Tome,Tome kdy ty vyrosteš!.25.

2. dubna 2009 v 9:23 | Lena |  FF - Tome,Tome kdy ty vyrosteš!
Tome,Tome kdy ty vyrosteš!.25.

Tom:

Byl sem docela v šoku po tom co to na mě Neli všechno vychrlila. I když sem byl za drsňáka a odpověděl sem jí tím svým stylem vůbec sem to tak necejtil. Nechtěl sem jí ublížit a vím že sem to dost přehnal. Jenže ona mě dokáže tak snadno naštvat tím svým postojem, mimikou a vůbec vším. Jen ona mě dokáže dohnat k šílenství tím jak se vzteká, v tu chvíli bych jí umačkal v náručí jak je roztomilá. Jenže je taky tvrdohlavá v tom sme si vlastně podobný a právě proto se asi pořád štěkáme. Jenže s omluvou nepřijde ani jeden. A v tom bude ten největší problém. Neumím si představit jak tahle dovolená dopadne nebo spíš jak dopadne náš společnej pobyt. Možná že mi trošku hlavou vrtá ten kluk z letadla. Řekl sem trošku? To kecám. Hodně! Někde v hloubi mi nahlodává ten červíček co když spolu něco maj, to bych je zabil oba. Nebudu nad tím přemejslet protože mi to moc nejde. Já sem tady od toho abych to válel na kytaru a ne abych se trápil kvůli holce. Kdyby mě viděli fanynky takhle ušlápnutýho asi by se divily. Je fakt že sem se za tu chvíli co sou holky snáma změnil. Taky aby ne. Každej den poslouchat ty jejich holčičí problémy a to prej sou slepičí prdelky kluci. Po tomhle nevěřím. Vždyť holky si dokážou říct cokoliv, to já sem proti nim tajnůstkář. Sice sem co na srdci to na jazyku ale abych bráchovi popisovat třeba kolik chlupů mám na Tomíkoj tak to nikdy! Už zase přemejšlim. Radši du za klukama.


Jak sem předpokládal všichni sou nakvartýrovaný u Billa. Tak sem se přidal taky. Pěkně sme si sedli s Red-Bullem v ruce na balkon a vychutnávali si tenhle pobyt. Řeknu vám takovejdle výhled bych chtěl mít doma. Počkat! Co to? Já asi blbě vidím! Jo to nemůže bejt možný, že moje holka se prochází po pláži s tím frajírkem. Kluci do mě chvíli hučeli, ale když viděli že ze mě nic nedostanou podívali se tam kam já. V tu chvíli nastalo dusivý ticho.

"to si ze mě snad dělá srandu" nevydržel sem to a vybouch.

"nedělal bych z toho drama jenom se procházejí" odpověděl mi můj stále optimistickej bráška.

"vážně? Myslíš? Fajn jenže za chvíli to můžou bejt procházky při měsíčku, romantický večeře a nakonec to skončí sexem na pláži!" bouchnul sem pěstí do stolu a všem sem rozlil pití ale v tuhle chvíli mi to je jedno.

"kdybys nebyl kretén mohl si tam s ní bejt ty!" křiknul na mě Gustav.

"fajn! Klidně mi nadávejte já vím jakej sem debil a že sem to posral ale zrovna tohle mi nepomůže, abych to spravil"

"a snažil ses? Zkusil sis s ní promluvit no ono by spíš stačilo omluvit se, jestli jí máš vážně rád tak se snaž nebo nehci bejt hnusnej ale abys nepřišel s křížkem po funuse" hudroval Bill.

"a tak pane nejchytřejší mohl bys mi říct jak to mám asi udělat když mě nenechá ani promluvit? A chceš vědět její podmínky na pobyt v jednom pokoji? Fajn takže ve zkratce- žádný mluvení, šahání a navíc bonus že budu spát v obýváku"
Ty debílci se začli děsně smát. No haha taky se bavim! Přestali až když viděli můj naštvanej ksicht.

"teda hochu řeknu ti že sem ti holky vždycky záviděl ale s touhle to nebudeš mít lehký, protože tě má omotaného kolem prstu!" vysmál se mi Georg.

