se tady mejte hezky :D A jak už jsem jednou psal.... Můžete zatim poraaad dal odpovidat na otázku Numero 12 :) Lena

Tomovy hláška xD

25. prosince 2008 v 19:37 | Lena |  Zajímavosti
1. Tom: čtvrt hodina do 2 odpoledne a žádná svačinka - tss! To je vtip nebo co?

2. Tom o fanouškách: Přijdou zezadu a ošahaj tvý tělo všude!

3. Tom o tom, co bylo na jejich prvním videoklipu speciální: Co tam bylo speciální...no, opravdu šokujícího nebylo nic, kromě toho, že sem někdy viděl prosvítat Georgův zadek, protože nic pod tím neměl!

4. Tom: Velmi se starám o kontakt s fanoušky, často taky na hotelových pokojích! To je taky dobrá alternativa!

5. Tom stojí u ledničky: Víte já vám nevim jestli to ale udrží to jídlo teplé...!

Znak TH v Oku

25. prosince 2008 v 19:34 | Lena |  Nazařazený
Tohle je prostě nádherný ...X-Mas Montage (by Monica)

25. prosince 2008 v 19:27 | Lena |  Zajímavosti