"tak to není pravda, žádná holka si mě nikdy okolo prstu neomotala a nemíním s tím začínat. Jestli chce bojovat tak klidně, ale nakonec jí stejně dostanu, protože vím kde má slabiny" ďábelsky sem se usmál a pokukoval sem po holkách u bazénu který mi nepřetržitě mávaly. Jestli se mi snaží nalhat že se nedá ničím vytočit nebo že nikdy nežárlí, dokážu jí opak. S potutelným úsměvem sem si došel pro ručník, vyzvedl sem ty paka a zamířil sem si to k bazénu.

S klukama sme si zabrali ty nejlepší lehátka a spokojeně sme pokukovali po holkách. Během chvilky dorazily i holky z procházky teda kromě tý mojí. I když je to vůbec moje holka? Že se tak nechová! No já taky nejsem zrovna ukázkovej typ kluka na chození ale s ní bych se snažil. S ní jo!

Po nějaký chvilce za mnou začaly chodit opravdu krásný slečny. U všech to balení bylo stejný když mě nezvaly na pití tak chtěly namazat záda nebo si jít zaplavat. Řeknu vám je to celkem vyčerpávající věnovat se všem. A vypadá to že moje práce začíná nést ovoce. Když sem se otočil uviděl sem přicházet Neli s tím frajírkem, nádherně se na něj usmívala tak jako dřív na mě. Tenhle úsměv má být můj ne jeho. Když mě viděla s tolika holkama úsměv jí spadnul, rychle chytla toho kluka za ruku a odvedla ho do hotelu. Řek bych že sem našel to správný místo. Jestli tohle nebylo žárlení tak sem papež.

Já:
Po příjemně strávený procházce mě zchladila ledová sprcha. To co sem viděla u bazénu se mi ani za mák nelíbilo. Ten kluk se mi jen zdá. Občas mi příjde že se mě snaží naschvál vytočil nevím jestli mu to teda dělá dobře ale jak chce.

S Liborem sem se přede dveřmi rozloučila a zapadla sem se do pokoje převléct. Ne jen Tom umí zasazovat rány, jak on na mě, tak já na něj. Ze skříně sem vyhrabala svoje nový plavky který mimochodem vůbec nejsou průhledný když se namočej ale teď je to účel. Tom mi vlastně skvěle nahrál na smeč a to rovnou na dva. Mám teď 2 skvělý možnosti jak se mu pomstít.
První: že mu to oplatím stejně, půjdu k bazénu a nechám se obletovat klukama. Nechci vypadat že mám sebevědomí až za roh ale vždycky se nějakej kluk osmělí přijít i kdyby jen jeden.

No a druhá: mohla bych mu to u těch slečinek tak zavařit že si ho do konce pobytu nevšimnou. No myslím, že volím variantu číslo 2. Říkala sem že sem mrcha!

S úsměvem na rtech sem vyšla z hotelu a zamířila sem si to k naší partičce a tý tlupě holek. Když mě uviděla El nechápavě se na mě koukla tak sem na ní v klidu mrkla a pomalu sem se přesouvala k tomovu lehátku. Když sem tam došla sedla sem si mu na klín a spustila sem moje divadýlko.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cink Cink Cink Cink | Web | 3. dubna 2009 v 21:46 | Reagovat

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....hoonem dáál prosííím..x)

2 Daniela Daniela | 26. srpna 2009 v 2:27 | Reagovat

proč už tady není pokračko?

3 VejunQa_aa.KaUlitz VejunQa_aa.KaUlitz | 28. září 2009 v 11:28 | Reagovat

má to pokračování???je to bomba!

4 Nini Nini | Web | 17. října 2009 v 15:32 | Reagovat

Rychlý texty... jo vymyslet něco originálního na tyhle kluky dá (te ještě víc) dost zabrat... Tak proč se pořád ztrapňujete?

5 Renn Renn | 29. listopadu 2009 v 14:59 | Reagovat

Kdy bude další díl? Prosím,nemá autorka blog??

6 Weany Weany | E-mail | Web | 22. srpna 2011 v 19:44 | Reagovat

Lepší FF než tuhle jsem fakt nečetla :))

7 Josephhix Josephhix | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 17:35 | Reagovat

Сайт-аутсайдер – выброшенные для ветер аржаны и время. Ровно привлечь клиентов, чем заинтересовать заказчиков и ровно все это вовлечь в электронные формы знают сотрудники нашей компании, которые навсегда рады новым интересным задачам, способны встречать поголовный мнение с самыми экспрессивными заказчиками и издревле рады помочь развитию деятельных фирм.

<a href=http://realpav.ru/>создание сайта в Балашихе</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama